Mälumäng

crazy Kirjutas:Mina tahan küsida, mis buss oli viimasena 62 liinil? Mis buss aga 29B liinil viimasena? (Võib-olla keegi teab ka mis buss oli esimesena 1PR liinil, seda mina igatahes ei tea)

1PR liini bussid olid: 2259, 2261 ning 2263!!!
Vasta

EdR Kirjutas:Äkki Rävala pst-l kõige suurema numbriga post?
Magistrali ristmikul on post numbriga 10682. Kõik sellest teemast, sest sellest suurimat pole.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Wähemalt mulle teadaolevalt üks TR 14 ilma juhikabiin tagumise klaasita.Millisel trollil see nii on?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

254 äkki?

Aga 264 ja 277 ning 294 kindlalt, mul pildid nende sisemusest.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Kui Sa nii väidad ,et 294 puudub juhikabiini tagaklaas,vastu ei vaidle.Ma pidasin siiski silmas muud trolli.Ja Sa oma parandatud postituses juba nimetasidki tolle minu poolt mõeldud 277.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

uuematest 14tr-idest lisaks crazy postitustele 269, 275?, 286, 298.
ehk siis ühest vastust sel küsimusel pole, kui küsitud oli ühte trolli, eriti kui veel arvestada lisaks 210-254 vahel olnud lappimised
Vasta

Vaatan et uut küsimust ei ole keegi postitand, küsin, palju kaalus keskmine TR-9 plus miinus 100kg
Vasta

Kas koos reisjatega või ilma? Üks TTTK endisest õppekoondisest pärit paber ütleb tühimassiks ca 9 tonni ja täismassiks ca 16 tonni. Mida see ca seal tähendab ma täpselt aru ei saa. Millest see tühimass siis sõltub, et seda täpse arvuna esitada ei saa? 14tr-i tühimass on 10t ja täismass samuti 16t. Sellest järeldan, et 14tr suudab tonn vähem inimesi vedada. 15tr-i tühimass on sama suur kui 14tr-i täismass, mis peaks vastama mõne noormehe küsimusele, miks ei võiks kõikidele liinidele ainult lõõtsasid panna. Täismass on Ðkoda lõõtsal 26t. Uuemate trollide kohta mul kahjuks andmed puuduvad, kuid oleks meeldiv kui keegi ka need avaldaks. Isiklikult ma arvan, et palju need muidugi erineda ei tohiks.
Vasta

No ikka tühimass, me ei mõõda ju masinaid koos koormaga............Muide olen suhelnud ka siin juhtidega ning enamus väidavad et TR-9 pidavat olema üks parimaid masinaid, tean et küsimus läheb vastollu teemaga, et siis keegi kes vastupidist väidab võin privasse kirjutada.
Vasta

teen ka mina oma pakkumise et ehk 9600 kg võis 9TRi mass olla.
Vasta

Tänan k2sipidur, põhimõtteliselt võin selle õigeks lugeda, tehase andmete järgi on tühimass 8920 plus miinus 5%, Hr. hapnik täismass 9-TR on 16 000kr plus miinus 5%
Vasta

SarveMurdja Kirjutas:tehase andmete järgi on tühimass 8920 plus miinus 5%, Hr. hapnik täismass 9-TR on 16 000kr plus miinus 5%
Omast arust ma just nii ütlesingi. Aga küsiks, et mis süsteemi raskusühiku tähis on kr ja mis on selle täisnimetus? Numbrid muidugi klapivad. Tuli meelde, et on pilt JJVV trolli birkast ja seal on samad numbrid olemas ja loetavad.
[Pilt: picture1850.jpg]
Pilt annab ka vihje sellele, mis võib olla see saladuslik kr Big Grin
Vasta

Ühikuks kilogramm, maksimum kandekaal 16 000kg (nagu kirjas "nagruð ehk ülekaal)
Vasta

Millistel trollidel on veel esikapoti peal kiri "Ðkoda"?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

258 263 400 406 410 415 419 423
Ülejäänud embleemid on kellegi põues kuskile laiali rännanud.
Vasta

Ning 406 oma pole täpselt keskel.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Lihtne küsimus.Mis numbritega olid õppetrollid? Aasta oli siis 77-79.Kolmeukselisi siis polnud.Oli kaks kaheukselist trolli millega õppessõitu tehti.Ja ,mis kiri oli 620 seeria Ikarus õppebussidel külgedel. Tollleaegsed sõbrad alati neid busse ja trolle nähes näitasid : Peeter see sinu teema.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

PETSS Kirjutas:Lihtne küsimus.Mis numbritega olid õppetrollid? Aasta oli siis 77-79.Kolmeukselisi siis polnud.Oli kaks kaheukselist trolli millega õppessõitu tehti.
70-ndatel tegid õppesõitu 33,34,35,37,39, nende mahakandmise järel 80-ndate alguses kuni Albertiteks saamiseni (äkki ka juba aastatel 1977-79) põhiliselt 110,111,112, aga ka 65,76,85 ja 99.
Selline pikk rodu numbreid ja milliset kahte Sa silmas pidasid, ma ei tea. Aga need 2 peavad nende numbrite seas olema Smile
Vasta

110 -112 olid küll aeg ajalt õppetrollid.Esiaknal (mitte ülewal) kollasel põhjal punased tähed ÕPPE ja sama ka vene keeles.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

OK! Aga kas polnud see 99 viimane troll ,mis värvitud halliks roheliseks,gr numbrid punased.See 99 oli hulk aega tegija,pärast seda ilmusid trollid 104 ni Ja need juba Skoda tavatoonides.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne