Mälumäng

Kuna jäin siin ring tagasi vahele, siis küsiks nüüd - mille poolest erines 255 aastatel 2002-2003 teistest ?
Vasta

Kas see oli lihtsurelikule nähtav erinevus. St kas seda on võimalik liigitada mälumängu kategooriasse või oli see miski tehniline erinevus.
Vasta

oxygen Kirjutas:Kas see oli lihtsurelikule nähtav erinevus. St kas seda on võimalik liigitada mälumängu kategooriasse või oli see miski tehniline erinevus.

Jah, ka suvaline inimene tänaval oleks kahte tr14 skoda trolli kõrvuti nähes öelnud, et "vaata, sellel on need teistmoodi...".
Vasta

No ma pakun et selle redeli poolest mis veel
Vasta

Taylor Kirjutas:No ma pakun et selle redeli poolest mis veel

Ei, redel oli täpselt samasugune. Vihje siis - see erinevus oli eespool.
Vasta

Taylor Kirjutas:No ma pakun et selle redeli poolest mis veel

255 pole kunagi redelit omanud.
Vasta

Regardman Kirjutas:
Taylor Kirjutas:No ma pakun et selle redeli poolest mis veel

255 pole kunagi redelit omanud.
Teatud struktuurilised erinevused 2. seeria trollidel on konstantsed. Lollusi pole mõtet pakkuda kui ei tea.
Mashkes olev 2002. aasta pilt ei näita ees küll mingit erinevust. Ise ma kahtlustan kojameeste asendit, et võisid olla keskel koos, aga ma hästi ei usu. Millistele 14tr-idele muidu need 9tr-ide ümmargused silmad pähe pandi?
Vasta

oxygen Kirjutas:Teatud struktuurilised erinevused 2. seeria trollidel on konstantsed. Lollusi pole mõtet pakkuda kui ei tea.
Mashkes olev 2002. aasta pilt ei näita ees küll mingit erinevust. Ise ma kahtlustan kojameeste asendit, et võisid olla keskel koos, aga ma hästi ei usu. Millistele 14tr-idele muidu need 9tr-ide ümmargused silmad pähe pandi?
Ümmargused tuled olid vaid üksikutel trollidel (kindlalt mäletan 216,287), aga seda 90-ndate keskpaigas, mitte enam sellel sajandil.
Ja 255 ma ümmargusi tulesid küll ei mäleta!
Millist erinevust PeeterMeeter silmas peab just 255 puhul ja aastatel 2002-2003, ei saa praegu minagi pihta....
Vasta

2002-2003a Oli juhiks Noppel, kus ka mingil perioodil oli peeglitel kronsteinid ning esiosa küljelt oli valgeks jäetud......kuid kas kas seda küsija mõtleb?

Transpordi spetsialist
Vasta

Eks üleni valgeks värvitud ninaots?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

EdR Kirjutas:Eks üleni valgeks värvitud ninaots?
Kindlasti oli veel teisigi trolle üleni valge ninaotsaga.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Kõik Algi depoo masinad olid valge ninaga.
Vasta

oxygen Kirjutas:Kõik Algi depoo masinad olid valge ninaga.
OT, aga ma pole veel siiamaani aru saanud, mis mustamäe teel olev depoo suleti???

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

crazy Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Kõik Algi depoo masinad olid valge ninaga.
OT, aga ma pole veel siiamaani aru saanud, mis mustamäe teel olev depoo suleti???

Et kas meil oli trollide uputus siis ? Ei olnud, selles põhjus ongi.
Vasta

crazy Kirjutas:
EdR Kirjutas:Eks üleni valgeks värvitud ninaots?
Kindlasti oli veel teisigi trolle üleni valge ninaotsaga.
255 oli ilus, esimesed alumised küljeluugid olid ka valged.
Vasta

Mis aastal ja ,mis kuupäewal kadusid Tallinna bussidest ,trollidest ja trammidest piletikassad ?Jäiwaid vaid kompostrid.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Trammidest 14. sept. 1973, bussidest 5 aastat hiljem, täpset kuupäeva ei ütle.
Vasta

Tramm ja troll alates 15.08.1973 ja buss alates 15.09.1978. Vähemalt mälus nii on
Vasta

Ütlen igaks juhuks vahele, et PargiJumal vastas õigesti.
Vasta

PargiJumal Kirjutas:2002-2003a Oli juhiks Noppel, kus ka mingil perioodil oli peeglitel kronsteinid ning esiosa küljelt oli valgeks jäetud......kuid kas kas seda küsija mõtleb?
Jumal vastas kolme asja. Kui õige vastus on see, et juhiks oli Noppel, siis me ilmselt kõik täname huvitava küsimuse eest.
Peeglikronsteinide erilisus 2001-2004.a. piltide pealt küll välja ei paista. Ma ei saa aru, mida Jumal siin silmas peab.
Esiotsa küljed olid tal valged 2001 veebruari pildil. Ilmselt 2000.a. sedasi värvitud. 2002 oli 255 juba täiesti tavaline.
Nii et see küsimus oli natuke eksitavalt sõnastatud. Ja üldse, oleks ettepanek, et kui keegi küsimuse teeb, siis sellise, millel oleks üksainus õige vastus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne