Automoto sümboolikast (märk)
#1

On olnud siin üritusi
Vasta
#2

Veel väikeseid mõtteid.
Chopperiga on juba räägitud pinkbanana tunkedest. Ehk siis näiteks.. Automoto pinkbanana.ee disainiga tunked?
Või.. Märgistus oma autole? Mõnel pool maailmas on see üsna populaarne tegevus.
Või noh.


Andres.
Vasta
#3

Et sa mötled sellist märki mida saaks kinnitada auto esiosa külge nagu need siin pildid http://images.atlaspen.com/images/produc...515959.jpg

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#4

kass Kirjutas:On olnud siin üritusi T-särkide, pusade, trussikute jms. automoto-foorumi teemaliste nipsasjade valmistamiseks endi ehtimise eesmärgil ja ühtekuuluvustunde tugevdamiseks jne...
Muidugi on see olnud organiseerijatele paras peavalu ja vb. näit. lg. Svensonil praegugi kummutilaekad AM-särke täis ja jätkub kuni pensionini neid kanda...
Aga kas poleks aeg valmistada MÄRK, ilus kuumemail, soovitavalt kullast või plaatina-rühma elementidest. Selline ilus märk, mille ma saaksin kinnitada oma koolilõpu halli ülikonna reväärile mõnel pidulikul juhul, näit. 60-ndal juubelil. Või siis 8-, 12- , võimisiganes-nurkse mütsi ette või nahkjaki rinnale NSU-märgi kõrvale. Märgid koos nimelise tunnistusega, et märgikogujatel oleks tulevikus huvitavam neid koguda.
Et jälle ehk üks teema kus kõik võiksid kaasa kirjutada ja lugeda, nagu näti. bussiloendamine , sääreväristaja ja druþba ristamine ...
Miks mitte, kui näen näiteks Melliste laadal sellise märgiga härrasmeest kõndimas, siis tean kohe, et see on tõsine huviline, kuna pole paljuks pidanud kallist märki muretseda. Osta.ee oksjonil olen märganud üht ennesõjaaegset tekstiilist automoto märki. Kahjuks jäi see foto mul kopeerimata, aga võibolla mõnel kolleegil on vastav märk või selle foto. Märgi ajaloolise kujunduse võiks võtta eeskujuks ja valmistada näiteks Tavasti juures mingi koguse melhiorist hõbedast või messingust märke -kuidas kokkuleppele jõutakse. Märk võiks pintsakule, nokkmütsile või tagile kinnituda mutriga-nagu veneaegsed rombikujulised kõrgkoolimärgid- oleks kindlalt paigas ja ei kaoks kuhugi.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#5

Iseenesest ei ole need märgid kallid teha, kui teha neid mingi 1000tk.
Vasta
#6

Sellise koguse juures saab neid juba meenetena jagama hakata. Ja omadele muidugi müüa Toungue

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#7

svenson Kirjutas:Iseenesest ei ole need märgid kallid teha, kui teha neid mingi 1000tk.
Aga milles probleem? Praegusel hetkel on ju näiteks registreerunud 4140 kasutajat.
Vasta
#8

stretch Kirjutas:Aga milles probleem? Praegusel hetkel on ju näiteks registreerunud 4140 kasutajat.
aga teps mitte kõigile ei pruugi märk ise või märgiidee kui selline meeldida. Või ei ole see oluline / seda pole lihtsalt vaja - ning milleks korjata "pudi", millele ei leia mingit rakendust?

aga kasutajate arv on hea meeldetuletus - pärast viimast Jaanipäeva pole tubli 2085 neist foorumit külastanud. Lisaks nii umbes 50 kasutajat, kes on ilmselt spämmirobotid (ei suuda end aktiveerida). Lõhnab puhastuse järele...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#9

kass Kirjutas:Miks mitte ka märgid sõidukitele aga see juba kallim lõbu
Autodele võiks idee järgi mingid kleepsud teha. Ega neid ka keegi enda rariteetidele kleepima ei hakka, aga igapäevasõidukile kuskile tahaotsale või minu pärast kasvõi juhiuksele miks mitte? Mina küll paneks.
Vasta
#10

Kleepsu telliksin küll.
Vasta
#11

AMF'i kleeps mingil 2006 aasta autol poleks ju ka nagu päris see...nohh

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#12

Kleeps on ikka selline "ühekordseks" kasutamiseks asi ja pole ka kuigi keeruline kasvõi ise põlveotsas valmis teha, aga märk oleks hoopis väärtuslikum asi. See logo sobiks minu meelest märgiks väga hästi. Sobiks ka kuju poolest nii mütsi ette, kui ka krae külge kinnitada (tagant mutriga). Sellisest märgist oleksin küll huvitatud.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#13

dworkin Kirjutas:AMF'i kleeps mingil 2006 aasta autol poleks ju ka nagu päris see...nohh

Miks? Et 2006 aasta auto polegi auto? Mitte et ma nüüd seda kleepsu ideed pooldaks, aga imelik tundub see viha uute autode vastu.
Vasta
#14

Liblikmutter Kirjutas:Veel väikeseid mõtteid.
Chopperiga on juba räägitud pinkbanana tunkedest. Ehk siis näiteks.. Automoto pinkbanana.ee disainiga tunked?
Või.. Märgistus oma autole? Mõnel pool maailmas on see üsna populaarne tegevus.
Või noh.


Andres.

Ma vaatan, kuidas täna õhtul jõuan, aga ehk saan teha ühe kerge särgikavandi veel. Mis võib loomulikult ka tunkedele minna, kuna needki jah, tänu Andresele mõtteis mõlguvad mõnda aega.
Kui siin keegi direktor ehk saaks mulle saata mingi faili sellest praegusest logost ka, püüaks siduda selle kujundusega.
Täiendus: üldise rahvale meeldimise korral saaks ka seda muidugi teha kleepsuna ja kasvõi kilekottidele võimidaiganes.

Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta
#15

Eiei, tunkedele tee ikka see "kus mu kuvalda on?" Smile Ja pühapäevasõitudeks viks ja viisakas logo särgile.
Vasta
#16

Kleeps on jama, tänapäevaste võimaluste juures võib igaüks neid suva järgi vorpida, ja mõjub kuidagi odavalt. Metallist (kuld/plaatina on selge ülepingutamine) oleks palju toekam. Põhiküsimus on, kuidas leida selline kujundus, mis enamikule sobiks, sel juhul ei tohiks 1000 märgi realiseerimine probleem olla.
Vasta
#17

Jesper Kirjutas:
dworkin Kirjutas:AMF'i kleeps mingil 2006 aasta autol poleks ju ka nagu päris see...nohh

Miks? Et 2006 aasta auto polegi auto? Mitte et ma nüüd seda kleepsu ideed pooldaks, aga imelik tundub see viha uute autode vastu.

Viha??

Pidasin pigem silmas AMF'i ideed ja suunitlust kui sellist. Avaldasin arvamust, et minu meelest poleks see päris seee lihtsalt nohh... saate aru nüüd küll.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#18

AMF-i idee... minuarust oli see autode ja mootorrataste huviliste foorum?

Ma saan aru küll mida sa mõtled, aga ei taha sellega lihtsalt kuidagi nõustuda Smile Ega neid märke ka ei pea ju tingimata ainult 30 või rohkem aastat vana ülikonna peal kandma, või märki kandes tingimata vana auto/mootorrattaga sõitma. See ongi foorumi ja autoklubi vahe, kui autoklubi võib kehtestada liikmeks saamiseks ja sümboolika kasutamiseks igasugu tingimusi, siis foorumi kasutaja ja seega ka märgi/kleepeka kandja võib vähemalt hetkeseisuga olla igaüks.

Ja kuigi mulle ei meeldi autodele igasugu foorumikleepekate panek, siis ma ei näe vastuolu, kui keegi kasutaja selle oma moodsale igapäevaliikurile paneb. Ärge olge nii piiratud nende vanatehnika ajaraamidega, mis täna uus see homme vana ja vahel on kasulik lisaks tahavaatepeeglile ka esiklaasist välja vaadata, võib midagi huvitavat näha.
Vasta
#19

svenson Kirjutas:Iseenesest ei ole need märgid kallid teha, kui teha neid mingi 1000tk.
on ka 'vaese mehe variant', mis võimaldab ka paarkümne kaupa mõistliku hinnaga sarnaseid teha.
http://www.kydproducts.co.uk/shop/jewell...ngs-3.html
mullikleps peale ja olemas.

loomulikult on emailmärgi ja sellise vahel tohutu tasemevahe.
Vasta
#20

Kui teha siis korralik emailmärk!Kui mingi kalkulatsioon teha siis saaks ehk soovijad ka teada.Kvaliteetsest märgist olen huvitatud.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne