Palju õnne muuseumipapa!

SUUR TÄNU!
Vasta

Veel üks aasta möödunud...ja hetkel, olles (küll mittepüsivalt) Euroopa Liidu pealinnas - palju õnne, jõudu, jaksu kõige selle, millega seni oled hakkama saanud, eestvedamisel!
Vasta

Palju õnne!!!!
Vasta

Noo siit pooltki jöudu ja jäksu ja köike paremat.

einoSmile
Vasta

tere,õnnitlused Kuusalu kandist.
Vasta

Palju õnne ja jaksu!



Vasta

Palju tervist ja õnne!
Vasta

Jõudu-jaksu Muuseumipapale!
Vasta

Tere.

No vot ei tea mis imeasi see on aga olen juba mitmendat korda sattunud just Muuseumipapa sünnipäeval seda foorumit vaatama. Ilmselt mingi kaheksas või teab mitmes meel seda teeb. Nii tähtsa tegelase sünnipäev ju suur asi mis tuleks lausa kalendrisse märkida.
Õnnitlused ka Pärnumaalt! Ning head entusiasmi vanatehnikaga tegelemiseks edaspidigi!

Lugupidamisega
Marko

Lõplike olenditena võime me olla eksituses ka siis kui me oleme endas täiesti kindlad ning meie mõistmisvõimaluste avardumine sõltub sellest, kuivõrd avatud me oleme teiste vaatekohtadele.
Vasta

Õnnitlused ka minu poolt!
Et oleks jõudu, tervist ja õnne ka muidugi!
Vasta

Uusi hooneid, vanatehnika jaoks, sulle Muusiemuipappa!

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

Julgeid samme edaspidiseks!
Paldiskist, masinate keskelt.
Vasta

Õnnesoovid Olustvere kandist !
Vasta

SUURED TÄNUD!
Vasta

Hilinenud suured õnnesoovid ka minu poolt Kesk Eestist....

Toivo

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta

minu poolt ka Hilinenud õnnesoovid raplamaalt
Vasta

Tänasele juubilarile - lühidalt õnne, jõudu, tervist ja soovide täitumist!
Vasta

(02-11-2012, 09:36 AM)mrali Kirjutas:  Tänasele juubilarile - lühidalt õnne, jõudu, tervist ja soovide täitumist!

Kas tõesti juubel? Jälle 50?Smile Õnne ja jaksu - oleks mul nii palju energiat ja ideid kui muuseumipapal, siis peaksin Lätti kolima - kahekesti tegutsedes jääks Eesti liiga väikeseks.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta

Õnnitlused juubeli puhul!

A

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Ühinen õnne soovijatega ja laulan vana vangide tervituslaulu: "Palju aastaid, palju aastaid!"Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne