Mis ei meeldi liikluses.

Melofan eelmisel leheküljel Kirjutas:Kui te siin juba nii agiteerima hakkasite seda helkurit siis palun öelgegi konkreetselt täpne kaupluse nimi ja aadress kus neid müüakse!
Kui ikka veel on puudu korralik helkur, siis BENi autotarbes (Järve keskusest 200-300 m kesklinna poole) on kohe kassa kõrval korv, kus on (või, täpsustavalt, umbes tund aega tagasi vähemalt oli) kõiksuguseid kõvast plastmassist helkureid, k.a neoonkollane/-roheline draakon ning valge lumehelbeke. Vist oli ka valgeid ringikujulisi helkureid ning nad kõik olid 17 krooni tükist.

Turvalist liiklemist ja head helendamist praegusel pimedal ajal!
Vasta

Normaalseid (mitte karukesi ja jäneseid ainult) helkureid on igas poes müügil. See on loll jutt, kui helkuri puudumisel tuuakse põhjenduseks, et poest ei leia.
Vasta

Kaevan korra vana teema välja, pole nagu mõtet uut tegema hakata.

Ühte sõbralikku vennasfoorumisse tekkis link mo meelest väga heale videole. Mind pani mõtlema küll, et mõnikord on ka väga vähe liiga palju... Mitte et ma enne poleks mõelnud. Ja ma arvan, et on hea, et sellised videod netis ringlevad, jõuab äkki ka noorte tuulepeadeni.

Muide, teine hea avastus oli leidlikult lahendatud video teemal "traks kinni". Olgu nende Cannes'i auhindadega, kuidas on, aga vähemalt originaalne lähenemine. Ja kui juba lingitamiseks läks, siis samal teemal ja väga hea on ka "Embrace life" ehk maakeeli "Emba elu"

Head vaatamist ja turvalist ning hoolast liiklemist!
Vasta

tere,ei tea kas on õiges teemas aga liiklus huligaanid-ülburid hakkavad Tallinas juba närvidele käima ,ei tea mis nendega peale hakata,nagu oleks neil kõikse kiirem,kui jätad eesliikuja vahele 4-5 m. juba trügitakse vahele.
Vasta

(25-08-2011, 22:41 PM)näkisepp Kirjutas:  tere,ei tea kas on õiges teemas aga liiklus huligaanid-ülburid hakkavad Tallinas juba närvidele käima ,ei tea mis nendega peale hakata,nagu oleks neil kõikse kiirem,kui jätad eesliikuja vahele 4-5 m. juba trügitakse vahele.

Kas see 4-5 m ongi see vahe,mis peaks siis nende uute seadustega lubatud-määratud sekunditega tekkima? Et nigu vahe jätad,kohe jälle hädas,pead uue vahe tegema trahvi hirmus...Big Grin
Vasta

Õige vahe oleks peaks olema 25m umbes. Tallinnas ebareaalne.

Üldiselt aga tundub mulle, et selle teema unustusehõlma vajumine on suhteliselt põhjendatud. Liikluse üldpilt on paranenud, üksikud d****lid välja arvata.

Seda kompenseerib üha rohkem aga järjest laienev ("ajutise") liikluskorralduse "geniaalsus".
Vasta

See 25 meetert pikivahet linnas mulle täitsa meeldib...Smile
Kunas ja mis aastal rakendub?Big Grin
Siis saaks võõras linnas rahulikult sõita ja tänavasilte lugeda.....Samas kaoksid avariid täielikult. Kes suudaks sellise asja käima panna,sellele tort ja lilled!
Vasta

Aktsioon Paldiski mntl. Keila suunas kus olid maha märgitud pikkivahe ruudukesed toimis kenasti kuni ruudukesed maas olid ja meedias kuulutati, et Politsei jälgib. Isegi üritasin neid ruudukesi jälgida ja põnev oli ka see, et ka teised liiklejad tegid seda.

Teine teema on lasnamäe kanal (Laagna tee) kui kõik sõidaksid lubatud 70 km/h oleks foori läbilaske võime nii nagu peab. Aga kuna kõik kimavad 90 km/h siis on igahommikused ummikud ja istuvad ilusasti rivis nende samadega kes lubatud 70 km/h liiguvad.


Siis on ka umbes kohe bussijaama ristmik, tartu mnt jne.

Mina olen igastahes viinud oma töölemineku tunni varemaks sest parem teen tööd kui kulutan selle aja ummikus istudes ja kütust kulutades.


Tark ei torma vaid istub viisakalt lollidega ummikus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne