Mis aasta Lancer?
#1

Selle aasta septembris juhuslikult EMEXis ringi kolades jäi silm peatuma huvitavale autole. Kaugemalt vaadates tundus, et tegemist on vanema Datsuniga, kuid lähemalt uurides tuli välja et tegu on Mitsubishi Lanceriga.
Sai autot väheke uuritud, see oli küll halvas seisus(rooste oli oma töö teinud), kuid komplektne. Auto hakkas mulle meeldima ja peale mõningaid läbirääkimisi saigi auto sealt päästetud. Hetkel seisab see auto mul garaazis ja töö selle kallal käib.
http://www.mitsubishi-motors.com/corpora...index.html
Kujult on auto nagu antud aadressil olev '73 ja '76 aasta Lancer.
Autos kapoti alt leitud plaadil on kirjas et auto tüüp on A72, seerianumber on A72 6404942. Täismass 1340 kg. Lubatud suurim teljekoormus: ees 650 kg, taga 760 kg. Niiet head foorumikaaslased kui kellegil on auto kohta informatsiooni siis olen abi eest väga tänulik !!
Vasta
#2

Kas autost pilte ei ole.Mitme uksega, millised tuled ees.Oman 76a Lancerit nelja ukselist isendit.Seda kere malli autosi oli eestis kümme aastat tagasi ca 4-5 tk mida mina tean, mis värvi see auto on.
Vasta
#3

Ma olen ka selle poolt , et sellised vanad japsid on ikka ilgelt ägedad masinad...
kahju ainult , et enamikel säilinutel siinamil kere otsas onBig Grin
Ja yldse , millegipärast neid 70ndate japse on väga vähe ja pole eriti vist juppe ka saadaSad
Krt...
eesti oleks oma iseseisvuse 10 aastat varem kätte saama , siis oleks vanaisal sara taga mosse asemel ka v6ibolla datsunBig Grin

Pole midagi targemat teha
Vasta
#4

Kui ma nüüd ikka õieti mäletan,siis Sinu auto on helehalli värvi,
kaheukseline ja armatuurlaua sees oli veel originaalraadio.Esimesed
suunatuled asusid kaitseraua sees,mitte all nagu minu pildil.Hea et see
auto päästetud sai.
[Pilt: 19731976mitsubishilancetb6.th.jpg]

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#5

mehaanik9 Kirjutas:seerianumber on A72 6404942.
LKF väidab: 281AAY MITSUBISHI LANCER (1979)
Arvele võetud Jõgeval 1992.a lõpul või 1993.a algul.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#6

KILLER666 Kirjutas:Ma olen ka selle poolt , et sellised vanad japsid on ikka ilgelt ägedad masinad...
kahju ainult , et enamikel säilinutel siinamil kere otsas onBig Grin
Ja yldse , millegipärast neid 70ndate japse on väga vähe ja pole eriti vist juppe ka saadaSad
Krt...
eesti oleks oma iseseisvuse 10 aastat varem kätte saama , siis oleks vanaisal sara taga mosse asemel ka v6ibolla datsunBig Grin

Täiesti nõustun sinuga...
Vasta
#7

arvi100 Kirjutas:Kui ma nüüd ikka õieti mäletan,siis Sinu auto on helehalli värvi,
kaheukseline ja armatuurlaua sees oli veel originaalraadio.Esimesed
suunatuled asusid kaitseraua sees,mitte all nagu minu pildil.Hea et see
auto päästetud sai.
[Pilt: 19731976mitsubishilancetb6.th.jpg]

Jah sul on õigus. Kuidas sa seda tead? Ehk tead ka auto eelmist omanikku?
Vasta
#8

Tal ju linki Liikluskahju fondi kodulehele pandud. Auto omanikku see kahjuks avalikult ei näita, kuid selleks peaks saama päringu Eesti politseile esitada. Arkil ei ole luba avalikustada omaniku andmeid (kui muidugi tutvusi pole).
Vasta
#9

mehaanik9 Kirjutas:Jah sul on õigus. Kuidas sa seda tead? Ehk tead ka auto eelmist omanikku?

Ma nägin teda sama platsi peal kus Sinagi.Ilusad autod püüavad ju alati pilku ja liiatigi veel nii terve seisukord,arvestades platsi ennast.
Edasi vaata privaatsõnumitesse.

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#10

Suured suured tänud arvi100 .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne