Mälumäng

Piku Kirjutas:mul oli esimese hooga sama mõte... kangesti trolli meenutab küll... ja kui ma ei eksi, siis tegelikult ongi see number vist metalli küljes esialgu olnud või eksin kõvasti (see siis viitaks sellele, et lauad on hiljem külge monteeritud ja miskipärast on olnud vaja number säilitada)?

ei old mitte yks tool selline Toungue
Vasta

Segadust tekitaski see number.Tol ajal kandsid ju kõik asutuste esemed nn invetari numbrit.Ju see pildil olnud ka üks neist numbritest.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Mis nimelises peatuses peatub Tallinnas kõige rohkem ekspressliine?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

crazy Kirjutas:Mis nimelises peatuses peatub Tallinnas kõige rohkem ekspressliine?
Pakun Kunstiakadeemiat!
Vasta

Volli Kirjutas:
crazy Kirjutas:Mis nimelises peatuses peatub Tallinnas kõige rohkem ekspressliine?
Pakun Kunstiakadeemiat!
"Estonia" peatus Estonia pst-l suunaga Hobujaama (9, 11, 14, 46, 48).
Vasta

Regardman Kirjutas:
Volli Kirjutas:
crazy Kirjutas:Mis nimelises peatuses peatub Tallinnas kõige rohkem ekspressliine?
Pakun Kunstiakadeemiat!
"Estonia" peatus Estonia pst-l suunaga Hobujaama (9, 11, 14, 46, 48).
Mõlemas peatuses peaks olema ju võrdselt 5 liini siis Smile
Kunstiakadeemia nimelisest peatusest sõidavad läbi 9,11,46,53 ja 56!
Vasta

Vot Estonia peale ma ei tulnudki.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Volli Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
Volli Kirjutas:
crazy Kirjutas:Mis nimelises peatuses peatub Tallinnas kõige rohkem ekspressliine?
Pakun Kunstiakadeemiat!
"Estonia" peatus Estonia pst-l suunaga Hobujaama (9, 11, 14, 46, 48).
Mõlemas peatuses peaks olema ju võrdselt 5 liini siis Smile
Kunstiakadeemia nimelisest peatusest sõidavad läbi 9,11,46,53 ja 56!
Kunstiakadeemias ei peatu nad kõik ühes peatuses, kui tähte närida Big Grin.
Vasta

No ma küsisin, mis NIMELISES peatuses.
Aga Tallinna linnaliine üldse, mis nimelises peatuses kõige rohkem peatub? Seda ma vist ise ei tea, aga aiman.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

crazy Kirjutas:No ma küsisin, mis NIMELISES peatuses.
Aga Tallinna linnaliine üldse, mis nimelises peatuses kõige rohkem peatub? Seda ma vist ise ei tea, aga aiman.
Vabaduse väljaku nimelises peatuses on tegelikult ka 5 ekspressliini peatus!
Aga kõige rohkem liine üldse.....ei viitsi ka otsida, aga pakun huupi, et äkki Poskas või Kreutzwaldis?
Vasta

Väike-Õismäe ehk hoopis
Vasta

Õismäel kindlaste mitte(siin waid 12,46,47).Pakuks ka omalpoolt Estonia peatust Hobujaama suunal.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Nüüd me räägime juba kõikidest liinidest.
Hobujaamas või Vabaduse Väljakul peaks neid liine peatume üle 20 kindlasti.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Kui asja peeneks ajada siis kõikse rohkem ekspressliide peatukohti Autobussijaamas.Lisaks linnaliini 47 seal hulga maaliinide ekspresse sõitu alustamas ja lõpetamas(peatuskoht ju olemas).

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

mäluvärskendus, missugustega numbritega Ikarid kandsid Salocentri reklaami, ja mida se Salocenter on, ja kus ta asus, ja nüüd kus ta on???

ei oska kielt!
Vasta

1055, 2218, 1863, 2864, 3624
ehted ja pidulikud rõivad
asub narva mnt alguses,
asus kunagi vist stockmannist üle tee liivalaia tn, kus praegu kasiino tegutseb
Vasta

coldrexX Kirjutas:... ja mida se Salocenter on, ja kus ta asus, ja nüüd kus ta on???

Kindlasti asus Salocenter kümmekond aastat tagasi Pirtita Purjespordikeskuses (TOP-keskuses) - mäletan veel, kui mul toona samasse majja äriasjus asja oli ning just sel ajal see hoone seal üsna tõsiselt põles...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Jah, peale Piritat kolis ta Stockmanni kõrvale, aga põles ta seal ilusti küll! Aga mis sai 2218'st, et ta suht kiiresti ära kadus? Ja 1863 enne Salocentri kandis mingit teist reklaami. Millist, kes mäletab?

ei oska kielt!
Vasta

coldrexX Kirjutas:Jah, peale Piritat kolis ta Stockmanni kõrvale, aga põles ta seal ilusti küll! Aga mis sai 2218'st, et ta suht kiiresti ära kadus? Ja 1863 enne Salocentri kandis mingit teist reklaami. Millist, kes mäletab?
2218 minuteada põles ka ära, 2602 eelmist reklaami küll ei mäleta.
Vasta

kukkurkurat Kirjutas:
coldrexX Kirjutas:Jah, peale Piritat kolis ta Stockmanni kõrvale, aga põles ta seal ilusti küll! Aga mis sai 2218'st, et ta suht kiiresti ära kadus? Ja 1863 enne Salocentri kandis mingit teist reklaami. Millist, kes mäletab?
2218 minuteada põles ka ära, 2602 eelmist reklaami küll ei mäleta.

2218-l oli avarii minu mõttes!!! Ning buss läks mahakandmisele... Aga võib olla "Gilette" reklaam oli 1863-l?!? Nägu 2234-l, 2237-l ja 3507-l
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne