Mälumäng

Ma küsiks, et millal läks liinile esimene ðkoda tr14 ning mis numbrit see kandis?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

crazy Kirjutas:Ma küsiks, et millal läks liinile esimene ðkoda tr14 ning mis numbrit see kandis?
210 4?
Vasta

Viimane 9Tr oli garaazinumbriga 209, 210 ehk ka esimene tr14, täpselt ei tule küll pilt sellest ette kuid pakun number 3....Hiljem oli ta igatahes õppetroll.

Transpordi spetsialist
Vasta

No õppetrolle on minu andmetel olnud 3. T-5, T-6 ja T-8. Vastavalt siis 191, 211 ja 196. Neist ainult 211 oli 14tr. Esimene 14tr oli 210.
Vasta

Tallinn.mashke.org andmetel läksid 210 ja 211 liinile 02.1983, aga keegi teab täpsemat kuupäeva?
(Kes tahab võib järgmise küsimuse esitada)

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Kui siin juba T seeria trollidele jutt läks, siis ma küsin, et milliseid numbreid kandsid tehnilised trollid ja mis numbreid nad liini sõites kandsid?
Vasta

oxygen Kirjutas:Kui siin juba T seeria trollidele jutt läks, siis ma küsin, et milliseid numbreid kandsid tehnilised trollid ja mis numbreid nad liini sõites kandsid?
Siin on tihti kombeks käratada, et "loe vanu postistusi". Ja ma tean raudselt, et olen tehniliste trollide kohta teinud vastava postituse aastaid tagasi! Aga....ega ei ole tõesti kerge vana pahna seast seda õiget asja üles leida, seega uuesti:
T-2 sööklana 30.maist 1974, ex.24 (1967.a. troll)
T-3 kaubatroll, sõidutrollina kasutusel ei olnudki
T-4 söökla 27.detsembrist 1979, ex.97
T-5 õppetroll, ex.191
T-6 õppetroll aastatel 1983-1997?, ex.211
T-7 tehniline, ex.93
T-8 söökla, ex.196
T-9 tehniline, ex.149
Vasta

Hiljuti nägin lõpuks ka dokumenti, kus on kirjas ka T1. Mark on ZIU-5, aga mis otstarve ja mis oli endine number, pole teada. Kui seda mälumängus küsida, jääks mäng seisma, sest seda ei ütle mitte keegi...
Vasta

6631 Kirjutas:Hiljuti nägin lõpuks ka dokumenti, kus on kirjas ka T1. Mark on ZIU-5, aga mis otstarve ja mis oli endine number, pole teada. Kui seda mälumängus küsida, jääks mäng seisma, sest seda ei ütle mitte keegi...
Seda võis oletada, et ka T-1 pidi kunagi olemas olema (vähemalt paberites), kuigi et keegi pole teda oma silmaga näinud Smile
Ilmselt oli siis aastatel 1971-73 plaan mõni ZIU-dest selleks teha.
Vasta

Volli Kirjutas:Siin on tihti kombeks käratada, et "loe vanu postistusi". Ja ma tean raudselt, et olen tehniliste trollide kohta teinud vastava postituse aastaid tagasi!
Aga selle pärast ongi mälumäng ju.
Vasta

oxygen Kirjutas:
Volli Kirjutas:Siin on tihti kombeks käratada, et "loe vanu postistusi". Ja ma tean raudselt, et olen tehniliste trollide kohta teinud vastava postituse aastaid tagasi!
Aga selle pärast ongi mälumäng ju.
Ah krt muidugi, nüüd panin ise puusse, ei vaadanud teema pealkirja... Toungue
Vasta

Esimesed 3TR 14 (210-213)erinesid kõigist järgmistest.Mille poolest?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

PETSS Kirjutas:Esimesed 3TR 14 (210-213)erinesid kõigist järgmistest.Mille poolest?
lahtine juhikabiin?
Vasta

crazy Kirjutas:Tallinn.mashke.org andmetel läksid 210 ja 211 liinile 02.1983, aga keegi teab täpsemat kuupäeva?
Mina igatahes nägin kõige esimesena trolli 213 3. liinil, juht oli Olev Põldmaa, kes sellega ka sõitma hakkas. See oli 21. veebruar.
Vasta

6631 Kirjutas:
crazy Kirjutas:Tallinn.mashke.org andmetel läksid 210 ja 211 liinile 02.1983, aga keegi teab täpsemat kuupäeva?
Mina igatahes nägin kõige esimesena trolli 213 3. liinil, juht oli Olev Põldmaa, kes sellega ka sõitma hakkas. See oli 21. veebruar.
Kui omal ajal sain 14Tr-de kohta depoost ametlikud ekspluatatsiooni võtmise kuupäevad, siis 210 ja 211 kohta neid kahjuks ei antud.
212 aga vormistati ametlikult "tööle" 16.02.1983 ja 213 17.02.1983.a.
Ise aga mäletan ka miskipärast, et esimese 14Tr-trollina nägin Tallinnas 3. liinil 213-t. Kahjuks ei kirjutanud tookord kuupäeva üles Sad
Vasta

PETSS Kirjutas:Esimesed 3TR 14 (210-213)erinesid kõigist järgmistest.Mille poolest?
Kas neil polnud ka mitte mingisugune imelik heli kui troll liikuma hakkas?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

crazy Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Esimesed 3TR 14 (210-213)erinesid kõigist järgmistest.Mille poolest?
Kas neil polnud ka mitte mingisugune imelik heli kui troll liikuma hakkas?
võibolla neil oli meloodia veidi teisem aga ilusat laulu lasid kõik vanemad 14Tr-id (kuni 254-ni).
Vasta

crazy Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Esimesed 3TR 14 (210-213)erinesid kõigist järgmistest.Mille poolest?
Kas neil polnud ka mitte mingisugune imelik heli kui troll liikuma hakkas?
Lauluhääl oli neil tugevam kui viimastel 14Tr-del, seda küll.
Peale selle oli neil madal, ilma klaasita juhiuks (kabiini õieti polnudki).
Peale selle oli neil teistsugune Skoda-embleem esiotsal (ruudukujuline Skoda-märk).
Vasta

6631 Kirjutas:
crazy Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Esimesed 3TR 14 (210-213)erinesid kõigist järgmistest.Mille poolest?
Kas neil polnud ka mitte mingisugune imelik heli kui troll liikuma hakkas?
Lauluhääl oli neil tugevam kui viimastel 14Tr-del, seda küll.
Peale selle oli neil madal, ilma klaasita juhiuks (kabiini õieti polnudki).
Peale selle oli neil teistsugune Skoda-embleem esiotsal (ruudukujuline Skoda-märk).
Laulab 213 ja päris rohkelt veel, samas ka 217. Eriti meeles see, kuidas 222 laulis mööda Sõprust kihutades.
Vasta

Kõik õiged vastused antud.Aga ,mis olid viimased trollid TR14 millel uste kohal ristküliku kujulised klaasid?.Nende otstarwe jäigi selgusetuks.Ehk siis siltide sisenemine ,wäljumine jaoks?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne