Mälumäng
#41

5 kivi?
Vasta
#42

OT, aga ehk kod. PeeterMeeter soovib selgitada, mida tähendab tema kummalisevõitu allkiri?Wink

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#43

Ma pakun, et 1 kopikas.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#44

Kõige esimene sõit oli tasuta kui sarviline esimest korda liinile pandi, hiljem siis 4 kopkat.
Tramm tol ajal 3 kopkat ja kõige kallim oli buss 5 kopkat.

Kopikad tuli pilust sisse lasta ning rullist endale pilet keerata.

Kui juba ajaloo teemadel siis jätkaksin järgmise küsimusega mis oli ka tol ajal mälumängude üks lemmikküsimusi: missuguse kahe linna vahel sai Nõukogude Liidus sõita trollibussiga?

Transpordi spetsialist
Vasta
#45

Vihjeks ka et kontaktliin oli ligi 80km pikk

Transpordi spetsialist
Vasta
#46

PargiJumal Kirjutas:Vihjeks ka et kontaktliin oli ligi 80km pikk

Ja saab ka siiani, praegu asub see trolliliin Ukraina territooriumil.
Selle vihje peale ütlevad kõik ära selle :p
Vasta
#47

Liiga lihtsad küsimused on Toungue
Vasta
#48

Öelge ära ja pange siis mõni raskemapoolne küsimus asemele Smile

Transpordi spetsialist
Vasta
#49

Ausalt ma ei taha vastata, sest ma ei oska praegu ise ühtegi pähklit välja mõelda Toungue
Vasta
#50

oxygen Kirjutas:Ausalt ma ei taha vastata, sest ma ei oska praegu ise ühtegi pähklit välja mõelda Toungue

Just, las Taylorid ja Crazyd kratsivad ajukoort Toungue
Vasta
#51

PargiJumal Kirjutas:Öelge ära ja pange siis mõni raskemapoolne küsimus asemele Smile

Maailma pikim trolliliin - Simferoopol-Jalta, ca 86 km.

Minupoolne küsimus. Teatavasti riigistati 1919. aasta Asutava Kogu otsusega kõik Eesti rüütlimõisad, olenemata sellest, kas selle omanik oli aadlik või ei. Vaid mõnele mõisaomanikule jäeti alles müõisasüda või osa hooneid sellest, reeglina seda siis, kui ta osales balti (baltlaste) rügemendis Eesti Vabadussõjas punaste vastu. See pani aadlikke mõtlema, millega edasi leiba teenida, kuna maaomand oli neilt ju läinud.

Üks rüütlimõisa omanik leidis lahenduse - ta hakkas valmistama talle allesjäetud hoonetes veoautoðassiidele bussikeresid; üsnagi märgatava populaarsuse saavutas tematehtu Eestis 1930ndatel aastatel. Mis oli see mõis ja kes oli see bussiehitaja mõisaomanik?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#52

Oma vähese aruga pakuks baltisakslastest Viljandi mõisaomanike suguvõsast pärit Heinz-Oswald-Paul-Richard Ungern-Sternbergile kuulunud ettevõtet H. Ungern-Sternberg & Ko mehaanika- ja autotöökojad / AS Viljandi Mehaanika Töökojad, mis tegutses aastail 1934-1940, kus ehitati keresid autobussidele, sanitaarautodele jt.
Vasta
#53

Nii kontrollisin oma vastust igaksjuhuks oma videoarhiivist üle ja piletihinnaks oli neli kopikat Smile

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#54

SSSR oli üks nn liiduvabariik kus polnud trammi?Ja kus oli kõige kallim trolli ja trammipilet?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#55

PETSS Kirjutas:SSSR oli üks nn liiduvabariik kus polnud trammi?Ja kus oli kõige kallim trolli ja trammipilet?
äkki Leedu...?
Vasta
#56

Esimese küsimusele edukalt vastatud.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#57

küsiks siis juba ka...-kus end. SSSR linnas on veel kitsarööpmeline tramm?
Vasta
#58

Lvovis?
Vasta
#59

äh ,hea küll ,kus Baltikumi linnas on veel kitsarööpmeline trammitee?
Vasta
#60

extroll Kirjutas:äh ,hea küll ,kus Baltikumi linnas on veel kitsarööpmeline trammitee?
Sul teisele küsimusele veel vastamatta.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne