Esialgu vaid mõte.

6631 Kirjutas:ID-kaart või pass kaasa!!!
See kehtib ka nende kohta, kes muidu oma isikut juhilubadega identifitseerima on harjunud! Juhiluba ei asenda passi või ID-kaarti, vähemalt Lätis võib sellega probleem tekkida.
Vasta

Paha ei tee ka euroopa ravikindlustuskaart, või selle asendussertifikaat, mille saab haigekassa klienditeenindusest kohe kätte.

Haikala uurib maad...
Vasta

Esialgne plaan jõuda Tartu laupäiwa lõunaks.Ja toda Lennumuuseumi tahaks ka kaema mina.Oleks weel tulijaid?Sebin PETSS & CO Tartusse ka ööbimise.Ja weel kas vajalik reisile ka mingid toidud kaasa wõtta?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

PETSS Kirjutas:Ja weel kas vajalik reisile ka mingid toidud kaasa wõtta?
Eks midagi kerget krõbistamist võiks alati kotis valmis olla puhuks, kui nälg väga näpistama hakkab! Aga küllap leiame reisul aega siin-seal ka mõnest tuidupoest läbi hüpata, seega liiga suurt moonakotti pole nigust ka mõtet kaasa tarida Smile
Vasta

GO-Bussi sekretär andis teada: Valvega parklat bussipargi läheduses pole.
Ilmselt siis oleks kõige parem parkida Ringtee 25 maja ümbrusesse,
nt. tankla vastas üle tee olev ala.

helista bussi infosse TEL. 6631
Vasta

Ja oleks kena kui sõit algaks õigel ajal.Ei soowiks küll ,et kedagist pooltundi aega ootama peab.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Mul tekkis plaan külastada Jurmala retrot ja sealt otse tulla reisile. Kas on veel kedagi, kellel on selliseid plaane? Et läheks Tallinnast laupäeva varahommikul ja laup. hilisõhtuks Tartusse. Ööbimiskohta mul Tartus veel pole. Kui on huvilisi, siis paluks kiiresti ühendust võtta. tel. 5152333
Teine variant oleks , kui keegi on juba Riiast Tartu tulemas , äkki saaks küüti.

Muutsin niipalju plaane, et saan riiast 18.45 tuleva bussiga Tartusse

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta

Kas Põhja-Leedu kitsarööpmeliste raudteede (Birþai, Anykciai, Panevezys) uudistamine ka plaanis on?

helitehnik Kirjutas:... Tallinnast laupäeva varahommikul ja pühap. hilisõhtuks Tartusse. ...
Plaani järgi pidime pühapäeva õhtul ju Lõuna-Lätis olema...

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta

helitehnik Kirjutas:hilisõhtuks Tartusse. ...

Ikka laupäeva õhtuks Tartusse. Ja ürituse nimi ka hoopis Riga retro
Vot mis kiiruga juhtus.

Kuna siit vastukaja ei tulnud Riga retro osas, lähen heiksoniga laup hommikul Riiga ja sealt 18.45 bussiga Tartusse

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta

Tervist, Võimalus Riiga minna paarile tüübile veel olemas. Autos paar vaba kohta. Stardi plaan hommikul 7 paiku . 10 vaja kohale jõuda.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta

XTA Kirjutas:Kas Põhja-Leedu kitsarööpmeliste raudteede (Birþai, Anykciai, Panevezys) uudistamine ka plaanis on?
Panevezysest peaksime läbi sõitma küll ja rongijaama võib vaadata, aga pikemat peatust teha vist ei jõua. Pole ka sõiduplaani uurinud.

helista bussi infosse TEL. 6631
Vasta

Pühapäeva hommik, pärast osavõtjate viimaseid soove: kell 8.00 sõidab buss pargist välja ja võtab peale kõik, kes pargi ette on selleks ajaks kogunenud. Sealt sõidab buss otse Vanemuise ette ja kell 8.30 on sealt väljasõit mööda Võru maanteed. Kukkurkurat tuleb peale Võru mnt 65 juures ja Geooon Haanja kandis, nii et Võru ringteelt suundume läbi Haanja ja Ruusmäe Lätimaale.
Kohad bussis on üldiselt vabad, ainult esimeses reas ukse pool jätaks koha endale, saab teed näidata.

helista bussi infosse TEL. 6631
Vasta

6631 Kirjutas:Peaks olema lõplik seis (fooruminimed, vabandust, et osalt väikeste algustähtedega).
Vot minu meelest ongi kõige õigem kirjapilt see, kuidas kasutaja ise end kirjutab. Kui eelistatakse väikest algustähte mingil põhjusel, siis nii tulekski minu arvates kirjutada. Nagu näiteks on ajaloost teada selline nähtus nagu Audi quattro. Just väikese q-ga Smile Vabandust OT pärast.

Ja Paneveþyse kitsarööpmelise kohta veel niipalju, et sellel lõigul minu teada graafikujärgseid reise ei toimu, ainult tellimusveod. Seega pole ka lootust kogemata mingile väljasõidule peale juhtuda.
Vasta

41Degree Kirjutas:Ja Paneveþyse kitsarööpmelise kohta veel niipalju, et sellel lõigul minu teada graafikujärgseid reise ei toimu, ainult tellimusveod. Seega pole ka lootust kogemata mingile väljasõidule peale juhtuda.
Ei mõelnudki, et peaks tingimata seal sõita saama, vaid pigem seda, et võiks korraks pilgu peale visata näiteks SELLELE või NENDELE või mõnele jaamale, mis on säilinud enamvähem sellisel kujul nagu nad meilgi kitsa aegadel olid. Anykðèiai tundub piltide järgi täitsa vaadatav olevat.
Vasta

On kõigil pühap hommikul Tallinna poolt Tartusse minejatel transport olemas? Kui ei, siis on pakkuda 2 vaba kohta enne kella kuut startimiseks.
Vasta

XTA Kirjutas:
41Degree Kirjutas:Ja Paneveþyse kitsarööpmelise kohta veel niipalju, et sellel lõigul minu teada graafikujärgseid reise ei toimu, ainult tellimusveod. Seega pole ka lootust kogemata mingile väljasõidule peale juhtuda.
Ei mõelnudki, et peaks tingimata seal sõita saama, vaid pigem seda, et võiks korraks pilgu peale visata näiteks SELLELE või NENDELE või mõnele jaamale, mis on säilinud enamvähem sellisel kujul nagu nad meilgi kitsa aegadel olid. Anykðèiai tundub piltide järgi täitsa vaadatav olevat.
Sain Su mõttest aru. Lühikese peatuse võib ilmselt teha, aga et Anykðèiais ringi vaadata, tuleb kuskilt leida vähemalt 3 lisatundi. Ma kardan, et see osutub natuke keerulisevõitu ülesandeks.
Vasta

Esimesena tagasi... Smile

Haikala uurib maad...
Vasta

Veel üks kodanik tagasi... Smile
Väike ühispilt Bauska lähedasest telkimiskohast: http://img299.imageshack.us/my.php?image...374ob8.jpg

Ahjaa: reisis osalenud kaasfoorumlased ning muud asjaga lähedalt seotud inimesed saavad ühispildi 6631 käest.
Vasta

Poolel teel kodukanti, kuid sain ka korra normaalse arvuti taga - tore seltskond, unikaalne liiklusvahend, kolmel päeval neljast klappis ka ilmaga Smile Mõningast pildimaterjali ehk täna-homme kah.
Vasta

Lasnamäelt raporteeritakse kah ÜLIvahvalt reisilt tagasisaabumisest, pildimaterjali homme õhtul.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne