poliisid
#1

lugu selline, et ühes eesti ääremaal õnnestus keset nädalavahetuse melu keskööl ühtedel politseinikel mind sikli seljas tabada. midagi nagu polekski erilist seejuures, sest mul oli ikka kõik korras.
AGA.
ühel kontrollijatest olid ikka vinged alkoholi lõhnad küljes. tagasitee sarvedega autoni läks ka tal üle kivide ja kändude. ma saan aru, et sealkandis olin ma ainuke siklisõitja, kellel dokid korras ja nad tahtsid lihtsalt kedagi vahele tõmmata, aga asi oli ikka lame küll. nende pettunud nägudelt võis ikka nii mõndagi lugeda...
NING.
oleks ikka olnud aus, kui ma oleks ka vastavaid instantse sellest teavitanud, aga ometi ma seda ei teinud. elu oleks siis mul raskeks läinud, sest sealkandis on teinekordki vaja sõita. sinna see siis jäigi. häbi mulle, aga probleemiks oleks see saanud ja üpriski suureks. koht ju väike ja...

on kellelgi veel selliseid mente teele sattunud ja mis saanud on? on keegi ka karmimaid võtteid kasutanud?
Vasta
#2

Noh ikka on Smile

Ei ole sa esimene ega ilmselt ka viimane. Toungue

Ei akka kah täpset kohta ütlema, aga antudi juhtum siis Tartumaal ühel äärealal juhtus.
Vasta
#3

nu meil juhtus omaette norm asi... asi selline et seisime teeääres ment sõitis mööda ja jäi seisma pollarid tulid välja ja meiega rääkima..meil polnud masinal ei numbreid, ei kindlustust ei midagi ainult juhil kiiver.. ment muud erilist ei ütlend kui et siin kruusateepeal võid sõita aga kui alevisse tükid siis.....nii et sõidame edasi siiamaani pole midagi üteldud
Vasta
#4

krt vihkan selliseid pollareid kes töö ajal joovad ning teevad politsei margi täis jne :mad: :mad: :mad: :mad:


Sa oleks pidand neile vähemalt kurja tooniga ytlema ....\'\'MINE MAGA KAINEKS** vms .....
Vasta
#5

Kahjuks võimudega vaidlemine on tihti tüütu - kulukas - tulemusetu või hoopis tulevikus valusasti kättetulev protsess.

Ka ise mõndagi kuulnud, näinud. Rahulik elu on mugavam ja meelepärasem.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne