Kust saada manuali T-16 jaoks?
#1

Kui kellegil äkki on T-16MG manuali üle siis võiks teada anda. Sooviks teda siis pdf formaadis. Peaasi, et mitte raamatuna.Big Grin Või teab keegi mõnda linki?

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#2

Kas vaja mingist konkreetsest detailist või sõlmest pilti? Võiksin raamatust maha pildistada.
Vasta
#3

Just eriti huvitaks paak ja paagi siseehitus. Hea oleks muidugi kui saaks ka roolivõimendi siseehitusest.Rolleyes Kui kellegil raamatut pakkuda siis PS!

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#4

Kummagi siseehitusest mu kataloogis pilte pole.
Vasta
#5

Romka Kirjutas:Kas vaja mingist konkreetsest detailist või sõlmest pilti? Võiksin raamatust maha pildistada.

Vabandan teemaalgataja ees, et niimoodi oma palve siia vahele pistan, aga häda ei anna häbeneda.

Mul oleks vaja hüdropumba ajami skeemi ning laagrite numbreid. Soovitavalt T-16M kohta, kuid ka MG-l peaks see osa olema sama... Või pole?

Suur tänu ette, kui on aega mõni klõps kuhugi riputada.
Vasta
#6

v6sa Kirjutas:Mul oleks vaja hüdropumba ajami skeemi ning laagrite numbreid. Soovitavalt T-16M kohta, kuid ka MG-l peaks see osa olema sama... Või pole?

Ajami all pead sa silmas kõike enne pumpa ennast?
MG-l ja M-l on erinevad pumbad peal (esimesel topeltpump ja viimasel siis mono). Ning erinevused aastate lõikes pumbavõllis - nuutide arv vanematel isenditel erines uuematest ehk siis täna pakutavatest pumpadest. Mõistlik oleks ostmisel vana ühes võtta.
Saada privasse oma kontaktis, võin sulle pdf-na saata sind huvitava osa. Kasvõi kõigist kolmest kataloogist ja paarist tehaseraamatust, mis minu käes on.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#7

Eip, pean silmas seda pumba ajamit käigukastis. Mul on pumba ajamiga ühel pool (loe: valitseb rahu ja vaikus...) ja tahaks enne materiaalosa kallale asumist end teoreetilist teadmistega turgutada.

MG-l on 2 pumpa, millest üks annab jõudu roolile ja teine tööhüdraulikale. Igavesti tore süsteemWink Kas see teine ehk välimine pump on kõigil üks?

Panin PT oma sooviga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne