Mälumäng
#21

Kas äkki oli see 407?
Vasta
#22

just nii.
Vasta
#23

Minu küsimus oleks järgmine. Troll nr 309 on paljuski eriline. Selliseid trolle ei ole rohkem toodetud jne. Aga on veel üks detail, mis on tema juures teistmoodi lahendatud kui teistel Tallinna trollidel, mis läbi ajaloo on Tallinnas liini sõitnud. Mis see on? Pean silmas üht kindlat detaili.
Vasta
#24

Kas see ei olnud mitte see millel roolivõim oli teise ehitusega?

Transpordi spetsialist
Vasta
#25

oxygen Kirjutas:Minu küsimus oleks järgmine. Troll nr 309 on paljuski eriline. Selliseid trolle ei ole rohkem toodetud jne. Aga on veel üks detail, mis on tema juures teistmoodi lahendatud kui teistel Tallinna trollidel, mis läbi ajaloo on Tallinnas liini sõitnud. Mis see on? Pean silmas üht kindlat detaili.

Mina vastata ei tohi ? Wink See poleks aus Toungue
Vasta
#26

Kõik võivad vastata, see kes ainult õieti vastab, postitab järgmise küsimuse...

Transpordi spetsialist
Vasta
#27

PargiJumal Kirjutas:Kõik võivad vastata, see kes ainult õieti vastab, postitab järgmise küsimuse...

No kindel see, ainult see vastus on lihtsalt mulle ülejõu käivalt lihtne Toungue
Vasta
#28

Regardmani tähelepanu ma olen sellele asjale juba juhtinud Toungue Vihjeks ütlen nii palju, et see erinevus on väljast näha. Ainus troll Tallinnas, millel on see asi niimoodi lahendatud.
Vasta
#29

Lilla värv? Eesolev haakeseadis?
Vasta
#30

Lillasid trolle on reklaamidega seoses olnud ja haakeseadeldist seal sõidu ajal ei olnud. See on päris vajalik mehaaniline seade. Ei tohiks ju olla nii keeruline märgata Toungue
Vasta
#31

Esiklaas ühes tükkis?

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#32

Seda ka. Väga lähedale muuseas. Aga kordan, et jutt käib mehaanilisest seadmest.
Vasta
#33

oxygen Kirjutas:Seda ka. Väga lähedale muuseas. Aga kordan, et jutt käib mehaanilisest seadmest.
Mina oma lolli aruga pakun, et kojameeste asetus äkki?

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#34

Oma lolli aruga panid sa kümnesse Smile. 309 on olnud seni ainuke troll Tallinnas, mille kojamehed on horisontaalasendis.
Vasta
#35

Ma ei ole kindel, kas mu küsimus on õige, aga ETV saates "Vana aja asjad" näidati ka esimest trolli Tallinnas, mis oli tegemas proovisõitu, sõidukisse sisendes mainis ära ka reporter piletihinna, mis tuleb peale teatud raha summa sisestamist kompostrisse. Mis oli see teatud summa ?

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#36

Kusjuures ei ole ainuke. 1967-68 pandi paljudele 9Tr-dele tehase kojameeste asemele mingid nirumad, mis olid kinnitatud esiklaasi kohale ja normaalasendis olid horisontaalselt klaasi ülemise serva juures. Üldjuhul küll vaid üksainus, kõrvalklaasil puhastajat polnud. T2 (endine 24) oli sellisega veel söökla-aastail 1970-ndate keskel. Teised said tasapisi kojamehed esialgsesse kohta tagasi.
Vasta
#37

siim089 Kirjutas:Ma ei ole kindel, kas mu küsimus on õige, aga ETV saates "Vana aja asjad" näidati ka esimest trolli Tallinnas, mis oli tegemas proovisõitu, sõidukisse sisendes mainis ära ka reporter piletihinna, mis tuleb peale teatud raha summa sisestamist kompostrisse. Mis oli see teatud summa ?
Enne tee meile selgeks, mismoodi kompostrisse raha sai toppida? Tänapäeva bussikompostrisse saab (kuigi pole ilus), aga tollal küll mitte.
Vasta
#38

Jah tõsi, midagi kangastub, aga päris horisontaalis need ikkagi ei olnud. Pigem diagonaalis Big Grin Ja 309 tuli siiski tehasest seesugusena välja. Aga iseenesest on see jälle üks teema, millel tahaks kohe diskuteerida. Et milleks selline imelik lahendus ja kas siis viidi mootor alt üles. Ja miks ei võinud seda jubinat natuke pikema varre otsa ja vana mootori külge panna. Originaalkojameeste kinnitused olid ju all alles.

PS. Mina tean kui palju taheti, aga ei ütle, sest ma ei oska ise küsida midagi Toungue
Vasta
#39

Pakun tolleks hinnaks viis kopikat.
Vasta
#40

Pakun 2 kopikat....

Transpordi spetsialist
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne