Mis ei meeldi liikluses.
#81

Kiirus kiiruseks .Wabandust ,et omapoolne nägemus.Sõjamäe tee tehti küll korda aga need fooritsüklid i meeldi kohe kuidagi.PKW ga ehk pääseb läbi aga ,LKW ga punase alt punase alla. Saan waevalt 10 käigu sisse ,jälle ees punane ja kõik hakkab uuesti peale ,et matsu üles saada.(Ja see punane põleb niikaua kui ma kõik käigud maha wõtnud,tawaliselt kõige esimene foori tagant startimas õppeauto või muu tüber klemm,kes käigu sisse saab alles siis kui roheline juba vilgub)Ehk vale ameti walinud?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#82

Jesper Kirjutas:Liikluse peale vihastamisest närvid läbi jah Smile
Ei ole, kasutan (igapäeva) autot ka ainult hobikorras. Lihtsalt härib see mõtetu virin liikluse teemal, ja pealgi, linnas on lubatud liikumiskiirus 50km/h, 70 km/h on privileeg, mille saab igal ajal ära võtta.
Vasta
#83

Martti Kirjutas:Linnas on lubatud liikumiskiirus 50km/h, 70 km/h on privileeg, mille saab igal ajal ära võtta.
Hästi öeldud! Sõnastasid selle, mida ma ei ole nii tabavalt veel osanud! Aitäh Smile
(Vist võis juba mõista, et olen Marttiga selles osas täiesti päri)
Vasta
#84

Kilingi -Nõmmele enam (mulle teada olewalt rongid ei sõida).Rööpad igatahes roostes.Aga Uulu -Walga teel ülesõidu juures endiselt alles STOP märgid.Enamus lasevad sealt täiega üle,oleks ka lasknud kui poleks lällarist hoiatatud.Ja oligi ülesõidust veits eemal üks valge auto,mis märgi erajatega lähemalt tutvust tegi.Milleks hoitakse märke ,millel erilist mõtet pole.Kuigi eeskirju peab järgima,soodustavad sellised mõtetud asjad just rikkumisi.Sama oli ka 3 aastat tagasi Kalmistu teel,seal juba raudtee üles võetud ,rööpad vaid ülesõidul ja muidugi ka STOPP märk.Sinise plafooni ja 2 juhiga takso siis valvamas polnud.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#85

PETSS Kirjutas:Kilingi -Nõmmele enam (mulle teada olewalt rongid ei sõida). [...] Aga Uulu -Walga teel ülesõidu juures endiselt alles STOP märgid. [...]Milleks hoitakse märke ,millel erilist mõtet pole.

Praegu on just mõtet, sest käimas on raudtee demonteerimine ja seda tehakse dresiinipõhiselt. Ehk siis Mõisakülast alustati tee demonteerimist ning kõik üleskustud materjal veetakse sellesama dresiinipõhise rongiga Pärnu poole.

Mis tähendab, et praegu, raudtee viimastel elukuudel, on seal piisavalt liiklust peal.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#86

valdo Kirjutas:
PETSS Kirjutas:... Aga Uulu -Walga teel ülesõidu juures endiselt alles STOP märgid. ...
... raudtee viimastel elukuudel, on seal piisavalt liiklust peal.
Ka Pärnusse Raeküla ülesõidule tekkisid kuu aega tagasi STOP-märgid, sinivalged valvavad seal hoolega.
Vasta
#87

Tallinnas osadel ristmikel foori roheline tsükkel suht lühikeseks aetud.Wedruhiir nagu ma olen,ei meeldi klemmid kes käigu ( kui siiski) alles siis sisse panevad kui roheline juba põleb.Tänu sellele läbilaskeõime väheneb ja tigedaid juhte tuleb juurde.Mina oma load sain 82 aastal juba siis õpetati ,et käigu võib siis sisse panna kui punane kollane põlevad.Wabandust klikiaegse aegade meenutuse pärast!

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#88

Mina lükkan esimese siis sisse, kui jalakäija või ristuva tee fooris vahetuvad tuled.
Vasta
#89

PETSS Kirjutas:Tallinnas osadel ristmikel foori roheline tsükkel suht lühikeseks aetud.Wedruhiir nagu ma olen,ei meeldi klemmid kes käigu ( kui siiski) alles siis sisse panevad kui roheline juba põleb.Tänu sellele läbilaskeõime väheneb ja tigedaid juhte tuleb juurde.Mina oma load sain 82 aastal juba siis õpetati ,et käigu võib siis sisse panna kui punane kollane põlevad.Wabandust klikiaegse aegade meenutuse pärast!


Enamus sellistel juhtide mõtte maailm on selline, et nad sõidvad üksi sellel teel. Teine grupp seltsimehi on need kes mõtetult aeglaselt venivad.

Aia Racing
Vasta
#90

Krdi hea ikka,et ma Tallinnas ei elaCool,vererõhk kohe normis ja muidu rahulik olla,ei pea igasuguste fooride ja teiste kaasliiklejate peale vihastama koguaegToungue
Vasta
#91

Sõitsin täna Mustamäel üle pika aja ja soovisin hirmsasti pöörata Sõpruse pst´lt Tammsaare teele, suunaga Ülemistele.
Polnud ammu seda teed kasutanud ja ei teadnud, et fooritsükkel oli seal ca 5 sekki. Täpselt kaks sõidukat suutis startida ja tuli punane. Suurega saan selle ajaga jeeli-jeeli liikuma ja ei suuda veel käikugi vahetada kui foor rõõmsalt " roosa " ja ma alles keset risti, kuigi startisin esimesena.

Ps. Käik oli ennem juba sees ja jälgisin foori tööd, et millal startida, aga ikka kuidagi ei jõudnud rohelisega üle.Palun kergemat karistust kaWink

Sõidame suurtega...
Vasta
#92

Ei meeldi see kui kiirendusrajalt või lihtsalt peateele välja pöörates teed ei anta.Seal liiklejal küll eesõigus aga tal tavaliselt teine rida vaba.Miks sinna ei minda.Euroopas kiirteedel selline asi toimib ,meil haruarva (proovige asja kas või Lasnamäe kanalis,paljud teise ritta tõmbawad?). Seda teevad ,annawad teed, pea alati vaid veoka ja bussijuhid ,sõidukad haruharwa.Ei ole toriseja Kanal 2 saatest aga miskipärast Eesti liikluses tähtis oma eeliste maksmapanek.Mul õigus ja mind muu ei kotti grammi jagu!

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#93

Miks meil liikluses nii hull olukord on, sest asi on SUHTUMISES teistesse(teisi ei ole olemas) ja eelköige iseendasse(kui maailmanaba).

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#94

Mulle meeldib meie liiklus küll. Pidevalt saab nalja Taga seisjad tututavad sõbralikult kui tagasipööramist ootad(vahel tututan ka et näidata et minu signaal ka töötab või siis vastan arvates et ehk eiole viisakas jätta vastamatta) tunnen rõõmu kui ülekäigurajale tormav kodanik kes kuhugi ei vaata ellu jääb. Maanteel hoian sellist pikkivahet et tagnt (st.7minu järel sõitjast ja minustka möödasõitnud auto(kes sõidab sisseminu eessõitjale) ei ohustaks kolonni liikumist sest Tema teegond lõppes seal ülejäänud 8 jõudsid edukalt sihile.Lased vastutulevad keskmise rea tegijad rooli paremale tõmbega ohutult mööda (seda olenematta teekatte märgistuset ja muudest segavatest liiklusmärkidest) ja tunned siirast rõõmu kui teekond on lõppenud nii et ise terve ja auto ka .Kasulik on kõrvalteedelt tulevaid kiirustavaid Tegijaid kerge käeviipe ja pidurdusega enda ette lasta . Sest nii võid päästa firma edu ja vastu tulevate autojuhtide(penskarite)elu. Kahjuks on mul praegu veel halb harjumus.Sõita kinni taskukaudu mõõda sõitjaid(eriti mossega) Parimate soovidega kaasliiklejaile
Vasta
#95

splint Kirjutas:Mulle meeldib meie liiklus küll. Pidevalt saab nalja Taga seisjad tututavad sõbralikult kui tagasipööramist ootad(vahel tututan ka et näidata et minu signaal ka töötab või siis vastan arvates et ehk eiole viisakas jätta vastamatta) tunnen rõõmu kui ülekäigurajale tormav kodanik kes kuhugi ei vaata ellu jääb. Maanteel hoian sellist pikkivahet et tagnt (st.7minu järel sõitjast ja minustka möödasõitnud auto(kes sõidab sisseminu eessõitjale) ei ohustaks kolonni liikumist sest Tema teegond lõppes seal ülejäänud 8 jõudsid edukalt sihile.Lased vastutulevad keskmise rea tegijad rooli paremale tõmbega ohutult mööda (seda olenematta teekatte märgistuset ja muudest segavatest liiklusmärkidest) ja tunned siirast rõõmu kui teekond on lõppenud nii et ise terve ja auto ka .Kasulik on kõrvalteedelt tulevaid kiirustavaid Tegijaid kerge käeviipe ja pidurdusega enda ette lasta . Sest nii võid päästa firma edu ja vastu tulevate autojuhtide(penskarite)elu. Kahjuks on mul praegu veel halb harjumus.Sõita kinni taskukaudu mõõda sõitjaid(eriti mossega) Parimate soovidega kaasliiklejaile

Mitte s..tgi ei saanud aru.
Vasta
#96

Ps.ülekäiguraja (sebra) juures kui sealseisavad kaks inimest tuleb küsida neilt KAS ÜLEMINEJAID ON eitava vastuse puhul jätkata liikumist(sobilik teostada seda mitmes keeles) sest me eitea mis keelt nad valdavad ikkagi euroliit!
Muidu võib juhtuda nii. Omaaegne seletuskiri. Peatasin auto astusin uksest välja vaatasin vasakule ja paremale trammi ei olnud istusin autosse ja sõitsin Põmm keset trammi. Arvatav auto Gaz 51 või Gaz AA
Vasta
#97

Millegipärast olen sattunud viimasel ajal reede õhtuti Tartu mnt. Peterburi mnt. risti siis kui on tipptund. Närvi ajab see(ja mitte vähe) kui olen ristmikul ja mul on roheline, aga minu ees on ristmik autosi täis, ja olen ise jäänud rohelise alla seisma. Sest näha on et, kui sõidaksin ristmikule ei saaks ma üle sest ees on ummik. Aga see, kes minu taga on arvab, et mina olen jobu ja hakkab pasundama.

Eile viskas üle, läksin autost välja ja küsisin viisakalt mis mureks. Vastus oli see, et kui mul on roheline, siis olen kohustatud edasi liikuma.
Ei osanud sellepeale midagi vastata.
Vasta
#98

Jopakolla Kirjutas:Eile viskas üle, läksin autost välja ja küsisin viisakalt mis mureks.
Vot see oli üks väga arukas liigutus! Ise polegi selle peale tulnud, mõni kord peaks katsetama. Ma olen siiani sellises olukorras teinud nii, et kui tagant tuleb törts pasunat, siis lükkan korraks tagurpidikäigu sisse (tagant valged tuled põlema). Ükskord sai suisa kolm korda nii teha (pasunat - valged tuled, pasunat - valged tuled).
Ma olen veel mõelnud, et autole võiks aretada tahapoole suunatud pasuna ka (näituseks tagastange alla või kuhugi sinna kanti), muidu võib törts signaali eesseisjale eksliku mulje jätta, et ma temale pasundan.
Vasta
#99

41Degree Kirjutas:
Jopakolla Kirjutas:Eile viskas üle, läksin autost välja ja küsisin viisakalt mis mureks.
Vot see oli üks väga arukas liigutus! Ise polegi selle peale tulnud, mõni kord peaks katsetama. Ma olen siiani sellises olukorras teinud nii, et kui tagant tuleb törts pasunat, siis lükkan korraks tagurpidikäigu sisse (tagant valged tuled põlema). Ükskord sai suisa kolm korda nii teha (pasunat - valged tuled, pasunat - valged tuled).
Ma olen veel mõelnud, et autole võiks aretada tahapoole suunatud pasuna ka (näituseks tagastange alla või kuhugi sinna kanti), muidu võib törts signaali eesseisjale eksliku mulje jätta, et ma temale pasundan.

Tark ei rabele. Kuna hetkel on mul töö autoks eelmise aasta edev kabriolett, mis jääb tahtmatult silma, siis paljud noored (ja ka vanemad) tahavad foori tagant võidu kiirendada, kuid ma ei näe sellel sügavat mõtet. Ebameeldivusi peab vältima, ning minul küll signaal tükki küljest võta, kuid kui keegi foori taga, minu ees, magab, siis vilgutan viisakalt tuledega talle korra. Samuti kui linnast väljas inimene kasutab 2. rada mitte möödusõiduks, siis möödun esimeselt ja annan ees ohutulesid hetkeks, et ta mõistaks, et 2. rada on möödasõitudeks. 80% juhtudest see mõjub.
Neid asju on palju, mis ei meeldi, kuid selle kohta kehtib ütlus stiili: "Ära küsi, mida riik Sinu jaoks teeb, küsi, mida Sina riigi jaoks teed".

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

Jopakolla Kirjutas:kui olen ristmikul ja mul on roheline, aga minu ees on ristmik autosi täis, ja olen ise jäänud rohelise alla seisma. Sest näha on et, kui sõidaksin ristmikule ei saaks ma üle sest ees on ummik.
Noh täna käis üks närviline reisija sõimamas 18 meetri pikkuse trolli juhti, kes sedamoodi talitas. Juhtum leidis aset Estonia teatri ees kesklinna suunas. Oleks ta oma trolli sinna risti ette pannud, siis oleks jäänud seisma ka kogu välisministeeriumi poolt tulev seltskond, aga kes siis sellele mõtleb?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne