Kes remondiks autoraadio?

Niisiis, kas leiduks meistrimeest, kes Tallinnas autoraadiole "hinge sisse puhuks"? Asi ei ole eriline rariteet, aastast 93, aga siiski origimaalraadio.
T. 6232360

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta

Pöördu siia, meil neid jagub. http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/index.php
Vasta

Järve keskuse keldriparklas on miski audio- ja ma ei tea mis veel tuuninguettevõte. Sõbra VelSatise kuumasaand (loe põlend) originaalraadiole/6CD mängijale puhusid igastahes elu sisse. Tea, kas see nende põhitöö on, a selle ime-apastraadi nad korda tegid.
Vasta

http://www.noortehnik.ee/?id=8&keel=ee

Eks nad midagi nendest raadiotest ikka jagavad aga päris peenelektroonikaspetsid vist ei ole. Rohkem tümmipaigaldajad.
Aga proovida loomulikult võib.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta

maki Leo kadaka tee 86a, tean et ta oskab isegi lampraadioid remontida, aga ta eriti ei viitsi, teda peab moosima enne kui ta mingi keerulisema asja ette võtab, või ta küsib lihsalt nii suurt hinda, et klient loobub (tegelikult ta ei viitsi sellega tegeleda)
Vasta

Maki Leod soovitan ka mina, see sell paneb isegi vanasse vene raadiosse kaasaegse FM ploki, kui vaja...
Vasta

Palju aastaid on möödunud ja uuendaks teemat. Oleks vaja üks vanemat sorti autoraadio remontida lasta, oskate ehk soovitada, kelle poole pöörduda? Kas maki Leo on veel olemas?
Vasta

(20-01-2016, 01:57 AM)tonis Kirjutas:  Palju aastaid on möödunud ja uuendaks teemat. Oleks vaja üks vanemat sorti autoraadio remontida lasta, oskate ehk soovitada, kelle poole pöörduda? Kas maki Leo on veel olemas?

5036173
Vasta

(20-01-2016, 01:57 AM)tonis Kirjutas:  Palju aastaid on möödunud ja uuendaks teemat. Oleks vaja üks vanemat sorti autoraadio remontida lasta, oskate ehk soovitada, kelle poole pöörduda? Kas maki Leo on veel olemas?
Vasta

leo on olemas, aga jube laisaks läinud, kas keegi teab veel kedagi, mul ka vaja
Vasta

Olen ühe elektrooniku autot putitanud, tema minu võimendeid. Pidi ka lcd telekaid tegema, ehk saab ka automakkidest jagu.

Urmas Täht 5287055, tegutseb laki tänaval tallinnas.

väiksemad treimistööd nõmmel 56242323
Eesti Ladaklubi
Vasta

Raadio-maki omanik võiks natuke selgemalt kirjeldada  remonditava marki ja mis viga... Kas üldse ei võta valgust või häält sisse või ei mängi kasett-cd.  "Elektroonik" leiab ikka mõne sitika sinna asenduseks, aga kummirihmasi-detaile tal ju pole.
 ( mingi pihutäis rihmasi on kusagil sahtlipõhjas ja kastitäis vanu nööri skaalaga kasettraadioid)

Tõde on valus lugeda...    (glavliti kustutuskummile)  EV.põhiseadus § 45
Vasta

(29-01-2016, 16:20 PM)h2rra Kirjutas:  Raadio-maki omanik võiks natuke selgemalt kirjeldada  remonditava marki ja mis viga... 

https://www.youtube.com/watch?v=wtPFdOhNTSc           või äkki midagi veel hullemat teeb...    saame vast ülehulga asja korda
Vasta

Kas Viljandis keegi remondiks 2003 a. Toyota originaalraadiot? Vahel ragiseb vahel mitte, töötava niisamuti seisatud mootoriga nii et laadimises ei saa probleem olla. Tänan.
Vasta

Leola tn. keldris, autokooli kõrval
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne