Ilusamad ja heas korras vanatehnika Eestis
#1

Alustaksin ,siis seda iluduste loetelu BMW R 62 1928.a.Tegu on ,siis tsikliga,mis on taastatud kujul.
Ja nüüd on Teie kord härrased ohvitserid!

Lugupidamisega.

:I M Back
Vasta
#2

Ilus Zyndapp tõesti, ainult et raam, rattad ja mootor on Iž Jupiteri omadBig Grin
Vasta
#3

kui see on Zündapp siis ma olen miki hiirBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

militaarmootorrattur
Vasta
#4

See on juba mõnus matkimine Toungue
Nagu ka : Millised võrre nähtud liikvel, mida muidu ei näe Big Grin
Vasta
#5

pildil on IZ jupiter. See porikas milele sa vihjasid on pärit sellest esikahvli identifiseerimise teemast, aga Zündappi oma see seal kindlasti pole. Zündappi porikate profiil on pigem kandiline kui selline DKW-tüüpi kumer ja alt laienev. Ja ära siis asja kohe isiklikuks aja, tore ju naljale naljaga vastataWink

Veel huvitavam oleks teada et mis selle teema mõte üldse on?
Kui see R62 ilus ja kena on siis oleks pilt ka abiks ja mille põhjal järeldada et ta teistest parem/kenam vms. on? Hetkel tundub küll sarnane teema sellele et mis teedel neid võrre nähtud kus nad muidu ei sõida, krt. see nagu üks pikk anekdoodiraamatBig GrinBig GrinBig Grin

militaarmootorrattur
Vasta
#6

Ei tea, kas olen liiga vanaks jäänud, aga mina ei saanud sellest naljast aru? Seletage mulle ka ära...
Aga pealkiri oli hea, mõtlesin juba, et äkki saab Virtuaalsesse Vanatehnikamuuseumi mõne uue iluduse?
www.vvm.unicweb.ee

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#7

autorestauraator Kirjutas:Ei tea, kas olen liiga vanaks jäänud, aga mina ei saanud sellest naljast aru? Seletage mulle ka ära...

Aga palun:http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=21846

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#8

Kui jutt siin vanade tsiklite peale juba läks, siis ehk õnnestub mul lähiajal pildile saada kah üks päris omapärane sõiduriist nimega Sunbeam. Pean omanikuga rääkima. Masin ise on püütud taastada võimalikult algupärasena ja on täiesti sõidukorras. Vanuse kohta ei tahaks väga spekuleerida aga usun et tegu on kuskil möödund sajandi esimesel poolel toodetud raudratsuga Smile

It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Vasta
#9

Kõige rohkem "heas korras" tehnikat liigub muidugi Kuldse Börsi ja Soovi kaudu ... Big Grin
P.S. Kuulutuse kaudu õnnestus hankida ka üks "töötav mootor" millel puudub kolb ja genekas koos süütemänguga ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne