Mälumäng

Kõige rohkem kahtlustan kas Hotell Tallinna juures või siis kuskil Transpordikooli juures (Kelmiküla peatus). Või siis äkki Paldiski mnt viadukti juures. Sealt edasi Paldiski maanteele ma enam minna ei julgeks.
Vasta

Mul ka see post numbriga 1 leidmatta?Kõige väiksem number mida näinud 40 ringis.Paraku Tallinna liiklus sääne ,et rohkem peab kaema kaasliiklejaid kui trolliposte.Ehk osa numbreid lihtsalt märkamatta jäänud?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Kõik keerutavad ümber augu, aga Tallinna mastaabis mitte väga kaugel... Siiski pole mitte keegi piisavalt lähedale siiani pakkunud, et võiks öelda, et on küll. Võtke aga kätte ja minge otsige Smile Õhtul annan ehk mõne vihje ka Smile
Vasta

Vabaduse väljaku kandis?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Ei pole... Vihje number üks on see, et kui oxygen julgem oleks, siis ta jõuaks sellele postile päris lähedale Wink
Vasta

41Degree Kirjutas:Ei pole... Vihje number üks on see, et kui oxygen julgem oleks, siis ta jõuaks sellele postile päris lähedale Wink
Ehk siis esimesena paigutatud trollilini post Paldiski mnt kannabki numbrit 1?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

PETSS Kirjutas:Ehk siis esimesena paigutatud trollilini post Paldiski mnt kannabki numbrit 1?
Eip... Oxygen jõuaks postile lähedale, aga mitte päris posti endani Smile
Vasta

Kas mitte keegi ei jõuaks selle postini, või on ainult Oxygen see kes selleni ei jõuaks?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Ei-ei, kui ma jõudsin, siis jõuad Sina, PETSS ja oxygen kõik sama eduliselt ka selle posti juurde, täiesti avalikult käidava tänava ääres... Nüüd keerutate veel lähemal Toungue

Teine ja viimane vihje, rohkem ei viitsi enam: selle vihje saamiseks tuleb vaadata Tallinna trollinduse reaalse tegutsemise algusesse Smile

Nuputage!

EDIT: kui mööda Paldiski maanteed minna, siis ei jõuaks keegi selle postini. Küll aga jõuaksid kõik selle lähedale Smile
Vasta

Eelpostitaja asja väga kõvaks ajanud.Homme mul reisija kabiinis kaasas ,sõidan läbi kõik trolliliinid seal kandis.Peab ju tolle 1 posti üles leidma.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Kas kusagil kõrvaltänaval, kus 1 liin ümber pööras? Kas seal on praegu ka liinid küljes? Sõle tänaval? Tehnika tänaval?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

1 troll pööras ringi Hipodroomi ringil.Seda praegu enam pole .Ehitati ringi ristmikuks 80-81 aastal.Küll aga alles toonasest ajast Seewaldi haigemaja äärsed postid.Aga wäheusutav ,et seal see nr 1 post on.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Tehnika ja Toompuiestee ristil?
Vasta

Kui juba selline miljonimängu küsimus, siis ehk Tehnika tn. ja Paldiski maantee ristis.
Vasta

Senise arutluskäigu jooksul on PETSS kõige lähemal olnud. Aga ta millegipärast ei pakkunud seda varianti. Niisiis, õige vastus oleks olnud Hipodroomi peatus, Hipodroomi ristmik ja muud nende kahe sünonüümid. Too post on asub (kui liikuda Paldiski maanteelt Endla tänavale) pärast Hipodroomi ristmikku paremat kätt (sellel küljes veel mingi reklaamtahvel ning Hansas Plaadituru viit). Ja Estonia juurest hakkasin ma tõepoolest jälgi ajama: oli tarvis kõigest istuda number 6 trollile ja silmad lahti hoida Smile

Joonas, muheleb endamisi Toungue Suutsin teatavad ringkonnad natuke kihevile ajada Smile
Vasta

Huvitav, milline on kõige suurem number posti küljes, olen näinud numbrit 880.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Õismäel nähtud üle tuhande... Aga crazy võtab ette ja selgitab välja, mis on kõige suurema numbriga post ja kus see asub Wink
Vasta

Loogiliselt võttes, peaks see olema kas Õismäel, või Keskuse tänaval, sest sinna rajati trolliliinid kõige hiljem, võib-olla on aga need postid ümbernummerdatud ja see võib asuda ükskõik kus. Aga eks ma millalgi üritan välja uurida Big Grin

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

2000 numbritga Õismäel ka olemas.Oodake kui ilm soojeneb siis võtan mõned õlled ja võin kõik Õismäe liinipostid koos numbritega üles tähendada.Kannatust vaid!

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Äkki Rävala pst-l kõige suurema numbriga post?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne