II Suur Aktsioon

koguja Kirjutas:Ega saarlased Järva-Jaani just eriti sageli ei satu, aga seekord läks küll otse kümnesse. Jõudsin kohale just sel hetkel, kui kolonn muuseumipapa värava ette jõudis ning masinate ja meeste tutvustamiseks läks. Kuna mul oli kaasas kolm külmetavat naisterahvast (keda autod millegipärast ei huvita Sad), siis väga pikalt kohale jääda ei saanud. Küll aga oli mahti muuseumipapal kätt suruda ning oma parimad soovid edasi ütelda.
Tulevikus loodan ikka sõrmed roosteseks ka teha, sest ainult sapaka kapoti kergitamisest jääb varjupaiga jaoks väheks.
möni saarlane elab siin samas ,14km eemalToungue
Vasta

Ei jää muud üle, kui eelkõnelejatega nõustuda ja tänada orgkomiteed ilusate päevade eest! Rakett-Tuula välimus osutus küll petlikuks, sest liikumiskiirus ei olnud isegi ligilähedane päris raketi käivitusmootori starteri pöörlemiskiirusele! Kuid väändemoment oli tohutu, sellepärast katkes ka kogu seda kremplit edasi rebiv kett ja kasutusele tuli võtta köis. Siinkohad ka erilised tänud Janu-Juku juhile (kes ta oli, ei olnud au tunda), kuigi korraks tundus, et vahepeal oli tal väljakutse tulnud, sest Tuula tahtis lendama hakata... Järgmise korrani!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta

Oli tõesti positiivne nädalavahetus! Parim oli see, et kõigil oli praktiliselt kogu aeg hea tuju ja enamus tehnikat, mis käima pandi, ka käima jäi. Sai loodud uusi ja värskendatud eelnevaid tutvusi. Igati sobilik üritus suve lõpetamiseks.
Vasta

http://www.album.ee/album/30051207/50123507?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Kahju,et ise tulla ei saanud. Järgmine kord püüan uuesti ja eksponaat nr. 183 jääb endiselt minu hoole alla. Ehk läheb järgmine aasta pareminiSmile

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

Wabandust ,et mõni pilt pole õige,homseks proowin asjaga sõbraks saada.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Mis nende piltidega siis on? Mina näen eelneval lingil küll pilte kuid miskipärast on sealt ära kadunud Läti-Leedu pildid mis seal ennem ka olid.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

EdR Kirjutas:Mis nende piltidega siis on? Mina näen eelneval lingil küll pilte kuid miskipärast on sealt ära kadunud Läti-Leedu pildid mis seal ennem ka olid.
Sest Läti -Leedu pildid kuuluwad hoopis toise teemasse.Aga lahedad üritused oliwad mõlembid.Järgmist suwe ootama jäädes.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Aga lisa ikka need ka tagasi Toungue
Sorry for OT
PETSS Kirjutas:Sest Läti -Leedu pildid kuuluwad hoopis toise teemasse.Aga lahedad üritused oliwad mõlembid.Järgmist suwe ootama jäädes.
Vasta

Pisuke hiljaks minu kommentaar nüüd küll jääb, aga vast parem hilja kui mitte kunagi.
Mis mulgi muud öelda, kui et väga suured tänud korralduskomiteele Tuve ja Co ürituse suurepärase vedamise eest! Kõik laabus kokkuvõttes plaanipäraselt ja ka teerull, mida me Silluga kahepeale (mina oma nahaalsusest vist küll pisut rohkem Toungue) tüürisime, pidas retke suuremate kapriisideta vastu. Sai porimülkas "kannakaid" kraabitud, sai paarile foorumikaaslasele rulliga "õppesõitu" tehtud, isegi lõiguke mööda maanteed (kutsekooli juurest polügonile) sai kiirusega 8 km/h edukalt edasi-tagasi ära pressitud.
Ja Silver, suured tänud loomulikult ka sulle! Smile Need palavad juulikuu päevad (sul oli neid veel topelt nii palju), mille jooksul sai DU-le värvirullide ja pintslitega enam-vähem kaubanduslik välimus antud, on end igatahes ära tasunud ja õigustanud! Järgmisel suvel siis juba suurem väljakutse...
Igatahes - oli kihvt üritus ja minu poolt tänud ja meelespidamised kõigile osalejatele ja huvilistele!
Vasta

Mõni pilt ka minult: http://fotoalbum.ee/photos/unicman/sets/584109

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta

Teretere kõigile foorumlastele (noh, nendele, kes viljavõtul olid pigemSmile)!

On siis valmis saanud minu kokkuvõttev video, mis räägib kahe päeva tegemistest. Arvamused (kasvõi vastukarva) on kõik teretulnud.

Videot saab näha siin: Link
Vasta

Väga vahva video, kiidusõnad tegijale, pisu harjumatu oli mustvalge algus, ka teisi sõidukeid oleks võind näha olla(need , mis killavooris osalesid, Zis 150 ja teerull näiteks). Need siis omapoolsed juhendid, et asja veel vingemaks teha. Tänud!!!

Ford Granada
Vasta

Väga hästi tehtud! Toungue
Vasta

Suured tänud jah kaamerale mis otsi ei andnud Big Grin Minu oma näed andis.
Vasta

See kaamera asi oli sellepärast, et Läti reisil kasutasin seda päris palju ning siis aku andis otsad lõpuks. Seda kartsin ka siin, kuigi põhjuseta, õnneksSmile Aga saatusele vastu ei saa..


Aga Marz'ile - Aitäh kiidusõnade eest, järgmine kord võtan kuulda neid soove, kuid aru ei saa teerulli vihjest - see ju täiesti video lõpus sõitvana olemas..?Big Grin
Vasta

Noh, jah, on küll, ma mõtlesin niimoodi, et kõik sõidukid oleks lähedalt sõitvana läbi käind.

Ford Granada
Vasta

Väga tore video ja ettevõtmine,ainuke aga on see et operaatori käsi värises jubedalt,hakkas endalgi pea ringi käima kui full screen-il vaatasin.Edu

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

hundu615 Kirjutas:...ainuke aga on see et operaatori käsi värises jubedalt,hakkas endalgi pea ringi käima...

Mis te virisete, operaator samal tasemel nagu "Kelgukoerad" oma Wink

Minu video siin, kus kombainid ei sallinud muuseumipapat> http://www.youtube.com/watch?v=wIziJBro5co
Vasta

Väga hea video! Kas keegi filmis ka Lai 7 väravas kogu killavoori tutvustamist? Seda tahaks küll näha!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne