ühe Pobeda taastamise lugu
#1

http://www.pobeda-club.ru/articles/magakov_car/

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#2

Tänan huvitava lingi eest!

Ise loodan suvel enda projekti jätkata... mis on teatud põhjustel (vanatehnika majutamiseks vajalike hoonete ehitamine) olnud poolteist aastat pausis.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

eberhard Kirjutas:http://www.pobeda-club.ru/articles/magakov_car/

Вот, уже и тут свой автомобиль обнаружил! Не зря ржавчину вдыхал, кому то интересно!Cool
Vasta
#4

valdo Kirjutas:Tänan huvitava lingi eest!

Ise loodan suvel enda projekti jätkata... mis on teatud põhjustel (vanatehnika majutamiseks vajalike hoonete ehitamine) olnud poolteist aastat pausis.

Жалко что непонятно, что пишут корифеи форума! Все же одно хобби!Toungue
Vasta
#5

oldjack Kirjutas:[Жалко что непонятно, что пишут корифеи форума! Все же одно хобби!Toungue

Mina loodan , et nyyd millegist taragast ilma ei jäänud...(eip m6ista vene keelt ju)

Pole midagi targemat teha
Vasta
#6

KILLER666 Kirjutas:
oldjack Kirjutas:[Жалко что непонятно, что пишут корифеи форума! Все же одно хобби!Toungue

Mina loodan , et nyyd millegist taragast ilma ei jäänud...(eip m6ista vene keelt ju)
Хорошо что хоть фото всем одинаково доступноSmile, позже выложу вторую часть фотоальбома по реставрации своей М20 54 годаRolleyes
Vasta
#7

oldjack Kirjutas:
KILLER666 Kirjutas:
oldjack Kirjutas:[Жалко что непонятно, что пишут корифеи форума! Все же одно хобби!Toungue

Mina loodan , et nyyd millegist taragast ilma ei jäänud...(eip m6ista vene keelt ju)
Хорошо что хоть фото всем одинаково доступноSmile, позже выложу вторую часть фотоальбома по реставрации своей М20 54 годаRolleyes
вот кстати фото моей первой М20... В олдтаймер рейд Москва-Монако катался на ней...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#8

Vaba tõlge minu napi keeleoskuse abil:

oldjack Kirjutas:Вот, уже и тут свой автомобиль обнаружил! Не зря ржавчину вдыхал, кому то интересно!
Vaat kuhu minu auto on jõudnud. Keda huvitab, võin rohkem rääkida.
oldjack Kirjutas:Жалко что непонятно, что пишут корифеи форума! Все же одно хобби!
Kahju, et ei saa aru, mida foorumi korüfee räägib. Meil ju ühine hobi.
oldjack Kirjutas:Хорошо что хоть фото всем одинаково доступноSmile, позже выложу вторую часть фотоальбома по реставрации своей М20 54 года
Tore, et pildid on kõigile kättesaadavad. Varsti panen oma 54. aasta M20 taastamise teise osa ka üles.
oldjack Kirjutas:вот кстати фото моей первой М20... В олдтаймер рейд Москва-Монако катался на ней...
Siin on ka pilt minu esimesest Pobedast, millega sõitsin Moskva-Monaco vanaautosõidul.
Vasta
#9

Спасибо за перевод! Кстати , ели кому надо - есть комплект новодельных прокладок на подфарники М20 и стопсигнал


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#10

foto


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne