foorumi uuendamine
#41

EdR Kirjutas:Ka mina ei näe eelmainitud teemat.

Ja eila, pealehele pääs alam lehelt oli vöimatu ning ma ei saanud ka ennast välja logida.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#42

Mul oli turu osas ostu kuulutus. Nüüd asi olemas, ja tahaks oma teema ära kustutada nüüd, aga ei lubata, kuna pole vastavaid volitusi. On kellegil rohtu?
Vasta
#43

Tsitaat reeglitest:

Peale tehingut, eh siis kui kuulutus on oma eesmärgi täitnud, on ilus muuta postituse pealkirja vastavalt "Müüdud"/Ostetud" jne.
Vasta
#44

Ei tööta ikka traktorite,veokate osa????????????
Minul küll mitte.........

Lõtk ei ole loks!
Vasta
#45

ES 95 Kirjutas:Ei tööta ikka traktorite,veokate osa????????????
Minul küll mitte.........

sama siin
Vasta
#46

nüüd korras.
Vasta
#47

On hakanud selline probleem silma , et muuda all on 2 valikut - Kiire- ja täieliklik muutmine. Kiire muutmisega kaotab ära täpitähed.
Kiire- ja t?lik muutmine. Kiire muutmisega kaotab ? t?t?d. Selline tekst jäi peale muutmist.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#48

Kui pilte juurde panna siis postituse nupul on kirjeldus puudu.

Dad.
Vasta
#49

Päris tihti tuleb ette kiri, et foorumi mingi limiit on täis ja tule natukese aja pärast tagasi vms. Inglise keeles muidugi. Rohtu kellegil?
Vasta
#50

Täna oli uunikumi foorumis empleemi teemas selline aps sees.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#51

maru Kirjutas:Päris tihti tuleb ette kiri, et foorumi mingi limiit on täis ja tule natukese aja pärast tagasi vms. Inglise keeles muidugi. Rohtu kellegil?

Minu puhul on siiani aidanud refresh nupp ja natuke kannatust, haakub osaliselt ka selle inglise keelse tekstiga.

Ford Granada
Vasta
#52

Huvitav anomaalia ilmnes täna postituse muutmisega valiku "kiire muutmine" alt -- nimelt lõi ette kasti kirjaga "Puudub postituse tekst". Tegelikult oli see täiesti olemas, tahtsin vaid parandada ühte väikest sisselipsanud kirjaviga. Aga asi sai muidugi sellegipoolest korda "täieliku muutmise" valikut kasutades.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#53

marz Kirjutas:
maru Kirjutas:Päris tihti tuleb ette kiri, et foorumi mingi limiit on täis ja tule natukese aja pärast tagasi vms. Inglise keeles muidugi. Rohtu kellegil?

Minu puhul on siiani aidanud refresh nupp ja natuke kannatust, haakub osaliselt ka selle inglise keelse tekstiga.

Viimasel ajal päris tõsine probleem. On seotud AMF populaarsuse kasvuga ehk?
Vasta
#54

Sillu Kirjutas:Huvitav anomaalia ilmnes täna postituse muutmisega valiku "kiire muutmine" alt -- nimelt lõi ette kasti kirjaga "Puudub postituse tekst". Tegelikult oli see täiesti olemas, tahtsin vaid parandada ühte väikest sisselipsanud kirjaviga. Aga asi sai muidugi sellegipoolest korda "täieliku muutmise" valikut kasutades.

Vajutasid vale nuppu. Vajutama peab sealsamas postituse sees olevat nuppu ("Save Changes"), mitte all olevad "postita vastus" nuppu. Juhtub endal pidevalt, hirmsasti ajab närvi, sest tehtud muudatused lähevad sellega kaotsi.
Vasta
#55

Tean seda, missugust nuppu vajutada, aga kui nüüd mõtlema hakata, siis on täiesti võimalik, et tookord eksisin. Minu jaoks oli küsimus ammugi oma aktuaalsuse kaotanud, kuna rohkem pole mul sellist jama juhtunud, aga tänud vastamast ikkagi!
zazik Kirjutas:
Sillu Kirjutas:Huvitav anomaalia ilmnes täna postituse muutmisega valiku "kiire muutmine" alt -- nimelt lõi ette kasti kirjaga "Puudub postituse tekst". Tegelikult oli see täiesti olemas, tahtsin vaid parandada ühte väikest sisselipsanud kirjaviga. Aga asi sai muidugi sellegipoolest korda "täieliku muutmise" valikut kasutades.

Vajutasid vale nuppu. Vajutama peab sealsamas postituse sees olevat nuppu ("Save Changes"), mitte all olevad "postita vastus" nuppu. Juhtub endal pidevalt, hirmsasti ajab närvi, sest tehtud muudatused lähevad sellega kaotsi.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#56

Kui hinnata kasutajat, siis tuleb kiri: Sinu kommmentaar kasutaja kohta. Kommentaar peaks ikka kahe m'iga olema.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#57

Võtan täna õhtul väikese tarkvara uuenduse ette. Paistab, et pahalased suudavad end ilusti ära regada...

Parandan ka siia kirjutatud vead ära!
Vasta
#58

Kas foorumi vBulletin'i peale üle viimine on väga raske? Võiks küll viia.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#59

Kui auväärt hr. Hullumeelne on valmis litsentsitasu maksmise enda peale võtma, siis võiks ju sellele mõelda Smile
Vasta
#60

Sai vähe tarkvara uuendatud, hakkas teine ajale jalgu jääma. Lisaks oli foorum täis palju turvaauke.

Vahepeal ei olnud pikka aega uuendanud siis on kindlasti ka mõningaid vigu, mida üritan veel ära parandada.

Kõikidest anomaaliatest võite siin teemas teada anda.

Seni teada asjad:
Kiire muutmine, teeb tähed katki. Selleks pean andmebaasi versiooni uuendama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne