Leiunurk

Hind on küll väga optimistlik. Meie kandis liiguvad need ca 20 raha tükk...

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(01-05-2019, 21:50 PM)Aspelund Kirjutas:  Hind on küll väga optimistlik. ...

A.

Kui neti müügikuulutusi vaadata, siis mul tekib tunne, et ma olen miljonär.
Vasta

Muhumeestele varuosi
https://www.osta.ee/zaz-965-projektiks-v...05956.html
[Pilt: 1_1_53873208.jpg]
Vasta

(02-05-2019, 00:08 AM)motamees Kirjutas:  
(01-05-2019, 21:50 PM)Aspelund Kirjutas:  Hind on küll väga optimistlik. ...

A.

Kui neti müügikuulutusi vaadata, siis mul tekib tunne, et ma olen miljonär.

Laatadel on viimasel ajal kogunenud selline seltskord kes hindade kohapelt ikka väga kõvasti pilgutab , hindasid alla praktiliselt ei lasta ning nii nad veavad oma sodi aastakümneid edasi - tagasi ootamas kergeusklikku ostjat keda aga ei tule ega tule 

Selle aasta esimesel suuremal Luige laadal olid väga kallid hinnad olnud ja ega Kurtna laat siis ei taha sellest maha jääda 

Vanasti olid turud ja laadad sellised odavate hindadega kohad , nüüdseks on muutunud mingiteks hirmkalliteks butiikideks kus igasugu sita eest hingehinda proovitakse küsida  aga see ei taha millegipärast õnnestuda 

Mingi hariliku toote eest mille ma võin igal ajal osta samalt müüjalt 1-3 euriga otse küsitakse tulul kohe 10-15 euri ja küsijaks sama müüja 

Laada lõpuks aga küsimuse peale et kas oma müügiplatis raha + sõidukulud ikka tagasi sai kostab vaikne vastus et jah , saingi selle raha tagasi aga  rohkemat mitte

Ma ei oskagi nagu arvata milleks teha ära suhteliselt suur töö , koguda suur ports asju kokku ( teinekord ka päris raskeid esemeid ) , vedade see kogu kola kusagile platile , panna välja  proovida seda müüa päev otsa kuumas ja külmas , vihmas ja lumes ning kokkuvõttes lõpetad nulliga 

Laatadel liiguvad ka osavad vargad kes väärtuslikud tooted külmalt pihta panevad , olen ise näinud kuidas mingi 200 euroseks hinnatud Stalini pronksst büst laua pealt kotti aeti ning sisse vehiti
Vasta

(03-05-2019, 00:28 AM)kalleb Kirjutas:  
(02-05-2019, 00:08 AM)motamees Kirjutas:  
(01-05-2019, 21:50 PM)Aspelund Kirjutas:  Hind on küll väga optimistlik. ...

A.

Kui neti müügikuulutusi vaadata, siis mul tekib tunne, et ma olen miljonär.

Laatadel on viimasel ajal kogunenud selline seltskord kes hindade kohapelt ikka väga kõvasti pilgutab , hindasid alla praktiliselt ei lasta ning nii nad veavad oma sodi aastakümneid edasi - tagasi ootamas kergeusklikku ostjat keda aga ei tule ega tule 

Selle aasta esimesel suuremal Luige laadal olid väga kallid hinnad olnud ja ega Kurtna laat siis ei taha sellest maha jääda 

Vanasti olid turud ja laadad sellised odavate hindadega kohad , nüüdseks on muutunud mingiteks hirmkalliteks butiikideks kus igasugu sita eest hingehinda proovitakse küsida  aga see ei taha millegipärast õnnestuda 

Mingi hariliku toote eest mille ma võin igal ajal osta samalt müüjalt 1-3 euriga otse küsitakse tulul kohe 10-15 euri ja küsijaks sama müüja 

Laada lõpuks aga küsimuse peale et kas oma müügiplatis raha + sõidukulud ikka tagasi sai kostab vaikne vastus et jah , saingi selle raha tagasi aga  rohkemat mitte

Ma ei oskagi nagu arvata milleks teha ära suhteliselt suur töö , koguda suur ports asju kokku ( teinekord ka päris raskeid esemeid ) , vedade see kogu kola kusagile platile , panna välja  proovida seda müüa päev otsa kuumas ja külmas , vihmas ja lumes ning kokkuvõttes lõpetad nulliga 

Laatadel liiguvad ka osavad vargad kes väärtuslikud tooted külmalt pihta panevad , olen ise näinud kuidas mingi 200 euroseks hinnatud Stalini pronksst büst laua pealt kotti aeti ning sisse vehiti
Minu lemmikud on laatadel üdini ussitavad veere laagrid mida siis usinasti müüakse,peab ka labidaga rauahunnikust kokku lükkama ja müüma! Ei tea milline juhm roostega puretud laagrit kuhugi sisse topib?

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

(03-05-2019, 06:45 AM)hundu615 Kirjutas:  
(03-05-2019, 00:28 AM)kalleb Kirjutas:  
(02-05-2019, 00:08 AM)motamees Kirjutas:  
(01-05-2019, 21:50 PM)Aspelund Kirjutas:  Hind on küll väga optimistlik. ...

A.

Kui neti müügikuulutusi vaadata, siis mul tekib tunne, et ma olen miljonär.

Laatadel on viimasel ajal kogunenud selline seltskord kes hindade kohapelt ikka väga kõvasti pilgutab , hindasid alla praktiliselt ei lasta ning nii nad veavad oma sodi aastakümneid edasi - tagasi ootamas kergeusklikku ostjat keda aga ei tule ega tule 

Selle aasta esimesel suuremal Luige laadal olid väga kallid hinnad olnud ja ega Kurtna laat siis ei taha sellest maha jääda 

Vanasti olid turud ja laadad sellised odavate hindadega kohad , nüüdseks on muutunud mingiteks hirmkalliteks butiikideks kus igasugu sita eest hingehinda proovitakse küsida  aga see ei taha millegipärast õnnestuda 

Mingi hariliku toote eest mille ma võin igal ajal osta samalt müüjalt 1-3 euriga otse küsitakse tulul kohe 10-15 euri ja küsijaks sama müüja 

Laada lõpuks aga küsimuse peale et kas oma müügiplatis raha + sõidukulud ikka tagasi sai kostab vaikne vastus et jah , saingi selle raha tagasi aga  rohkemat mitte

Ma ei oskagi nagu arvata milleks teha ära suhteliselt suur töö , koguda suur ports asju kokku ( teinekord ka päris raskeid esemeid ) , vedade see kogu kola kusagile platile , panna välja  proovida seda müüa päev otsa kuumas ja külmas , vihmas ja lumes ning kokkuvõttes lõpetad nulliga 

Laatadel liiguvad ka osavad vargad kes väärtuslikud tooted külmalt pihta panevad , olen ise näinud kuidas mingi 200 euroseks hinnatud Stalini pronksst büst laua pealt kotti aeti ning sisse vehiti
Minu lemmikud on laatadel üdini ussitavad veere laagrid mida siis usinasti müüakse,peab ka labidaga rauahunnikust kokku lükkama ja müüma! Ei tea milline juhm roostega puretud laagrit kuhugi sisse topib?

Sahiibid on leidlikud , ütlevad et disainiks  Toungue

Aga ju tuleb seda üritust võtta käiguna muuseumi , ostad pileti ning käid ja vaatad 

Aga müüjatele sooviks naela kummi ja rohket lund või vihma
Vasta

On kellelgi kogemust sellise nõukaaegse bensiinipumbariidega? Vastupidavus, tänapäevased bensiinid?
https://www.osta.ee/bensiinipumba-membra...20009.html
Vasta

(03-05-2019, 00:28 AM)kalleb Kirjutas:  ...Mingi hariliku toote eest mille ma võin igal ajal osta samalt müüjalt 1-3 euriga otse küsitakse tulul kohe 10-15 euri ja küsijaks sama müüja 

Laada lõpuks aga küsimuse peale et kas oma müügiplatis raha + sõidukulud ikka tagasi sai kostab vaikne vastus et jah , saingi selle raha tagasi aga  rohkemat mitte...
Mul on mitu korda laadal asjale omapoolset hinda pakkudes müüja silmnähtavalt solvunud ning seletama hakanud, et sellise väikese raha eest asju müües ei saaks ta transpordi ja platsi rendikulusid ka ära katta, kola maha ja pealelaadimine laada jaoks on ka ju veel lisaks tema tasuta töö. Minu pakutud odava hinnaga müük oleks kokkuvõttes tasuta heategevus.  Lisaks tundub et ausate ostjate käest on vaja ka väike % varastatud Stalinite väärtusest tagasi saada.

Aga kokkuvõttes on vist müüja jaoks kaup alati odav ja ostja jaoks alati kallis.
Vasta

See turgudel ja laatadel vist igal pool nii. Ja läbi kulutuse lehe müües arvavad "kliendid" et ma peaks omi asju kopikate eest ära andma.  Nt korraliku kuivas ja varjus seisnud ilma  rooste ja ka läbisõiduta laste jalgratta eest pakkuvad 10-15 euri mis 10 prossa uue hinnast. "Muidu jääbki siis seisma ... "  ja siis turul müüb seda kallimalt kui uus poest Big Grin
Vasta

Ju siis proovivad kergeusklikke ostjaid konksu otsa võtta 

Aga ega inimesed ka raha peale vihased pole ma arvan

Hea näide on mingis paksust venelasest või lätlasest kes viimane 5 aastat veab kaasa parajat suurt piirivalvurite binoklit mis ise kaalub umbes 16 kg , see käib kolmjala otsa , seda tal pole 

Hind on varieeruv , 5 aastat tagasi küsis 6000 eur , siis 5000, ja viimane aasta juba 3000 

Toode juba selline rägutud ja kraabitud , reaalne oleks mõnisada euri aga näe mees müüb ja tassib 

Ülehomsel Tagadi laadal võite ise ta käest hinda küsida  ja kui 3000 euri küsib siis kindlasti tehke pokkerface nägu pähe ja küsige vastu et potsemu tak desheva , järgmise käest küsib juba 5000  Toungue
Vasta

(03-05-2019, 09:31 AM)Urmash Kirjutas:  On kellelgi kogemust sellise nõukaaegse bensiinipumbariidega? Vastupidavus, tänapäevased bensiinid?
https://www.osta.ee/bensiinipumba-membra...20009.html

Otsest kogemust hetkel ei ole, kuid tundub, et praegused kummikattega membraanid on kehvemad kui see immutatud riide baasil. Immutatud riide baasil tihendeid käis 5-6 kihti ühe membraami kohta ja keskmise kinnituse alla kindlasti vask vöi Al. tihendseib.

Parimat  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Leidsin autu välu päält, võtsin üles, pistsin tasku.

   
Vasta

(01-05-2019, 21:50 PM)Aspelund Kirjutas:  Hind on küll väga optimistlik. Meie kandis liiguvad need ca 20 raha tükk...

A.
 80 euri on muidugi palju aga 20 on minumeelest vähe. Kui võtta et oomipoes maksab ainuüksi ampermeeter juba 8 euri.
Kroksid ja juhe ka juurde ning 20st palju puudu ei jäägi enam. 
 Samas saab selle laadijaga laadida kõiki majapidamises ettetulevaid akusid.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

Ma ei tea, mul on sama ragapuu kasutusel seepärast, et 6V on vaja aga võtan hoogu, et lasta see ümber teha. Päris uuena võib-olla laadimisvoolu tugevuse kahvel toimib aga kasutatuna on see pigem logisev keberniit. Sama vana ampermeetri saab ostast ilmselt sentide eest?
Vasta

Esivanem remondib neid ajaviiteks. Üldjuhul läheb ampermeetriks tavaline veoka näidik, mida leiab veel aitähi eest. Juhtmed/kingad on tavaliselt alles, surevad muud asjad sees. Neid saab aga samasuguste teiste seest. Vanarauaplatsil näeb neid vahel üllatava regulaarsusega.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Seleeni asendamisel dioodidega peab teadma, et dioodide pärisuunatakistus on väiksem ja väiksemate vooludega tekib mure. Laadisin eile muruka akut ja ballast oli vajalik. Kuna muud kiirelt ei leidnud, kasutasin 100vatist halogeenpirni.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(04-05-2019, 20:58 PM)Marko Kirjutas:  Seleeni asendamisel dioodidega peab teadma, et dioodide pärisuunatakistus on väiksem ja väiksemate vooludega tekib mure. Laadisin eile muruka akut ja ballast oli vajalik. Kuna muud kiirelt ei leidnud, kasutasin 100vatist halogeenpirni.
Ehh.... Olete ikka "kellassepp"   Tänapäeva "muruka " tarvis ....  Rohkem nagu enese imago hoidmiseks. ( ei midagi isiklikku )  Smile

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

(04-05-2019, 20:58 PM)Marko Kirjutas:  Seleeni asendamisel dioodidega peab teadma, et dioodide pärisuunatakistus on väiksem ja väiksemate vooludega tekib mure. Laadisin eile muruka akut ja ballast oli vajalik. Kuna muud kiirelt ei leidnud, kasutasin 100vatist halogeenpirni.

ma panin auto geneka silla orginaali asemele ja toimib küll.
Vasta

(03-05-2019, 10:17 AM)kalleb Kirjutas:  Ju siis proovivad kergeusklikke ostjaid konksu otsa võtta 

Aga ega inimesed ka raha peale vihased pole ma arvan

Hea näide on mingis paksust venelasest või lätlasest kes viimane 5 aastat veab kaasa parajat suurt piirivalvurite binoklit mis ise kaalub umbes 16 kg , see käib kolmjala otsa , seda tal pole 

Hind on varieeruv , 5 aastat tagasi küsis 6000 eur , siis 5000, ja viimane aasta juba 3000 

Toode juba selline rägutud ja kraabitud , reaalne oleks mõnisada euri aga näe mees müüb ja tassib 

Ülehomsel Tagadi laadal võite ise ta käest hinda küsida  ja kui 3000 euri küsib siis kindlasti tehke pokkerface nägu pähe ja küsige vastu et potsemu tak desheva , järgmise käest küsib juba 5000  Toungue

Nii täna küsis tegelane 1500 euri oma binokli eest , laada lõpuks oli küll kadunud aga võibolla lihtsalt pakkis juba kasti sisse ära 
Vasta

https://www.soov.ee/11557322-ford-transi...tails.html

Vahelduseks siia sobivat otsimist ka.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: iisak, 3 külali(st)ne