Mälumäng

jätkaks ikaruse teemat
ja küsiks, et millist numbrit kandis eesti ühte esimest pangakaarti "ELT-Kaart" reklaaminud lillakas-sinine 280 ?
Vasta

maurtz Kirjutas:jätkaks ikaruse teemat
ja küsiks, et millist numbrit kandis eesti ühte esimest pangakaarti "ELT-Kaart" reklaaminud lillakas-sinine 280 ?

828TAK?!?
Vasta

sasstak Kirjutas:
maurtz Kirjutas:jätkaks ikaruse teemat
ja küsiks, et millist numbrit kandis eesti ühte esimest pangakaarti "ELT-Kaart" reklaaminud lillakas-sinine 280 ?

828TAK?!?
õige.
2257 sõitis viimastel aastatel kandes parempoolsel viimasel aknal suuremat sinist kleepekat. mis kleepekaga tegu oli ?
Vasta

Piku Kirjutas:allmaaraudteejaamaülem on see transporditeemaline sõna vist.
võimalik, et seda sai pikemaks kombineerida, kuigi praegu pähe ei tule.
no umbes samalaadne geniaalne leiutis on ju ka kuulilennuteetunneliluuk... nüüd lugege tagurpidi Big Grin
Allmaaraudteejaamaülemast on pikem sõna Polühüdroksükarbonüülühendid

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Kas mitte nätsu reklaam DIROL?Sinine ja walged kirjad?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Tartust toodud Duplede´l taga punased suunatuled.Millisel?Tean waid ühte ehk neid weel?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

1499. Ja ülemised suunatuled sellel valgete klaasidega.
Vasta

Õigus.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Kes paneb kõige rohkem täppi: Milline on praegu 120 Tallinna trolli keskmine vanus. Kui olen arvestanud, et 1983. aasta troll on 25 aastat vana ja 2007. aasta trollid on 1. aasta vanused ja selle aasta trollid on 0 aastat vanad. Tahaks vastust ühe komakohaga.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

crazy Kirjutas:Kes paneb kõige rohkem täppi: Milline on praegu 120 Tallinna trolli keskmine vanus. Kui olen arvestanud, et 1983. aasta troll on 25 aastat vana ja 2007. aasta trollid on 1. aasta vanused ja selle aasta trollid on 0 aastat vanad. Tahaks vastust ühe komakohaga.

8,7

[Pilt: My_Chemical_Romance.jpg]
Vasta

BatuPoiss Kirjutas:
crazy Kirjutas:Kes paneb kõige rohkem täppi: Milline on praegu 120 Tallinna trolli keskmine vanus. Kui olen arvestanud, et 1983. aasta troll on 25 aastat vana ja 2007. aasta trollid on 1. aasta vanused ja selle aasta trollid on 0 aastat vanad. Tahaks vastust ühe komakohaga.

8,7
Ma ütleks, et väga mööda.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Pakuks 16-17 aastat Big Grin
Vasta

youngmoney Kirjutas:Pakuks 16-17 aastat Big Grin

Nii palju ka ei ole.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Mälumäng tähendab tegelikult seda, et tuleb vastata küsimusele mille vastus peaks olema teistele kuskilt meelde jäänud. Info peab olema saadaval mälust mitte ei pea pakkuma või arvutama vms.
Vasta

Krt, on ikka jama, mängitakse mingit mälumängu, teadmata täpseid REEGLEID Sad
Tegelikult...olen oxygeniga selles osas nõus, et minagi ei viitsi ise seda trollide keskmist vanust arvutama hakata, aga....kuna keegi on selle asja juba ära teinud, tahaks vastust teada küll.
Ja mis infot oxygen küll mälust leida tahab, ma aru ei saa, sest see keskmise vanuse number suureneb ju pidevalt....kuni järgmise partii uute trollide saabumiseni või kuni järgmise vana isendi mahakandmiseni!
Mälumängu mängitakse ikka ka selleks, et oma teadmisi suurendada, mitte sobrades vaid vanas Smile
Vasta

Excel ütleb, et keskmine vanus on 14,6 muidu.

Ma seda mõtlengi, et trollide keskmist vanust pole võimalik mälust otsida, kuna see on muutuv suurus. Aga näiteks seda, et 1499-l on tagumised suunad punased ja ülemised valged suutsin mina oma mälust leida. Ja need kes seda veel ei teadnud siis saavad seda siit nüüd teada.
Vasta

Kellele ema, kellele tütar Smile
Mind jätab absoluutselt külmaks see, mis värvi on mingid tuled ühel või teisel sõidukil, samas kui trollide keskmine vanus huvitab küll! Ja kui keegi selle tänase seisuga minu eest välja viitsib arvutada, siis aitähh talle!
Vasta

OK!
Mis oli esimene TAK'i lõõts, läänebussidest???

ei oska kielt!
Vasta

1143 ja 2845, umbes samal ajal tuli ka 3540.
Vasta

geooon Kirjutas:1143 ja 2845, umbes samal ajal tuli ka 3540.
Küsiti Scaniat ja neist kolmest on seda marki vaid 3540
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne