#1

tahan oma mopeedi (riga) üle värvida, kuna värv on osadest kohtadest maha koorunud... mis väviga <----(põhiline küsimus) ja kuidas seda kodustes tingimustes teha?

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#2

ma lihvisin yhe mopi ära ja lasin musta ( läikiva) auto korrektuur värvi peale Big GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#3

mis tulemus oli ? Smile

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#4

ma ise tegin yhe võrri nii: läxin kristiinesse sinna rdi prisma tahanurka-seal värvid riiulis ilusti
valisin tavalise värvi aerosoolis.. siis võtsin veel lakki(miski ilmastikukindel ja puha)
mõlemaid 2 purki
ja siis lasingi sahinal asjale värvi selga
ilus sai
yx nõx -matta must ja lakk peale-mulle seline asi meeldib

Ostan Mini juppe!
Vasta
#5

milline sees siis välja näeb kui nii tehan (matile lakk peale) nagu metallik vä? ja kas üldse ilma lakita jääb kah püsima? mamõtlen just igasugune värv

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#6

pysima... sõltub värvist sõltub aluspinnast aga kui yle lakkida sisi kriimustuste ja bensukindlam.Välimus jään nagu olex see värv siutsu sygavamal pinnast-kena efekt.
peamine on see et lased normaalselt värvi ära kuivada ja aluspinan põhjalikult lahustiga yle pesed-saagu yx kord rohkem kui liiga vähe.

Ostan Mini juppe!
Vasta
#7

Aitähh ma ostsingi siis värvi ja laki ära (sprayd) varsti akkan ilmselt ratast juppideks võtma ja lähebki lahti.

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#8

ma lihvisn peris haljaks,siis kruntisin ja sisi wervisin metallik punaseks oma delta ja lakk kahh sain suht odavalt läbi mingi 250eeku läxx
Vasta
#9

Jo-Jo
Kaz-te-värvisite-pintsli-või-püzziga-oma-mazinad-2ra?
:???
Ma-üritasin-pintzliga-aga-mitte-midagi-ei-tulnud-välja...Sad
Vasta
#10

eeh.. pintsliga tuleb vist jah nati jube......

mina kavatsen mingi suvalise \'\'labidavärvi\'\'-sprayga läbi saada ja natukese lakki peale ja ongi. püstoliga on jälle nii, et pead kuskilt sellise asja leidma... ja kellegil teisel teha lasta läheb kallimaks

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#11

ma just värvisin oma kiivri spraiga yle ,panin laki ilusti ka peale ja yli kena jääbCool
Vasta
#12

millist värvi sa kasutasid (tootja nime poolest)

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#13

ega erilist vahet pole osta motip autovärve..neid on igasuguseid ju
yxx oli mingi color.....
Vasta
#14

Ma tegin oma kadunud Sad Delta niimoodi üle:

Paagi võtsin küljest, lihvisin värvist puhtaks, panin mingi suvalise valge krundi peale ja lasin hõbedase kroomiga 2-3 kihti peale. Sellele ei tohtinud kahjuks mingit lakki ega vaha peale panna ja ega ta niiväga ilmastikukindel kah polnud, nii et veepritsmed tuli ikka ära pühkida aga asi polnud hull.

Esiporika ja -hargi lihvisin enamvähem haljaks, katsin ülejäänud osad kinni ja lasin sinnagi krundi ja paar kihti hõbedast kroomi.

Õõtshargi, ketikaitse jm sitasema kraami jaoks ostsin väikses purgis Hammerite musta (metallikut vist). See on väga hea värv, ei vaja krunti ja on väga tugev. Tõmbasin lihtsalt veidi lahtisemat värvi küljest ja möksisin pintsliga peale.

Küljekarbid said vist musta metalliku (ülejääk aerosool, mitte hammerite) ja tagaporikas kah veidi. Ilma krundita.

Ilus asi oli. Tagant must ja eest hõbedane.

Lukustage alati oma tsiklid ka keldris kindlalt ära!!! :keersilm

Järgime kord tean vähemalt
Vasta
#15

see odav spray kroom on tavaliselt ikka ülim pask niiet imestan, et sul see esimesel sõidul maha ei koorunud

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#16

missugust sa mõtled? Mul oli see motip vist, maksis u. 100 kr.

Ma ei taipa miks see värv peaks maha kooruma. See viga on tal küll et ta pole ilmastikukindel ja ei kannata lakki ega vaha aga mul oli korralikult haljaks lihvitud ja krunt kah peale pandud nii et maha ta ei koorunud.
Vasta
#17

ostapoest spray`d keera mootor ja muud osad maha ja lase värv peale
Vasta
#18

~Tahaks enda Deltat ka üle värvida!
On kaks mõtet: Kas osta sprayd ja peale kanda? Mis lakk tuleks peale hiljem kanda? Kas tuleks lakk panna pihusti, või pintsliga värvile kanda? Andke nõu!:eureka
: Või siis lasta töökojas üle värvida, ja siis lakk peale kanda... Aint seal teevad mehed s*t*a tööd. Punna lasin seal üle värvida...
Andke nõu mis selle asjaga teha!Sad

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#19

Arvatavasti jääb pihustiga lakk ilusam ja yhtlasem Big Grin
Vasta
#20

Palju pihustiga lakk u. maksab?
:???

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne