MB w115 ed
#1

Tere.

03.03.07 sai soetatud esimene w115 240D ATM. Eelmine omanik oli auto taastanud 80% ulatuses. Kohendada oli vaja elektrit ja salongi.
Juhuslikult helistas mulle üks kodanik kes oli lugenud minu ostetud autost mb foorumist. ja pakkus mulle taastatud sisu . Saime kaubale ja tegelesin edasi oma kurvasilmsega.
http://www.album.ee/album/30037695/50081121
Läks mööda kenake aeg kui helistas mulle see sama kodanik ja teatas, et ta loobub oma 115 est kuna ei jõua sellega tegeleda . Sügisesel vanatehnika laadal saime kokku ja läksime järgi .

Nüüd on mul siis kaks 115 te Smile

Kere oli keevitatud ja krunditud. Kuna oli pikalt vedelenud õues siis sai kõik ilusasti haljaks lastud .Pahtlit eemaldatud. Suuremas koguses makrofleksi jne. Üldiselt tuli kõik uuesti teha . Kuju oli vähemalt olemas.
Tänaseks on keretööd lõppemas (keevitus,roostetõrje,krunt,pahtel,täitekrunt jne)

http://www.album.ee/album/30037695/50081119

Järgmine nädal on lootust autole kanda uus värv(british racing green) selga.
Mootoriks saab olema m116 3.5 v8 147kw 3mese atm. kastiga. Pidurid tulevad w116 elt .

Gert
Vasta
#2

http://www.album.ee/album/30018480/50039022
siit võid vaadata selle esimese sinu ostetud mersu saamise lugu ja sedagi milline ta algselt välja nägi.minu käsi oli mängus et natuke ehitada.kahjuks vahepeal seee auto seisis väga pikka aega kuna ta mootor oli remondis ja ei saanud ega saanud valmis.siis oli veel mingeid probleeme ja minu teada ta seisis tartuski vähemalt paar aastat vist liigutamata.aga salong on saanud kena küll,natuke liiga kärts ja popikas kuid mis seal ikka.edu siis ehitamisel.kuna seal all oli kunagi bensuka tagasild siis pidi olema minekuga probleeme.kui soovid siis kevadel tekib minult saadavale ka üks 240d tagasild.komplektselt.kui mõnda salongividinat või liistu vaja siis küsi privast.
ps auto vist sai tehtud äkki 2002 või 2003 jaanuaris? enam ei mäleta.
Vasta
#3

ryblik1 Kirjutas:http://www.album.ee/album/30018480/50039022
siit võid vaadata selle esimese sinu ostetud mersu saamise lugu ja sedagi milline ta algselt välja nägi.minu käsi oli mängus et natuke ehitada.kahjuks vahepeal seee auto seisis väga pikka aega kuna ta mootor oli remondis ja ei saanud ega saanud valmis.siis oli veel mingeid probleeme ja minu teada ta seisis tartuski vähemalt paar aastat vist liigutamata.aga salong on saanud kena küll,natuke liiga kärts ja popikas kuid mis seal ikka.edu siis ehitamisel.kuna seal all oli kunagi bensuka tagasild siis pidi olema minekuga probleeme.kui soovid siis kevadel tekib minult saadavale ka üks 240d tagasild.komplektselt.kui mõnda salongividinat või liistu vaja siis küsi privast.
ps auto vist sai tehtud äkki 2002 või 2003 jaanuaris? enam ei mäleta.


Tänan Sind Smile

Ja ma leiutan mis kurat see auto nii tigu on .2.4 disla differ olemas. Selle paneme siis kohe külgeSmile
Auto vedeles tõesti väljas ja kahjuks hakkab ka rooste juba välja ronima.
See koht on ka väga suur mure.
http://www.album.ee/node/9567943/50039022#browse
Täname veel Smile
Vasta
#4

seda küll.kuid kahjuks ei suuda kõiki asju igaveseks tehaBig Grin
Vasta
#5

Palju üldse veel eestis sõitvaid 114/115 on ? Haapsalus nägin ühte halli , tallinnas 1 kirsipunane ja 1 pikk must lasnamäel parklas .
Mõned kupeed peaks ka olema . Narvas King hotelli taga olevas garages tehakse ka ühte .
Siinsed omanikud võiksid märku mulle endast anda Smile
Vasta
#6

MBw115 Kirjutas:Palju üldse veel eestis sõitvaid 114/115 on ? Haapsalus nägin ühte halli

Üks heledam 114/115 seisab Haapsalus Tamme tänval ühe kortermaja ees, pidevalt veeloigus ja vähemalt aasta aega pole seda sealt kindlasti liigutatud, et kui soovi siis ehk saad varuosadeks osta selle. Wink
Vasta
#7

üks selline MB seisab ka minu õuel Smile
Vasta
#8

Sõidukorras aga kohendamist vajav 115 mul ka olemas.
Vasta
#9

intrega Kirjutas:üks selline MB seisab ka minu õuel Smile
Seisab või sõidab ka ? Kas b või d ?
Vasta
#10

Hõljuk Kirjutas:Sõidukorras aga kohendamist vajav 115 mul ka olemas.

Seda olen piltidelt näinud Smile Ja lugenud kuidas leidsid Smile
Vasta
#11

MBw115 Kirjutas:
intrega Kirjutas:üks selline MB seisab ka minu õuel Smile
Seisab või sõidab ka ? Kas b või d ?


eks ta präegu seisa , ootab kevadet millal hakkavad keretõõd 200D muidu.
Vasta
#12

Üks taastatud valge W115 bensukas on Rakvere lähistel.
Vasta
#13

Aega möödunud. Sinisel 220D l sain Talverallil kaane kõveraks, eks oli ta juba ennegi vist vigane sest vett kadus pidevalt. Uus kaan olemas ja loodetavasti kevade alguseks saab liikuma.

Teine bensuka projekt vahepeal seisis . Nüüd on jälle saanud ka sellega tegeleda.
Vasta
#14

Tänane seis Smile Proovikiht peal ja mõned mõlgid nähtaval.

[Pilt: 14599509_th.jpg][Pilt: 14599508_th.jpg][Pilt: 14599506_th.jpg][Pilt: 14599505_th.jpg][Pilt: 14599502_th.jpg]
Upload Gif with PicTiger
Vasta
#15

Kas siis Mersu tuleb roheline vöi?

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#16

miniest Kirjutas:Kas siis Mersu tuleb roheline vöi?

Viimati kui värvisin siis oli roheline jah Smile
Vasta
#17

Ma mötlesin kas kirjutan vöi ei kirjuta, kuid otsustasin siiski kirjutada pöhjus, siis. See BRG värv Mersule häste ei sobi vähemalt sinu auto pilte vaatates, see rohkem Inglise masinatele sobiv värv(Endalegi meeldib BRG värv, kuid ta ei sobi köikidele autodele). Kuigi ma pole seda masinat oma silmaga näinud, siis vöib isegi see värv sobida sinu Mersule, aga isiklikult ise värviks selle auto 2 vöi 3(4, 5) tooni tumetama rohelisega jääks veidi Mersulikum. Smile

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#18

miniest Kirjutas:Ma mötlesin kas kirjutan vöi ei kirjuta, kuid otsustasin siiski kirjutada pöhjus, siis. See BRG värv Mersule häste ei sobi vähemalt sinu auto pilte vaatates, see rohkem Inglise masinatele sobiv värv(Endalegi meeldib BRG värv, kuid ta ei sobi köikidele autodele). Kuigi ma pole seda masinat oma silmaga näinud, siis vöib isegi see värv sobida sinu Mersule, aga isiklikult ise värviks selle auto 2 vöi 3(4, 5) tooni tumetama rohelisega jääks veidi Mersulikum. Smile

See piltidel nähtav toon tundub hele(esimene kiht ja krunt kumab läbi). Tegelikult on see ikka väga väga tumeroheline.
Vasta
#19

kalacompany Kirjutas:Aega möödunud. Sinisel 220D l sain Talverallil kaane kõveraks, eks oli ta juba ennegi vist vigane sest vett kadus pidevalt. Uus kaan olemas ja loodetavasti kevade alguseks saab liikuma.

Kaan sai peale ja nüüd selgus,et veel plokk ka lõhki. Seega tuleb kogu mootori vahetus. Õnneks on olemas üks vahetusfondi mootor mis soomes taastatud.
Vasta
#20

Lugesin siin 115-te kohta. Kui kellelgi huvi, siis mul on ka üht-teist juppe pakkuda. Niiet võtke aga julgelt ühendust.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne