foorumi uuendamine
#81

Paistab, et nüüd on korras jah.
Vasta
#82

Võiks öelda, et meie server saab hetkel "süsti" nagu motors24 VW Passat.

Mingeid anomaaliaid võib veel esineda.

Need, kes ei saa sisse logida ja uut parooli ka ei saa saatke oma kasutajanimi mulle maili peale sven@aut.......ee
Vasta
#83

Kes on hädas olnud paroolide unustamisega, siis proovige nüüd uus parool ise teha. Vist sain süsteemi tööle.
Vasta
#84

eelmisel nädala ei saanud Monzillaga Automoto foorumisse siise logida, kuid Konqueoroiga sain. Önneks on see jama lahenenud.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#85

Kestab üks jama juba mõnda aega, et kui avada postitusele manusena juurdelisatud pilt, siis eelmisele leheküljele tagasi minnes avastan end välja logitud olevat. Varasematel aegadel sellist asja ei ole täheldnud.
Vasta
#86

Ma küsiks,et millal foorum tagasi normaalseks läheb?
Vasta
#87

Pole sel foorumil ju viga midagi, kui kasutaja seadistustes ''Display posts in classic mode.'' ees olevas kastis linnuke on. Rolleyes
(23-04-2009, 21:57 PM)Varblane Kirjutas:  Ma küsiks,et millal foorum tagasi normaalseks läheb?
Vasta
#88

(24-04-2009, 18:40 PM)reymo1995 Kirjutas:  Pole sel foorumil ju viga midagi, kui kasutaja seadistustes ''Display posts in classic mode.'' ees olevas kastis linnuke on. Rolleyes
(23-04-2009, 21:57 PM)Varblane Kirjutas:  Ma küsiks,et millal foorum tagasi normaalseks läheb?

Ei ei ei mul see classic mode on peal muidu ma enam ei olekski siin...

Miks avatarid väiksed on teemadeks aga profiilides suured?

Miks vaadates Who's Online ja sealt kui tahad mingile põnevale teemale klikkida siis ütleb The specified thread does not exist või Invalid forum.
Vasta
#89

hmm.. miks liikmete nimekirjas enam sorteerida ei saa mille järgi järjestada tahad(kasutaja nimi, postituste arv jne) ?



Vasta
#90

Mingi huvitav müst... Juba mitmendat korda näitab mulle selles teemas uusi postitusi, kuigi asi ammu loetud. Võib-olla on probleem lehitsejas - Opera... Kuigi cache peaks ju värskeks saama, kui ma korra teemat vaatan...

Edit: Võib-olla on sama asi ka teistes teemades, pole lihtsalt märganud...

Edit2: Tundub mujal ka vahelduva eduga esinevat see probleem. Ikkagi Opera kala?
Vasta
#91

Firefox-iga on sama lugu, aga ma märgin peale huvipakkuvate teemade lugemist kõik ülejäänud ka loetuks, nii et pole erilist probleemi.
Vasta
#92

Mingi kotermann oli sisse tulnud, igatahes hetkel töötab.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne