Esialgu vaid mõte.

Ei tea palju 6631-l juba neid 1000 krooniseid on? Ma tean kindlalt, et vähemalt üks on Toungue
Vasta

1000 krooniga näo pealt vist enam toime ei tule.2000-3000 järgmine .Praegust nn madalseisu trotsides .Loodan kogu hingest ,et asi ikse toimub. Minu poolt raha seni saatmatta.See ei tähenda minu loobumist projektist osalemisel.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Hiljuti vaatasin järele, et jah, tõesti üks tuhandekroonine juba on arvel! Nii et ilus algus on tehtud.
Huvi pärast, ehk keegi oskab arvata, mitu liitrit Ikarus-Lux 100 kilomeetrile kütust kulutab? 30-40? Võttes 40 liitrit ja reisiks 2000 kilomeetrit, läheks diisli hinna 2 kr tõusuga reis kokku 1600 kr kallimaks. Ehk siis 50 kr 32 osavõtja puhul, mis ei tohiks just tappa...

helista bussi infosse TEL. 6631
Vasta

Ma juba PETSSile hädaldasin, panen siia ka kirja. Minuga siis selline asi, et kuna ei saa jätta Eestimaad vabaks laulmata, siis ma kaon poole reisu pealt ära, aga võib-olla tulen hiljem jälle tagasi teie juurde Smile Aga ma loodan, et lähitulevikus korraldub üks töökoosolek-nõupidamine, kus saab minu probleemi lähemalt arutada Smile
Vasta

Keskmiseks umbes 32 liitrit 100le kilomeetrile Heino Jaanuse sõnul.
Vasta

Kas rahakogumisest midagi täpsemalt ka selgunud on?
Kui palju ja kelle kätte?

Gaz m20 Pobeda
Vasta

6631 Kirjutas:Aga ega vahet pole, annan kontonumbri teada ja ootan 1000-krooniseid!
221007133092 Aare Olander
Nii palju ja 6631 kätte.
Vasta

Tomm7 saatis oma portsu ka teele

Gaz m20 Pobeda
Vasta

6631 Kirjutas:... ootaks siis juuni lõpuni kõigilt sõita soovijatelt 1000 krooni ettemaksu. Juunikuus tegeleks juba konkreetsemalt ööbimiste ja programmi ürituste otsimise ja kokkuleppimisega, nii et juuni lõpuks oleks nii sõitjate nimekiri kui see, mis ees ootab, juba konkreetsem.
Ise küll räägin, et aega on selle kiire asjaga, aga ikkagi. Nüüd, kui käimas juba kolmandat päeva juulikuu, tahaks teada, palju neid 1000-krooniseid ülekandeid üle tulnud on ning kui suureks võiksid minna reaalsed väljaminekud reisi tarbeks.

Ette tänades ja edu soovides
Georg
Vasta

Praegused ajad nagu nad on.Osaleda siiski tahaks.Loodan wäga ,et juulikuu keskpaigaks saab omapoolne probleem lahendatud.Aga huwitaks siiski reaalselt tulijate hulk?Kuidagi ei soowiks ,et see mõte vaid mõtteks jäi.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Mina olen endiselt käpp, ilmselt haikala ka.
Lähipäevil üritan ülekande ära teha.
Vasta

Ja ootan palgapäeva, et ülekanne ära teha. Hääbuda ei tohiks küll asjal lasta!!

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta

Pole seepärast veel maksnud, kuna mõne aja eest oli üks eraelu kardinaalne muutus ning see pole veel lõplikult hajunud.
Vasta

Ka minagi ootan juuli palgapäeva, et maksta.
Vasta

Tahaks vahepeal ka märku anda, et üritus on endiselt kontrolli all. Tänaseks on laekunud 6 piletiraha, ligi kaks korda samapalju on veel kindlaid tulijaid ja siis veel need, kellega ise pole rääkinud, aga kes siin kevadel endast märku andsid.
9. juulil olen Riias ja uurin, kuidas seal lood on. 23.-24. juulil tõenäoliselt tuleb Vilniusse lennata - saab ühtlasi seal midagi kokku leppida. Ja enne juuli lõppu ka Tartus veelkord asi üle rääkida.

helista bussi infosse TEL. 6631
Vasta

Olen kindlalt veel tulija.
Lähipäevil toimub ka raha ülekanne.
Vasta

Teretus!
Nii huvi pärast küsin:
Missugune see reisuprogramm teil välja näeb...
Püüdsin küll välja lugeda, aga midagi jäi nagu ikka segaseks...
Teiseks: kas kõik kohad on täidetud?

T.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta

minu poolt 1000 teele saadetud....
Vasta

PETSS ,Reigo ,Laura kindlad tulijad.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Kuigi lubasin tulla reisilisi vähemalt ära saatma,pean paraku sellest mõttest loobuma. Elu rahaline seis on hetkel madal.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne