Reval-Goldenbeck-Ölbäck Oldtimers Winterrally 2008

Ekipaaþ nr 78 tänab korraldajaid suurepärase elamuse eest Eesti mudastel teedel ! Loodetavasti kohtume ka järgmine aasta !
Vasta

Sõit oli üleootuste vägev (tiim 18). Ja täpselt nagu mainitud, et esimene osa on nagu asfalt ja teine alles õige tee, siis nii ta oli Smile. Proovin kah pilte lisada.
Kas keegi kah võistluse tulemusi teab, ei jõudnud ära oodata, sest jube väsimus tuli peale? Oleks tore, kui keegi need siia üless riputaks.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta

Albumi vaatamiseks kliki pildil

[Pilt: thumb_Reval-Goldenbeck-%D6lb%E4ck_Oldtim...8__008.jpg]

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta

Mõned pildid ka minu poolt: http://www.album.ee/album/30041860/50097141
Vasta

Suur tänu meeleoluka laupäeva eest.

Lisaks Priidu ja Ko suurepärasele tööle tahan eraldi tänada ekipaazi 55 käimalükkamise eest, kui tagasipööre lumehanges lõppes. Eriti suured vabandused aga ekipaazile 65 - Imre kiire reaktsioon ja meisterlik tegutsemine päästis 2 ralliekipaazi katkestamisest. Üks minu äkilisem pidurdamine lõppes sellega, et järgmisel hetkel jäi minust paremal lumevallis seisma Imre juhitud 2101.

Abivalmidust ja head tuju kohtas igal sammul. Jõudu autode puhastamisel porist ja soolast.
Vasta

Tänud ka Eesti Histoorik Ralligaraaþi poolt, toreda vanatehnikaürituse eest.
Vasta

Lisan kah mõned pildid Smile
http://fotoalbum.ee/photos/indrek1000/sets/374895/?page=1&seek=0

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta

Tänud ka ekipaazhi nr 8(SAAB 99) poolt.
Kuna legendilugemise kogemus ennem puudus, siis sai ka ekseldud kõvasti päeva esimesel poolel. Teine pool peale lõunat sujus juba palju pareminiSmile
Ühtlasi sai ka amorditest ära tehtudBig Grin
Ja esituledele kojameeste panemine oli ikka Saabi inseneridel hea mõte
Mõned pildid ka minu poolt. Kahjuks kõik ikka alguses tehtud-siis kui autod veel puhtad olid. No tagantjärele tarkus pidi täppisteadus olema...

http://pilt.delfi.ee/my_album/59139/
Vasta

Lõpuks jõudsin kah video üless. http://www.youtube.com/watch?v=rZ0aWQ9hfcI

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta

Sai kah käidud Liivil rallirahvale teeääres lehvitamas.....Hoolimata halbadest teeoludest oli juhtidel veel tuju vastu lehvitada ning signaalitada.....Sõber mul filmis kah.....järgmise nädala sees peaks see olema vaadeldav interneti vahendusel Big Grin
Vasta

Minu pildid siis siin: http://fotoalbum.ee/photos/unicman/sets/363433

Kommentaariks niipalju, et minu ralli algas moskvitði "elluäratamisega" põlluserval ja lõpeb moskvitði tagasi parkimisega samasse kohta! (viimase pildid tulevad seega järgmise nädala lõpus!)

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta

Täname korraldajaid. Vastab tõele, et on sõltuvust tekitav üritus. Ülimega super lahe ja lõbus oli Smile
Raud pidas sõidu vastu ilusasti. Ainult, et kodudeel pani mootor pange.Keila linna suutsime ilusasti halli tossuga üle ujutada. Big Grin
Vasta

nonii, rally läbi, mul pole lihsalt sõnu, kuigi osalesin juba 3-at korda, oli seekord täiesti enneolematu kogemus. Stardis läks kõik libedalt, eriti kihutada ei julend(volvo 343 pole just formel ka) ja siis hakkas pihta , sisuliselt oli kogurada (300+ km) vaheldusrikas ehk kruusatee kus oli rohkem auke kui teed vaheldus mudamülka teega, algul sõitsin tasa, kuna lõõkaukudest tuleb kolin ja mürin ähvardas hambad lõhkuda, mingi ajapärast avastasin, et 300-ne on konstrueeritud nii, et tema tehnikat ei suuda lõõkaugud lõhkuda ja algselt valitud sõidukiirus 35kmh hakkas tasapisi tõusma ja lõpuks võtsin juba lahtisekruusaga kurve 75kmh, viimasel etapil lahkus ka masinast summuti alates pükstest ja minu 343-s ärkas tõeline rallikas, niiet etapp sai sõidetud kurvilisel, üheauto laiusel, pimedal ja kurvilisel kruusateel hullumeelse kiirusega ja jubeda lärmiga, vot seda ma nimetan hullupanemiseks, päeva lõpuks oli auto kaetud ühtlase beezi sopaga ja ainus koht kus sai välja vaadata oli klaasipuhastite alune esiklaasi osa.Purunes ka kapotti kinnitus ja suuremosa ajast sai sõidetud lahtise kapotiga, lisaks ilmnes fakt, et 1,4l volvo 343 variaator võtab kütet 20l sajale, seega sai meil muidugi küte otsa, seda sai lähimast jaamast toomas käidud (see asus 20km kaugusel).
Täna hommikul sai siis kodupoole liikuma asutud ja loomulikult sai jälle küte otsa, hääletasin ennast Rummu vangla juurde (sealt kütet ei saanud), sealt edasi Vasalemma kust sai ühe taadi käest 3l kütet, tagasi autojuurde sõitsin liinibussiga (pilet 14.-), õnneks oli sellekas ajaks minu masin kaasvõistlejate poolt juba pukseeritud Rummu vangla värva ette ja sain ka ühe Hanomag bussi omanikult veel 10l lisaks, aga sellega seiklus ei lõppenud, lisaks otsustas paari km pärast politsei mind vilkuritega maha võtta (imelik kui ta poleks seda teinud, auto mis on üleni sitane ja puuduva summutiga), järgnes trahv 600.- (tagaistujatel turvavööd lahti)
Aga super tänud korraldajatele
Vasta

Saarlased on ka nüüd niivõrd kuivõrd õnnelikult kohal Smile Ja ei saa tänamata jätta Priitu & CO selle toreda ürituse korraldamise eest...
Vasta

Segakond nr.27 lisab omapoolsed tänud ja pisikese infojupi piltide võimaliku edasise vaatamiskäigu kohta:

www.erm.ee

Eesti Rahva Muuseum säilitab Vabariigi aastapäeval toimunud ürituste kohta käivat infot. Pildid, filmid jne tuleb saata ERMile.

Et saadetisi hästi säilitada saaks, peaks seal olema kirjas:
1. Saatja kontaktandmed: nimi, telefon, aadress
2. Filmi-, foto-, teksti- ja esemeline materjali juures peab olema kirjas aeg (kuupäev, kuu ja aasta), koht (maakond, vald või linn, küla või tänav, talu või maja ja korteri nuber) ning tutvustus (mis, kes, miks ja muu lisainfo)


Lugupidamisega,

Kadi Maria Vooglaid

EMSL

Toompuiestee 17A

+372 58 150 617

www.ngo.ee
Vasta

Tänud korraldajatele vahva ürituse eest ekipaazhilt nummer 47. Kuigi söögipausi järgselt me enam legendi ei sõitnud (nu konkurentsist armetult väljalangenuna oli mõttekam klubikaaslastele servicemobiili mängida), sai hommikupoolses otsas va Hanomag-põrguline ikka korralikult proovile pandud ja tuleb tõdeda, et tehnika on tugev - täisgaasiga valimatult läbi aukude kihutatud/hüpatud ja ainus märgatav tagajärg oli rehvirõhu langus esiteljel. Küttekulu näitas 1,6 lirtsune Austini kone auväärselt 20 l/100 km. Lagunemisest sedapalju, et esimesed juhipoolsed piduriklotsid ütlesid töölepingu üles, mis ei tulnud üllatusena.

Volvo 343 ekipaazhile (ja ehk veel kellelegi) infoks - Padisel on tegelikult tankla olemas, avatud 24h ja puha Wink

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Mingid pildid siitpooltki.
http://mark.planet.ee/Talveralli/
Kuna tehnilised probleemid ei võimaldanud meie ekipaaþil edasi sõita, siis peale Kullamaad sai tagasi koju suundutud.
Vasta

off topic aga padise tankla on jah 24h, aga pühap. avatakse 16 00, käidud ja nähtud, rallijärgse päeva juurde kuulub ka tänu Eesti inimestele heatahtlikuse eest, kes ka Rummu vangla juures vanakooli lambakasukas hääletajaid peale võtavad
PS bussi juhil kes sõidab liini Tallinn-Vasalemma-Aseri-Rummu-Padise on olnud jänsetega jawa ja ka päris jawa(bussi lugejad fikseerige see fakt)
Vasta

Küsiks, kuidas võistlejatel ajakontrolliga läks, nagu Priit juba stardis mainis, võis seal päris raskeks minna. Kuuldavasti oli ka sel aastal legendis väike vigur see. Millist elevust see küll tegi?
Vasta

üks vigur oli tõesti, aga meie olime vist nende üksikute hulgas kes ennelõunase katse 100% ära sõitsid, kogemus näitab, et viguritega tuleb arvestada ja need annavad sõidule vürtsi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne