foorumi uuendamine
#21

forumdisplay.lang tehtud. Teeksin veel messages.lang ette, portali jätab hilisemaks
Ja loeks ennast kogemuse võrra rikkamaks, tänud svenssonile.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#22

Panin kõik hetkeseisuga tõlgitud failid ülesse
Vasta
#23

kas mingi probleem ka privaatsõnumitega?(minul igaljuhul ei lase saata)



Vasta
#24

Tunnistan, et ühes minu tõlgitud keelefailis on midagi mäda. Kõrvutamisel originaaliga midagi kahtlast ise aga ei leidnud. Foorumi toimkond on informeeritud...

Saatmine tegelt toimib, kuid "Saada" nupule klikkamise järel viskab umbluu ette (selle et on saadetud näeb kas või ülalt tervitusteksti juurest ära).
Vasta
#25

Mul ei ole saada nuppugi, ainult save as draft on all



Vasta
#26

viga parandatud, tegu oli jutumärkide veaga Wink
Vasta
#27

Kupatasin veel Svensoni poole teele:

datahandler_event.lang.php
datahandler_pm.lang.php
datahandler_post.lang.php
datahandler_user.lang.php
showteam.lang.php
Vasta
#28
Exclamation 

Võtaks ette member.lang.php ja online.lang.php.
Kui keegi on need täna juba ette võtnud, andku märku!

EDIT: Tehtud!

Üks viga on uue teema asutamise lehel - nupu, mis peaks olema "Postita", juures on midagi puudu. Samas lehel ise on justkui kõik juba eesti keeles, kuigi ülevalpool on (hetkel veel) kirjas, et newthread.lang.php on tõlkimata.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#29

Siinkohal tõstataks taas modede/adminnide tähelepanu viimatiregistreeritud kasutajate teemal. Seal näikse taas hulgemini spämmiroboteid olevat (kel ka onlainis veedetud aeg kas null või mõni sekund).
Vasta
#30

Õnneks nad regamisest kaugemale ei jõua, ja nad oma kontot kinnitada ei oska. Ma panen mingi aeg ka CAPTCHA peale
Vasta
#31

Eile avastasin, et ?e?lik kala on kuskil sees, kui tahan takkaj?le teksti parandada v??ndusi teha.

Vat selline.
"Muuda" nupu all kiirparanduses imelik kala, sööb teine muist märke sõnast vähemaks. Lihtsaim mõistagi kiirparandust vältida, samas võiks tolle "kiire" nupu säält üldse ära kaotada.

loll on loll olla.
Vasta
#32

Et siis pooled m?id-s? tekstist ? s? Lihtsaim viis muidugi kiirparandust v?ida. N?ide s?tmiseks v? aga tolle "kiire" nupu ehk ? kaotada.

teise posti järel aga eelmise paranduse jälle õigeks keeras

loll on loll olla.
Vasta
#33

IIIFFFAR sul on enda arvutiga midagi tõsist lahti Smile
Vasta
#34

svenson Kirjutas:IIIFFFAR sul on enda arvutiga midagi tõsist lahti Smile

ÄRA JAMA, mul hää eelmise sajandi arvuti. Vändaga mudel veel...Toungue

loll on loll olla.
Vasta
#35

Miks enam meilile teateid ei tule, et teemasse mida ma jälgin on uus postitus postitatud? Või on asi ainult minus, kuigi ma pole midagi muutnud.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#36

Märkus uuenduse kohta: uue teema loomisel puudub nupul "Postita" igasugu kiri - lihtsalt hall ruut. Tõlkimisel jäi 3 silma vahele?
Vasta
#37

Ei saa minna veokate alafoorumisse, lööb sellise teksti ette:
MySQL error: 1030
Got error 134 from table handler
Query: SELECT s.ip, s.uid, u.username, s.time, u.invisible, u.usergroup, u.usergroup, u.displaygroup FROM sessions s LEFT JOIN users u ON (s.uid=u.uid) WHERE s.time>'1203172097' AND location1='47' AND nopermission!=1 ORDER BY u.username
Vasta
#38

Aho Kirjutas:Ei saa minna veokate alafoorumisse, lööb sellise teksti ette:
MySQL error: 1030
Got error 134 from table handler
Query: SELECT s.ip, s.uid, u.username, s.time, u.invisible, u.usergroup, u.usergroup, u.displaygroup FROM sessions s LEFT JOIN users u ON (s.uid=u.uid) WHERE s.time>'1203172097' AND location1='47' AND nopermission!=1 ORDER BY u.username

Mul samuti... Rolleyes
Vasta
#39

Siin sama probleem.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#40

Ka mina ei näe eelmainitud teemat.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne