Esialgu vaid mõte.
#61

Kui logistilised probleemid saab lahendatud, oleks ka huvitatud Smile

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#62

See minu nägemus,ei pea ju kõike asju kaasa tegema.Minu plaan järeltulijatega ,sel ajal kui enamus seltskonda Vilniuse TR 9 ringsõitu teeb waadata sel ajal hoopis vanalinna. Ja seal on mida lastele näidata .Seltskonnast mõneks ajaks eemaldumine ei tohiks ju probleeme tekitada.Igalühel oma valik.Ja nüüd saabub pahameeletorm siiapoole!

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#63

PETSS Kirjutas:See minu nägemus,ei pea ju kõike asju kaasa tegema.Minu plaan järeltulijatega ,sel ajal kui enamus seltskonda Vilniuse TR 9 ringsõitu teeb waadata sel ajal hoopis vanalinna. Ja seal on mida lastele näidata .Seltskonnast mõneks ajaks eemaldumine ei tohiks ju probleeme tekitada.Igalühel oma valik.Ja nüüd saabub pahameeletorm siiapoole!
Igati positiivsed mõlemad, ainult, et tea, palju selle 9TR taks on...
Vasta
#64

Regardman Kirjutas:
PETSS Kirjutas:See minu nägemus,ei pea ju kõike asju kaasa tegema.Minu plaan järeltulijatega ,sel ajal kui enamus seltskonda Vilniuse TR 9 ringsõitu teeb waadata sel ajal hoopis vanalinna. Ja seal on mida lastele näidata .Seltskonnast mõneks ajaks eemaldumine ei tohiks ju probleeme tekitada.Igalühel oma valik.Ja nüüd saabub pahameeletorm siiapoole!
Igati positiivsed mõlemad, ainult, et tea, palju selle 9TR taks on...
Ega ta midagi hingematvalt müstilist meile kamba peale ikka olla ei saa Smile
Vasta
#65

Eks selgub kohapeal .Ei usu ,et kirwes selga lüüakse.Trolliga mu kõik 4 last sõitnud,neid TR-9 mäletavad vaid vanemad isendid.Nooremad vist mitte.Seepärst näitaks neile suurepärast Wilnuse vanalinna ,mis jääb paremini meelde kui trollisõit.Muudel üritustel kindlasti osaline.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#66

Ma panen enda nime ka kirja. Kui kaitseministeerium asja ära ei nöögi, siis olen kindel tulija.
Vasta
#67

Vilniuse transpordi kodukas on http://www.vilniustransport.lt/lt/ Ehk keegi suudab end sealt läbi närida, teoreetiliselt peaks see trollisõidu hind ju kuskil kirjas olema.

Minu teada, ei ole küll 100 prossa kindel, peaksid Vilniuses ja Kaunases liiklema ka sellised aparaadid nagu funikulöörid (või kuda nad eesti keeles ongi?) Tegemist siis sellise asjandusega nagu mägiraudtee. Veavad inimesi lühikese, aga järsu mäe nõlvalt tippu. Vilniuses peaks selline aparaat tõusma Gediminase mäele, Kaunase kohta ei tea täpsemalt, aga seal on vist lausa kaks liini. Ühistranspordi ja raudteehuvilistele pakub see kaadervärk kindlasti huvi.
Vasta
#68

oxygen Kirjutas:Ma panen enda nime ka kirja. Kui kaitseministeerium asja ära ei nöögi, siis olen kindel tulija.
OT: KaMina nöökimist ei tohiks tulla, ei usu, et sind just juulis võetakse. Pigem ikka september-oktoober.
Vasta
#69

Oleks ka tulija aga midagi lubada hetkel ei julge.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#70

Olen tulija.
Vasta
#71

keskealinevanur2 Kirjutas:Vilniuse transpordi kodukas on http://www.vilniustransport.lt/lt/ Ehk keegi suudab end sealt läbi närida, teoreetiliselt peaks see trollisõidu hind ju kuskil kirjas olema.
Seal ei ole selle kohta midagi mainitud, aga trollibussikoondise kodukal on öeldud, et üüritakse välja minimaalselt kaheks tunniks. Hinna kohta ei ole midagi öeldud.
keskealinevanur2 Kirjutas:Minu teada, ei ole küll 100 prossa kindel, peaksid Vilniuses ja Kaunases liiklema ka sellised aparaadid nagu funikulöörid (või kuda nad eesti keeles ongi?) Tegemist siis sellise asjandusega nagu mägiraudtee. Veavad inimesi lühikese, aga järsu mäe nõlvalt tippu. Vilniuses peaks selline aparaat tõusma Gediminase mäele, Kaunase kohta ei tea täpsemalt, aga seal on vist lausa kaks liini. Ühistranspordi ja raudteehuvilistele pakub see kaadervärk kindlasti huvi.
Jah, vähemalt Vilniuse omaga olen isegi kaks korda sõitnud. See viib tõesti Gediminase nõlvale. Siinkohal ütlen välja ka oma arvamuse, et midagi ekstrapõnevat vähemalt minule see küll ei pakkunud, oli nagu natuke kaldu asetatud lift. Samas, kui mõnele teisele on see huvitav, siis andke minna Smile Muide, minu isiklikku arvamist mööda peaks vähemalt üles ronima ikka omal jalal. See vähemalt minu jaoks nagu auasi või nii.
Vasta
#72

Kui reis jääb augusti keskpaika, siis olen kindel tulija! (Kahjuks augusti alguses on juba kuid tagasi paika saanud Gotlandi-reis, nii et nende kattumisel jääb valik enne paika saanud Gotlandi peale.)
Imelik küll, aga meie lõunanaabrite osas polegi seni Riiast kaugemale saanud (kui välja arvata Kaunasest läbisõitu Euroopa reisidega seoses), nüüd näeks lähemalt ka Kaunast-Vilniust...
Ikarus-Lux'iga olen saanud paar aastat tagasi sõita ka ühel ekskursioonil, see sõit on elamus omaetteWink
Loodan, et kõik klapib ja saab kaasa lüüa!
Vasta
#73

Kas ei oleks hea mõte teha ka juunis ning augustis, ei pea ju ükskord aastas olema, samas mõlgub ka mõte, kui pooldajaid on, kohvi trammi rentida???

Transpordi spetsialist
Vasta
#74

Peale 10. augustit oleks ka kindel tulija. Mingile osale Tallinna seltskonnast oleks ka võimalus pakkuda transporti Tln-Tartu suunal.
Vasta
#75

Postituste järgi pea 20 tulijat täis.Loodaks siiski ,et asi teoks saab.Ja 6631 võtaks oma kätte ka rahakogumise asja.Oletatav summa ?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#76

Nii, Heino Jaanusega jälle räägitud ja kuupäevad kinni pandud. Tartust minek pühapäeval, 17. augustil, hiljemalt kell 11 hommikul. Tagasi jõuab kolmapäeval, 20. augustil, ilmselt üsna õhtul hilja Tartusse. Kes Tallinna kiirustab, saab Riias istuda Tallinna bussile.

Nüüd katsume uurida, mis see reis maksma läheb. Esialgne oletus on, et 24...30 tuhat. Eks varsti saab targemaks.
Vasta
#77

Ütleme, et üritus (sõit) maksab 30k ja postituste järgi on 20 nägu, siis 1500.- per kärss on minu arust väga odavalt läbi saadud, arvestades asjaolusid.
Vasta
#78

Mida sai ka eelnevalt arutatud ja mille ütleks siinkohal välja. See, et ma eelkõnelejat tsiteerin ei ole otsene vihje kellelegi, kogu järgnev jutt on üldine info.

Paraku tuleb arvestada siiski suurema summaga kui "tonn viissada näkku". Selle hinna sees on hetkel ainult ringsõit läbi Baltikumi. Hiljem lisanduvad sellele toitumine, võib-olla kuskil kämpingus majutus (eks seda näeb hiljem) ja erinevad üritused. Et hiljem halbu üllatusi ei oleks, võiks hetkel kõik tulijad arvestada vähemalt 3000 tugrikuga. Minu tagasihoidlikku arvutust mööda peaks sellest enam-vähem piisama.
Vasta
#79

Too raha mis igaüks kaasa võtab see isiku enda probleem.Võib ju ka kiirsupid ja konservid kaasa võtta.Mingi waba raha peaks siiski kaasas olema.Teekonnal võib paljugi ette tulla.Millal see tranpordi eest raha peab koos olema?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#80

Too waid mõte lisaks sinna bussirahale ka söögiraha ? Kamba peale tuleks soodsam kui igaüks oma leiwakoti kallal.Ostaks siit mingid asjad kokku,vähembalt soe toit oleks olemas.Muus osas vaadaku igaüks ise.Too waid minu vanamoline nägemus asjast ,mis vaid mõte .Mitte kohustuslik .

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne