Reval-Goldenbeck-Ölbäck Oldtimers Winterrally 2008

No jaaa... sai see ralli ikkagi finiðini sõidetud, kuigi enne 5t kontrollpunkti sai ära kaotatud esimese pidurisadula kinnituspolt, mille tõttu oli võimatu enam pidurdada, seega sai edasi ainult kruiisida, mida ka võiduka lõpuni sai tehtud. Kõigile korraldajatele suured tänud, sest mida sai, oli FUN ja seda ju lubatigi. Korraldajaonule niipalju, et ristsõna meil oli ja õige lahendusegagi aga seda ei korjatud isegi finiðis meilt ära ja ega ise ka pakkuda ei osanud, järgmine kord targem.
Kõigile osavõtjatele tänud meeleolu tekitamise eest ja kohtumiseni järgmisel korral.

Mamba is Black where ever you go! few Fords!
Vasta

indrek1000 Kirjutas:To hollu: Kui me teist mööda maantel sõitsime, olite küll väga optimistlikud Smile, Vaz 2106 meie sõiduk. Mõningad km läbisime ka teie kannul. Smile

Me olime ikka lõpuni optimistlikud Big Grin
Vasta

gaabryel Kirjutas:Muljed talverallist naise pilgu läbi. /--/

Tiim Nr. 80 Mare Kalme Arma Ratsatalu (Kaardilugeja).


Jutt täiesti õige..juba esitati nõudmised järgmise aasta kohta Cool
Vasta

BlackMamba, Sa ei jõudnud AKP6'te ehk Pürksi. Seal võeti Ristsõna ära aga Ajakaardil märget pole. Kuid Sa võiks selle kuidagi siiki mulle toimetada, viiks parandused sisse. Aga ära siis midagi soperda... Variant oleks teha foto ja see siis avalikult üles riputada. Siis kõik talverallitajad koos otsustavad, mida Sinuga teha Big Grin
Vasta

Tänud ja järelkaja ka 246 meeskonnalt!
Ei noh oli ikka üleüldiselt maru vahva ja senini vist intsidentiderikkaim ralliüritus!
Esimene etapi algus oli tõeline "liberada". Peeglist oli hea jälgida järele jõudnud poognaid tõmbava kombi-mosse uisutamisoskusi Smile. Et meie sõiduki uisud just kõige teravamad polnud, sai asja veits rahulikumalt võetud. järgmise etapina vahetus libedus aukliku võsavahelise teega.
Jõudnud Raplamaile, hämmastas sealne tõeline lumerohkus, mis päeva edenedes päikesesooja jõul muutus paksuks lobjakaks. Sellise lobjaka ja lisaks treppisõidetud külavaheteede muda püdela segu sees suplemine pani meie "lätlase" tõeliselt higeldama. Aga vanake oli tubli ja pidas kõik need rasked katsumused vastu, hüljates alles ralli viimasel kilomeetril lõplikult tagumise, summutist väljuva toru, juskui üleliigse ja kasutu prahi. See oli nüüdseks jäädavalt läbiroostetanud ja mida juba senini peale eelnevaid rallisid sai haigete kohtade pealt keevitusega ravitsetud, sest haige koha kõrvalt oli veel "kõva ja terve" Smile
hollu Kirjutas:Tervitused ka Zil "Maiu piimaauto" 130 poolt.
...Lisaks sellele, et auto umbes tuhat korda keema läks, lendas summutipütt pauguga puruks, niiet korraks lõi leegi auto alt välja. Mina muidugi ehmusin kangeks...

No ikka iga kõva üritus lõpeb ka kõva saluudiga, lisaks ju ka meie väikese vabariigi juubeliaastapäev http://www.album.ee/node/14403565/50098043 Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Vasta

Millal tekkis sinna posti külge see silt? Kas viimase kümmne masina jaoks?
http://www.album.ee/node/14403482/50098043

HONDA GL 1000-1976
Vasta

madheix Kirjutas:Millal tekkis sinna posti külge see silt? Kas viimase kümmne masina jaoks?
http://www.album.ee/node/14403482/50098043

Alguses seda silti seal ei olnudki, kui juba teise ringiga sinna jõudsime, oli keegi..tõenäoliselt kaasvõistlejad..selle sinna üles riputanud!
Vasta

Veel pilte:
http://opsgolb.blogspot.com/
Vasta

Väga tõetruud pildid Sul, nagu Tehnika ja Tootmise seest välja karanud. Smile

Mõned minu tehtud klõpsud leiab siit http://www.weekend.ee/?gid=1547
Vasta

Rikun natuke teema puhtust, kuid arvan, et see läheb lühidalt. Mis otstarve on sellel pildil näha olevatel tuledele tehtud ristidel? Tundub olema plekist painutatud... Kas selleks, et tuleklaasid eest ei pudeneks tugeval pidurdusel? See mõte tuli seoses sellega, et ühel rallisprindi etapil nägin just sellist juhtumit.
Vasta

Ise arvan, et antud ristid on tehtud puht nostalgilistel eesmärkidel ja materjaliks tavaline teip.. egas mu kirves ju tegelikult ka London-Mehhiko rallit pole läbinud Wink

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta

Need ristid tuledel tehti tavaliselt vanasti sinisest isoleerpaelast ja valdavalt ringrajamasinatel.Juhtus panid paugu- siis ei lennanud killud niipalju laiali.
Vasta

Kusjuures juba näinud näpukat, kus linnalehes kirjas, et 3 koha sõitnud masin azlk, mitte taunus m26 Smile
Nuu, kes taunuse ja mosse segi ajavad, peavad ikka väääga täis olema
Vasta

Et siis lõpuks meie masinas tehtud pildid.

Reval-Golldenbeck-Öldbäck Oldtimers Winterrally 2008

Aia Racing
Vasta

Neid pilte vaadates olen mina igatahes väga rahul, et enne rallit mossele elektrilise aknapesuveepumba paigaldasin. Ilma selleta oleks täiega kutupiilu olnud Big Grin
Vasta

wax Kirjutas:Neid pilte vaadates olen mina igatahes väga rahul, et enne rallit mossele elektrilise aknapesuveepumba paigaldasin. Ilma selleta oleks täiega kutupiilu olnud Big Grin

Siis oli sul hea, mul polnud muud vett aknale, kui lompidest pritsiv mudavesi... Paaril korral, kui päike otse näkku paistis, pidin küll näidikute järgi sõitma... Aga kokkuvõttes - ka nii saab rallit sõita!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta

wax Kirjutas:Neid pilte vaadates olen mina igatahes väga rahul, et enne rallit mossele elektrilise aknapesuveepumba paigaldasin. Ilma selleta oleks täiega kutupiilu olnud Big Grin

Kui auto on keskmisest veidi kõrgem, siis ei ole ka hullu. Saab sõita küllSmile

Lugupidamisega,

Grupp Seltsimehi

GAZ 31013 ('92&'93), ZIL 131 '80
Vasta

wax Kirjutas:Neid pilte vaadates olen mina igatahes väga rahul, et enne rallit mossele elektrilise aknapesuveepumba paigaldasin. Ilma selleta oleks täiega kutupiilu olnud Big Grin
mul volgal oli kapotialune väga sopane, jagaja oli täielik sopakängar, ime et üldse jagas midagi.

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta

Eh, ma polegi veel kapoti lahti teinud, jumal teab mis seal toimub. Homme vaatan järele.

Aia Racing
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne