Leiunurk

Pool hektarit heinamaad kapakohilas koos vana kivihoonega 75 000?

https://osta-ee.postimees.ee/1-elumaja-v...45040.html

Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki
Vasta

(02-04-2018, 22:20 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(02-04-2018, 21:00 PM)Walter Kirjutas:  
(02-04-2018, 18:13 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Kui üldiselt leitakse siin igasugu tehnikat, siis mina "leidsin" tehnika hoidmiseks ja ehitamiseks igati ägeda koha Big Grin Müüakse, renditakse, vahetatakse! Asukoht tegelikult sigakõva, hind igati mõistlik.  Otsisin xgisist välja, tegu Kulli maaüksusega 42301:005:1330 Kõnnu külas u.40 km Tallinnast idapoole (57 kilti Viru ringist) Big Grin 
75K eurikuid ei ole nii suure elamumaa ja hoonete eest palju. Tehnikahuvilisele ideaalne koht! Suvekoduks, elamiseks, äriks - milleks iganes.

Nojah... palju vist ei eksi kui pakun et sugukonna naispool pani isased fakti ette  Big Grin . 10 tuba ahjuküttega ning ilma metsata annab soojas hoida. Entusiasmi peal sellises kivi(hundi-)laudas kaua vastu ei pea, korduvalt kahjuks nähtud.
Pelletikatla ja soojuspumbaga (õhk-vesi vist, sest seal on äkki paas all?) + Päikesekütte lahendused ei ole probleemi!  Nõus: teist samapalju oleks kohe juurde vaja aga siis on ka 150K eest Tegija asi lõpuni valmis ja eluosas peale müüride uus! Nii suurt päris UUT nulltsüklist kasutusloani ei ehita mitte kuidagi. 150K eest saab uue küll aga töökoda pole ja maad ka mitte...  Mis veel selle eesootava liginullenergia-lauslolluse taustal: VANAD paberitega majad lähevad üha rohkem hinda!!!
Edit: Ma vihjasin seda võimaliku investeeringuna. Omal pole seda võimu ja ka karjuvat vajadust mitte aga kui oleks võimalus, siis juba tegeleks. Nagu päriselt. Niidad muru ära, koristad sita ära, teed midagi NATUKENE et pildiltki parem mulje jääks ja küsid kohe 90K.  Nii lihtne ongi...

Tere!
Kahjuks ei ole see nii lihtne midagi, seda müüakse juba ca.5a. kui mitte rohkem, kõigist kinnisvara portaalidest läbi jooksnud kordi ja isegi osta.ee oksjonil olen ma ka seda korduvalt näinud ja vaatan, et ka pakkunud vaadates viimast Laurts 2013a. oksjoni linki. Aga mulle ta meeldis, ainult hind ei meeldinud.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta

(02-04-2018, 23:10 PM)aksel73 Kirjutas:  Kahjuks ei ole see nii lihtne midagi, seda müüakse juba ca.5a. kui mitte rohkem, kõigist kinnisvara portaalidest läbi jooksnud kordi ja isegi osta.ee oksjonil olen ma ka seda korduvalt näinud ja vaatan, et ka pakkunud vaadates viimast Laurts 2013a. oksjoni linki.

LEIUNURK Big Grin Aga seda ta ju ongi, lihtsalt leid tuleb lahti mõtestada.  

Sellega on too asi, et tegu on küll ehitusregistris oleva hoonega (116039696, mis on hea) aga see on vallasvara elik vallasasi! Seega peab krundi Omanik selle kõigepealt kinnistama, mis on omajagu kulu. 
Kogu küsimus ongi alghinnas, millega kompleks kätte saada ja siis sinna lisanduv kinnistamise kulu. Ehk reaalselt tähendab see antud 75K olemaolu sest pangad sinna raha ei anna! Eks ma enne ka uurisin, Ehitusregistri päring on põnevate kinnisvarakuulutuste puhul elementaarne asi Big Grin Seega 75K oleks hind koos kinnistamsikuludega, mitte hoone eest. Aga see nõuab tööd, vettpidavaid Lepinguid jne. Aga ma ütlengi ,et invetsteering neile, kes tahavad ja oskavad ETTE mõelda ning kellel on juhtumisi vaba raha! 

Maatüki omanik on hetkel Veera Ivantsova (sündinud 1959), hüpoteeke peal ei ole (kustutatud), tavapärane kitsendus Riigi maa ostueesõigus ja kõik (lahemaa, ju nõu!). Muid piiranguid ei ole, muud on tavalised teekaitsevöönd, elektripaigaldised jne! 
Selle maatüki ja töökojaga on nii, et Kulli on selle nimi täna seepärast, et selle kunagi erastanud (Ärastanud???) tegelane oli Vello Kull (sündinud 1927), kes suri ja pärandas selle järeltulijatele 2004. Aastal 2007 müüdi see Ilja Tverdonskile (sündinud 1985) ja ma kahtlustan, et mingite "jamade" pärast, mida lasnogorski elanikelt muud ikka oodata, on see praegu ema nimel (või ostis Veera selle oksjonilt?). Küll seatii 2007 sellele hüpoteek 438 000 eek(27993 eur), mis siis omanikuvahetusel on tühistatud. Kogu inff maksab 3 eurot Big Grin 

Seega ei ole midagi kahtlast, küll nõuab lisatööd. Aga just täpselt nii ja selliste asjadega raha teenitaksegi! Keegi siin arvas selle karupees oelvat. No kuulge: KIIRTEE lähedal sadamate, linna, suuremate asulate jne lähedal - kinnisvaral on kolm nõuet: asukoht, asukoht ja asukoht! Ning sel on asukoht olemas! KOOS 4675 ruutmeetri ELAMUmaaga, millest teoorias saab teha ka 2 krunti! See 90K on pehmelt öeldud, tahtes natuke asju ajada ja ise tööd teha, saab selle asja prageu kohe ka 100+K euriseks teha! 
PS: ma jälgin sama asja pärast ka tulevase Tartu kiirtrassi äärde jäävaid pakkumisi: Kosest edasi Arduni on praegu karupee ja analoogsed asjad "odavad". Saab tee valmis (Arduni raudselt!), on tegu kohe Tallinna eeslinnaga, nagu praegu Kose-Uuemõisa ja Kose ise. Sõltuvalt töökohast või äri asukohast võib sõiduaeg olla kiirem. Et ostad sellise karbi samamoodi karupees ja pead Muugale või Jürisse tööle käima?

edit PPS: ma leidsin selle sama hoone 1898 aasta üheverstase kaardi pealt (see on esimene VÄGA täpne kaart Eestist!) ehk need paekiviseinad on seal ikka väga vanad!
Vasta

See on lihtsalt üks külm peldik kusagil päraperses, mille katus tuleks välja vahetada. Järele jäävad tööstuslikud seinad, mis ise ladudes fibost üles tuleks 5x odavam. 
75K sellise asja eest on ulme. Mul sõber ostis sarnase peldiku 10k eest eelmine aasta, umbes samasse kanti. 20k ja miljon töötundi peale enda töö lõppu, on tänaseks sisse ladunud sinna ja muutunud ei ole mitte essugi. Et sellisest külmast peldikust eluhoonet saada, ja ise mitte teha, taod veel oma 100 000k sinna alla. Kui tahta taolist ruumi osta, tuleks oodata järgmist majanduslitakat. Täna ei tasu enam ühtegi kinnisvara soetada, eriti sellist. 

Mu naabruses kaks maja müüdud hiljuti (raasiku v), üks oli selline uuem, maad tuli kaasa 3ha, hind 95k, teine vana talu aga ok seisukorras, maad ka midagi 2-3 kanti, hind 98k. Lajata sinna suvaline garaaz püsti ja oled igal juhul võidus.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Kuulutuses kirjas ju et kinnisasi - mida sa seal veel kinnistad? Või mõtleb müüja et kui hoone veel piisavalt maa küljes kinni juu siis on kinnisasi?  Big Grin Elamumaa maamaks (olenevalt vallast) pole ka sellise suurusega tüki pealt mitte lihtsalt niisama. Kommud kah lahedad: oma vesi ja lokaalne kanal. 
Kuna müüja nõus enam-vähem kõigega et sellest lahti saada siis midagi on siin mäda.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Ma ka ei saa aru, mis kinnistamisest siin sokitakse. Katastritunnus on 42301:005:1330 ja see tuleb ka EHRist lahti kui vajutada menüüst nupu "asukoht" peale vajutada. See, et EHRis on liigiks märgitud vallasasi on puhtalt valla mure korda teha ja reaalsuses pole see mingi vallasasi. EHR on üleüldse suures osas igasugu rämpsu, topeltkandeid ja valeinfot täis ja ei tasu kõike uskuda. Tegelen igapäevaselt just nimelt selles valdkonnas ja nii on lihtsalt kahjuks aga küll kunagi asjad korda ka saavad.

Samuti pole mingit pointi kuskile praeguse või tulevase magistraali äärde maad osta, et äkki läheb kallimaks. Ainukesed kelle jaoks seal mingi väärtus on, on suured ettevõtted, kes mingit tootmis või laohoonet tahavad teha ja neid ei ole nii palju, et iga maatükikese hind tuntavalt tõuseks. Leiab neid täisehitamist ootavaid heinamaid jms igal ajal mõistliku hinnaga ka suurte teede ääres. Kui oleks asi nii lihtne, et ostan ära 75k eest, natuke värvin ja müün 100+k eest siis oleks keegi seda ammu teinud, pool eestit on hetkel igasugu puuke ja spekulante täis ja sellist võimalust kasutamata ei jäetaks.
Vasta

(03-04-2018, 18:25 PM)s2si Kirjutas:  Kui oleks asi nii lihtne, et ostan ära 75k eest, natuke värvin ja müün 100+k eest siis oleks keegi seda ammu teinud, pool eestit on hetkel igasugu puuke ja spekulante täis ja sellist võimalust kasutamata ei jäetaks.

Kui MITU "puuki ja spekulanti" ostsid 90'te keskel Paldiskisse ja Tapale olematu hinnaga kinnisvara??? Mina paari Inimest tean kes ostsid OMALE, kes tehasele, kes elamiseks. Tapale veel sajandivahetusel ja pealegi jagati maju suures piires ilma rahata... Küll ei tea ühegi tuttavama kinnisvaraarendaja kohalt, et keegi oleks kommiraha sellistesse piirkondadesse pannud, sest kõik pungestavad Tallinnasse! 

Lisaks ei usu ma mitet ühte lugulaulu "sõber ostis olematu raha eest korraliku talu palju mets aja maaga"! No EI USU, sest kui Alwarodel (aga ka Kristjuhanitel oli korra mõte näiteks Järvamaale midagi osta) tuli mõte omale suvekodu soetada, sai pidevalt kõiki ja kõike jälgitud! Alla 25K ei saa üldse midagi, Alwarol vedes, leidis sellise raha eest koos mõne hektari maaga, kus on ka küttepuud peal, maja Pärnu-Jaagupi TAHA!!! Kogu kinnistu seis oli "maja oli normaalselt kohe suvekoduna elatav", kõik hooned vajavad suuremat san- ja kap.remonti! Mõni ka mahalammutamist, millega alustasime, mõni 90% ulatuses uuesti üles ehitamist. JA see oli 2016/17 ODAV talukompleks ning ainus, kus puud polnud maha võetud või majaümbruse mõni tuhat välja lõigatud!!! Ning seda normaalses ligipääsetavas asukohas, mitte täielises karupees. Ning kui on natukenegi pealinnaga mõistlik transpordikaugus, on hinnad täiesti käest!
Vasta

Viimase postituse sisu seotusest tsiteeritud tekstiga ma küll aru ei saa, kas tsiteeritud osale üritatatkse vastu vaielda või takka kiita või pole sellest õigesti aru saadud. Juhul kui on hea pakkumine ja on ilmselge, et saab vaheltkasu teenida, siis sellised pakkumised krabatakse kohe ära ja teenitakse vaheltkasu. Selliste pakkumiste reageerimisaeg on üldjuhul mõned tunnid kui sedagi. Kõik mis juba pikemat aega müügis seisab ostetaksegi üldjuhul inimeste poolt kellel on sellega mingid reaalsed plaanid mitte vaheltkasu saamise eesmärk.
Vasta

Juhul kui kellelgi huvi 200ste quadide vastu, toimival pilli on ka kärukonks, info siin:
http://soov-ee.postimees.ee/6386160-muua...tails.html

Tänaseid toimetusi ära viska homse varna, ülehomme on ka päev Rolleyes
Vasta

https://osta-ee.postimees.ee/bmw-r-35-107259605.html
See vist on sama:http://www.retro24.ee/?m=view&id=10959
Vasta

Lõunanaabritelt:

https://ss.com/msg/lv/transport/cars/ret...aiclh.html
Vasta

http://soov-ee.postimees.ee/6460687-inve...tails.html

Wäga weidra hinnaga keevitusaparaat.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Uuena müüakse sellise hinnaga: https://bouw-industrie.aanbod.be/champio...ma-igbt-i1
Kasutatuna mingil Poola lehel isegi 55 eur.
Vasta

(12-04-2018, 23:47 PM)veix__ Kirjutas:  Uuena müüakse sellise hinnaga: https://bouw-industrie.aanbod.be/champio...ma-igbt-i1
Kasutatuna mingil Poola lehel isegi 55 eur.

Mul sõber ostis selle. Väga rahul.

Saime kõhud krampi naerda ja ... siis sai mõeldud, et kui jalad alla panna, saab taburetina kasutada...
Ma ei tea kas ta raip keevitab ka, aga mahub ära naisterahva käekotti. See mask on ka nagu tähesõdade rekvisiit.

Ühesõnaga: soovitan soojalt. Selle raha eest pole tükil ajal nii palju huumorit saanud.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Ah või et see vigur viimasel pildil on keevitusmask? Samas tundus pisut imelik jah, et koos keevitusega müüakse klapp-labidat.
Vasta

Mask küll ,kuid mis see seal maski kõrval on.Kamm või??
Või sügamiseks miski lisavarustu`s?
Vasta

(13-04-2018, 08:44 AM)Roland Kirjutas:  Mask küll ,kuid mis see seal maski kõrval on.Kamm või??
Või sügamiseks miski lisavarustu`s?
Rauast mehed kratsivad sellega mune ja kammivad inimeste sekka tulemiseks salgud sirgeks, tavainimesed sügavad ja taovad õmbluselt šlakki maha. Paljude tootjate aparaatidel on selline kaasas, tea kas mingi ülimasslevinud fignjaa?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Mul tuli selline mask kaasa. 4 aastat peaaegu juba kasutatud. Näeb küll imelik välja aga ajab asja ära. Slaki haamer/hari olid küll jamad.
[Pilt: invertor_de_sudura_telwin_technology_216_hd_acc.jpg]
Vasta

mul tuli ka selline mask kaasa, kui sanga pidi põue pista siis saab keevitada küll sellega, haamer hari aga tõesti sobib ainult sügamiseks
Vasta

Kui juba keevitustest jutt siis mis mehed sellisest komplektist arvavad kodu kasutusse ?
Keevitan harva ja rendi baloon pole minu jaoks mõtekas.

https://www.ebay.de/itm/NEU-ESAB-MIG-MAG-Schutzgas-Schweisgerat-C200i-Inverter-Garanti/201637437769?_trkparms=aid%3D777001%26algo%3DDISCO.FEED%26ao%3D1%26asc%3D50985%26meid%3De7bfe606c80d4cb38207b1c18fda2174%26pid%3D100651%26rk%3D1%26rkt%3D1%26%26itm%3D201637437769&_trksid=p2481888.c100651.m4497&_trkparms=pageci%3Aec211683-3c33-11e8-a347-74dbd180234c%7Cparentrq%3Aac144a3a1620ab1cacc0d8fcfffb9aa6%7Ciid%3A3
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne