#21

ma anna pildi oma siklist,mis on sprayga värvitud http://www.zone.ee/izjupiter3
Vasta
#22

Lakk vist maksab yle 100 kr või oli vist isegi odavam, no oleneb muidugi lakist.
siin on mu kiivrist pilt mis on ka spreiga värvitud pilt nyyd on juba päris palju kriime peal sest on kõvasti maha kukkund Cool
Vasta
#23

Need on küll ikka kõvad värvijad,kes pintsliga masinaid värvivad:lol Sellejaoks on püstol ja kompressor.Spraylakk ei kannata bensu eriti.
Vasta
#24

Vaadke et tee ikka läikiva laki ostate, sest ma ei uurunud poes seda lakipurki ja sain hoopis mati ja sellega küll ilus ei jäänud Sad
Kui tahate hõbedast värvi siis ikka velje värv, see kannatab lakki ja on vastubidavam ja näeb päris ilus välja. See kuuse käbide värvimiseks mõeldud kroomi efektiga värv ei kanata lakki ja keemiat, kuid ise ta nüüd maha kooruma ka ei hakka.

Pintsliga ja rulliga värvides on ka võimalik häid tulemusi saad (pihustatava värviga muidugi paremaid). Ma ise värvisin ERAZI rulli ja pintsliga üle ja tulemus väga kehva polnudki. Toungue
Vasta
#25

ütleme nii et kui ma riivasin atsetooni lapiga oma izi paaki siis värv lihtsalt kadus ära paagilt Sadja muud üle ei jäänudki kui maha pesta värv ja siis lihvima ja uuesti värvima Smile
Vasta
#26

spreiga eisaa ikka hääd tulemust kompressor, püstol ja autovärv. samas maitea kas mopeedipärast vaja niipalju vaveva näha. muideks kui keegi tahab siis võib võtta sellise käsna nagu ja sellega tupsutada värvi peale. peaks kah mingi efekti saama

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#27

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
ütleme nii et kui ma riivasin atsetooni lapiga oma izi paaki siis värv lihtsalt kadus ära paagilt Sadja muud üle ei jäänudki kui maha pesta värv ja siis lihvima ja uuesti värvima Smile

Kui muu ei suuda värvi maha võtta,siis
Atsetoon tuleb alati appiWink
Sprayvärviga võid labidaid,ehteid,veljesid värvida,muu jaoks ta ei ole ikka see
Vasta
#28

Nitra lahusti on odavam ja võimsam. Mis mõttes see spraykroom ei kannata lakki mis taga siis juhtub??? eriti loll kysimus muidugi ,aga ei ole ka mingi eriline vävi spec
Vasta
#29

oot ma usun et atestoon peaks kangem olema ?seda kasutatakse plastide liimimiseks isegi.
Vasta
#30

ütleme nii et mul oli selline peal oli motika püildiga ja ei olnud väga kindel ühtigi
Vasta
#31

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mossepower
Mis mõttes see spraykroom ei kannata lakki mis taga siis juhtub???

Halliks tõmbub. Võibolla oleneb sellest mis lakki kasutada.

Ärge uskuge seda mis purgi kaanel on! Big Grin
Vasta
#32

kas mootorit saab värvida :???
Vasta
#33

ei usu
mootorit värvi spets värviga
Vasta
#34

Tsitaat:Halliks tõmbub. Võibolla oleneb sellest mis lakki kasutada.

Ärge uskuge seda mis purgi kaanel on! Big Grin

Seda kyll ,aga egas mingit paremat või kallimat spraykroomi pole wä. Noh selline mis oleks kriimustuskindlam???wõrri pole kyll mõtet krromida lastaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#35

mille poolest siis võrr halvem masin on, et tema detaile ei ole mõtet kroomida lasta?
Vasta
#36

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: oldmoped
mille poolest siis võrr halvem masin on, et tema detaile ei ole mõtet kroomida lasta?

Inimese arusaamad masinatest on vist erinevad?:smugMõni ütleb:\"Oi,kuidas ma võrre vihkan\" üks ütleb:\"Võrr on täiesti mõnus riist\" Ise olen selle viimase variandi poolt:yes
Vasta
#37

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: oldmoped
mille poolest siis võrr halvem masin on, et tema detaile ei ole mõtet kroomida lasta?

Inimese arusaamad masinatest on vist erinevad?:smugMõni ütleb:\"Oi,kuidas ma võrre vihkan\" üks ütleb:\"Võrr on täiesti mõnus riist\" Ise olen selle viimase variandi poolt:yes

Minagi olen selle viimase poolt aga kroomimise kohapealt jah... võrri hind ju nii väike ise maxab 50 krooni noh nyyd on juba igast uute nubinatega 100.- kokku läind hakata 150.- eeku ruutdetsimeeter kroomima. No siis jah kui inimene täie hingega asja juures on, võib lasta kroomida ja maximaalset orig. + max. uued jupid tahab panna ,aga seda vanemate võrride juures Gauja või mingi muu d4... Proovin ikka oma võrri alla 1k ilusti korda saada.Smile Esimene võrrike ka ju ja kindlalt teen mingeid vigu ,aga nendest ju õpitaksegi.Cool
Vasta
#38

Värvi alumiinium värviga üle.
Jääb ilus hõbedane ja on ilmastikukindlam.
Vasta
#39

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: allah
Värvi alumiinium värviga üle.
Jääb ilus hõbedane ja on ilmastikukindlam.

Põhimõttelist võib ,aga kas see jääb ikka samasugune nagu see võrri orig. kroom ,kogu kraami ei viiciks yle värvida???:???
Vasta
#40

Oma peegelpilti sealt ikka ei saa vaadata, isegi selle kroomefektiga värv ei jää selline nagu päris kroom.

Kroomi saab ikka ainult kroomimise teel, kui keegi teab mõnd moodust siis parandagu mind.

Tegelt mingi moodusega oskavad hiinlased plastmassigi kroomida, aga kuidas nad seda teevad seda ei tea :???
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne