Leiunurk

OOda nyyd,sa ju stocki keskel....
Vasta

(20-09-2016, 22:43 PM)Roland Kirjutas:  OOda nyyd,sa ju stocki keskel....

Stocki keskel jah,sadamast ilma traffikuta ca,15 mintti. (500 kiltti pidasin silmas ikka Eestimaast)
PS. Lahkasin just aparaati nats,see veel 4 taktiline.
Vasta

(20-09-2016, 22:21 PM)linnuke Kirjutas:  Mis see väljamaa siia puutub.Nagu ma oma eelnevas sõnavõtus mainisin,ei ole tegu mingi müügiprojektiga.Lihtsalt kahju on aparaadist mis õues vedeleb hulk aega.Ja tasuks küsisin ju nii tühist asja mõne jaoks.Kellegile võib ju point asi olla.Ehk peaksin ise küsima kumb meist hetkel õlli vms.põrutab Big Grin Seega minule on see tasuta ja tasuta ma ta ka ära annan ju.Loe täpsemalt.
Oleks pidanud panema ehk Kuusakoski teema alla,oleksin saanud rohkem,st.raua hinna.

Niipalju puutub, et kui praegu saad 2000€ palka ja eestis said 400, siis ajab ikka esialgu hulluks küll.... Smile
Ja kipud asju tühiseks nimetama ning tegu ei ole "müügiprojektiga", sest sul on ju "märksa suuremad" ärid käsil... Big Grin
Aga ok.

...

Miks oma kasutajanime siin automotos pärast rootsi tööle minekut järsku ära "unustasid" ja "linnukeseks" transformeerusid??
Enne olid mingi tativere mõttetu bemmimees?

P.S. Saad ka 3k€ palka, kolme kuu pärast on ikka selgunud, et seda on vähe.
Seilasime, teame.

...
Vasta

homme õhtul ämma garaaži tuhnima. Äkki leian sobivat vahetuskaupa. Smile
Vasta

(20-09-2016, 23:31 PM)stihl Kirjutas:  
(20-09-2016, 22:21 PM)linnuke Kirjutas:  Mis see väljamaa siia puutub.Nagu ma oma eelnevas sõnavõtus mainisin,ei ole tegu mingi müügiprojektiga.Lihtsalt kahju on aparaadist mis õues vedeleb hulk aega.Ja tasuks küsisin ju nii tühist asja mõne jaoks.Kellegile võib ju point asi olla.Ehk peaksin ise küsima kumb meist hetkel õlli vms.põrutab Big Grin Seega minule on see tasuta ja tasuta ma ta ka ära annan ju.Loe täpsemalt.
Oleks pidanud panema ehk Kuusakoski teema alla,oleksin saanud rohkem,st.raua hinna.

Niipalju puutub, et kui praegu saad 2000€ palka ja eestis said 400, siis ajab ikka esialgu hulluks küll.... Smile
Ja kipud asju tühiseks nimetama ning tegu ei ole "müügiprojektiga", sest sul on ju "märksa suuremad" ärid käsil... Big Grin
Aga ok.

...

Miks oma kasutajanime siin automotos pärast rootsi tööle minekut järsku ära "unustasid" ja "linnukeseks" transformeerusid??
Enne olid mingi tativere mõttetu bemmimees?

P.S. Saad ka 3k€ palka, kolme kuu pärast on ikka selgunud, et seda on vähe.
Seilasime, teame.

...
Vastan:
1.Ei salga,palka saan nii siin,(ametlikult,st. maksud makstud)kui ka enne Eestis rohkem ,kui Sa mainisid.(elan kolmandiku ajast ikka Eestis ja töötan siingi) Smile (kui seilasid,siis tead ju)
2.Tühiseks asjaks mõne jaoks mainisin seda,mis mind huvitab ,ja võibolla kellelgi vedeleb(loe korralikumalt,veelkord) Smile
3.Ei ole mul siin mingeid ärisid,tavaline töömees. Smile
4.Rootsi läksin tööle veel ennem,kui Sina selle foorumiga liitusid.(Sinu teadmised minu kasutajanime unustamisest) Big Grin 
5.Linnuke on minu nicneim olnud aegade algusest saati,igas foorumis, ka koduhoovis ja koolis ja sõprade keskel Smile 
6.Bemmidest pole kunagi lugu pidanud,olen eluaegne 4x4 kasutaja .vaata foorumiinfot Smile 
7.Ei ole elu sees palganumbri pärast töökohta vahetanud ,peab olema ikka huvitav Smile 
8.Olen juba selles eas,et minu jaoks on mammonakorjamine minevik Smile 

9.Ja nüüd vist olulisim,pannes tähele Sinu lambist võetud mõttekäiku ,ÄRA VÕTA ENAM PEALE,homme endalgi vist imelik lugeda.

Lugupidamisega
Ikka Linnuke

Kisud minu "ÄRI" OT ks
Vasta

Pisut OT,  aga mis siin toimub? Algne postitus ju igati korrektne ja üheselt arusaadav.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Ära kruti lahendatud asja uuesti üles!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(19-09-2016, 21:46 PM)linnuke Kirjutas:  Selline asi ripakil.50 cc.3 käiguline automaatsiduriga kast,el.starter.Puudu karpa,ülejäänud talutav.Olemas ka madalam lenks kõigi vidinatega.Asub hetkel svenssonis.Kui kedagi huvitab,siis äratoomiskulud ca.60 euri.Muu asi on räägitav.asja nimi on PAGSTA






[Pilt: 011050157130526.jpg]

Teema lukus.Täna rändas pill Võrumaa kanti,minule väga meeldivatel tingimustel.Ise käidi järgi.
Vasta

https://osta-ee.postimees.ee/vene-mootor...rc=listing

Keegi on kõvasti vaeva näinud ja ilusad kaitsmed teinud. Nagu 20'date Bugatti armartuur  Big Grin
Vasta

Veoautode piduritrumlite treipink.

https://osta-ee.postimees.ee/veoautode-p...rc=listing
Vasta

http://www.sierraclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=14&t=14115

Kroonu UAZ harjumatus kohas müüki pandud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

http://www.kuldnebors.ee/search/soidukid/uunikumid/traktor/search.mec?pob_post_id=80323273&pob_action=show_post&pob_cat_id=10698&pob_browser_offset=100&pob_view_language_id=et&search_X_cat_ids=10698&pob_page_index=1&pob_page_size=100

Traktoriks raske nimetada aga mõne jupi ehk saab Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Hea algatus kodaniku poolt, ehk leiab mõni huviline omale miskit vajalikku siinsest valikust.

http://www.jurivara.planet.ee/
Vasta

Rehvid...

http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=8&t=65851

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Keegi tahab ehk omale metsaveo haagise meisterdada.
Sobilik vedaja ka.
Vasta

Õhtast!

Kes tunneb ära,see teab. Kellel selline auto olemas ja näpukesed õliseks ka teinud,on arvatavasti asjaga kursis. Kui kolme päeva jooksul ära ei arvata,otsin ise üles,kes võiks seda tahta. Big Grin 

[Pilt: 2481268160983c_l.jpg]

[Pilt: 24812679a92765_l.jpg]
  Vihjeks niipalju,et.....teadjad on enamuses sõbrad. Big Grin
T.
Vasta

(25-10-2016, 16:26 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Õhtast!

Kes tunneb ära,see teab. Kellel selline auto olemas ja näpukesed õliseks ka teinud,on arvatavasti asjaga kursis. Kui kolme päeva jooksul ära ei arvata,otsin ise üles,kes võiks seda tahta. Big Grin 


  Vihjeks niipalju,et.....teadjad on enamuses sõbrad. Big Grin
T.

Äkki on Trabant Smile?
Vasta

(25-10-2016, 16:44 PM)maitus Kirjutas:  Äkki on Trabant Smile?

Ei. Külm,külm. Big Grin
Vasta

(25-10-2016, 17:12 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(25-10-2016, 16:44 PM)maitus Kirjutas:  Äkki on Trabant Smile?

Ei. Külm,külm. Big Grin

Hr. TT, kusjuures ei ole eriti külm. Auto, millele see kuulub, on ju suuresti sarnane Trabandiga. Plastik kere, neli ratast jne. Big Grin

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta

Kui eriti külm ei olnud,ehk siis Wartburg(kuigi polte tundub talle palju olema) Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne