Jalgratas OPEL
#1

Panen veel ühe jalgratta siia "Unic-Velo" rubrik
Vasta
#2

kass Kirjutas:Ja jällegi mingi auk esihargi ülemise kuulikausi katte sees. Mis seal võiks käia? (vaata seda sama pilti)

Opel oli omal ajal väga kõva rattatootja, nagu näiteks Wiki-st välja tuleb. Müüs 30-datel rattatootmise NSU-le.

Allolevalt pildilt on näha, et kuulikausi kattes olevasse auku käis ilmselt esipiduri hoova tugi... Pildil oleva ratta mudelist pole aimugi

[Pilt: DSC01952.jpg]

E-bays on müügil Opeli kataloog/reklaam aastast 1927-28.
Ka siin on üsna sarnane (sirge alumise pulgaga) raam. Rohkem detaile välja ei loe.
Vasta
#3

Tean Lääne-Virumaal liikumas ühte Opel tüüpi meeste ratast, viimati nägin küll ca 4 aastat tagasi, aga ehk on siiani omanikul alles... Pole olnud mahti asja täpsemalt uurida, aga asjahuvilistele võin abiks olla...

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#4

kass Kirjutas:... Brennabori jäänuste kohta saatsin Saksamaale küsimise Brennabori lehelt leitud jalgrattaspetsialistile. Too tänas kirja eest ja nentis, et paistab tõesti olevat jalgrattaga tegu ja saatis mulle ka ühe brennabori jalgratta pildi ja tunnistas, et minu brennabori jäänuse kohta ta ei oska miskit arvataToungue.

Kellega Sa sealt rääkisid? Äkki ma tean teda, st olen suhelnud?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne