Leiunurk

(18-12-2019, 08:27 AM)hulgus Kirjutas:  Tänase paberist SL Õhtulehe esikaas täis Handymani teadet, et paneb kuu paari jooksul kõik poed kinni ja hinnad -80-90%.
Koduleht ja ÕL netiversioon seda ei kinnita.
Arvestades kaupade kvaliteeti ja tagasi viidud asjade hulka, siis polekski nagu uudis, aga samas... mõned asjad mis soetatud 15a tagasi siiani ok.

Huvitav, et kohapeal polnud reklaami ja ma ajalehes ka ei näinud.

sai vist kõik öeldud
Vasta

https://handymann.ee/lopumyyk/


Tundub, et aasta on õige..
Vasta

Hinnad küll -80% ei ole. Samad hinnad ikka, vb 5% odavamad. pfff
Vasta

Käisin ka just spetsiaalselt Handymannis, et selliste alede puhul midagi ikka leiab, kas just tööriistu, aga midagi ikka, kuiud erilisi pahviks löövaid allahindlusi ma seal küll ei näinud. Teisalt on kliendilehel kirjas, et poed suletakse loetud kuude jooksul ning kolmandaks arvan, et see 80% ale tuleb ikka mingile mõneeurosele asjale, vaevalt seda mingi 200-300€ asjale pakutakse.
Vasta

Käisin ka kaemas, suurt midagi polnud ja öeldi, et alles homme hakkavad hindu muutma...
Vasta

(18-12-2019, 20:58 PM)Aare R. Kirjutas:  ... kolmandaks arvan, et see 80% ale tuleb ikka mingile mõneeurosele asjale, vaevalt seda mingi 200-300€ asjale pakutakse.
krt seda teab, neil on vahel täitsa põnevaid allahindlusi, ostsin 98% allahindlusega 2 paari a´ 1.99€ täitsa korralikke nn vabaaja pükse,  kevadel vist, üht paari olen selle suve kandnud ja pole kusagilt õmblused järgi andnud ega riie rebenenud, kulumismärke ka nagu pole.
Vasta

Tehnikat eriti ei soovita osta sealt hundimnnist, mitmel tuttaval igasuguseid ebameeldivusi olnud.
Vasta

(18-12-2019, 21:39 PM)veix__ Kirjutas:  Tehnikat eriti ei soovita osta sealt hundimnnist, mitmel tuttaval igasuguseid ebameeldivusi olnud.

Endal peavad ka silmad peas olema. Mõni asi polegi kasutamiseks mõeldud, pigem selleks et kasvõi ajutiseks saada sinult raha kätte. Big Grin
Vasta

Tehnika suhtes ei vaidle vastu- õnneks pole mul vaja ühtki elektritööriista, mida Handymann müüb, kuigi kas mitte Handymann näiteks Nilfiski pesureid ei müü, mis vist isegi kannatavad teha midagi? Aga tõesti- pükse, sokke vms garaažis mürgeldamiseks, kui 2 euriga kätte saab- miks mitte Smile
Peab siis peale homset uuesti luurama minema Big Grin
Vasta

Olete ikka kindlad, et pole Handymani poolt mingi kampaania orki teid tõmmatud??? Lollid jooksevad sulgemismüügipeale tormi ja ostavad poe väärtusetust pasast tühjaks. Tundub nagu asi kahtlane, et paberlehes ilmus see nagu reklaam, mitte uudisena koos sulgemise põhjustega, seetõttu pole ka õhtulehe veebis sellest juttu kuna telliti vaib paberlehe reklaam. Vaadates Handymani majandustulemusi siis ei peaks ka nagu sulgema hakkama... Lihtsalt paari kuupärast "sulgeme" Handymani ja müüme samu asju Legmani nime all edasi.  Smile
Vasta

(18-12-2019, 22:46 PM)Mart69x Kirjutas:  Olete ikka kindlad, et pole Handymani poolt mingi kampaania orki teid tõmmatud??? ...

Mind ka see küsimus vaevab, istusin paar tundi saunas ja mediteerisin selle üle ...
Vasta

Eks selle nö lõpumüügiga ole sama asi nagu paljudel juhtudel näiteks jõulusoodustusega. Hea näide oli mu nooremal vennal mõni aasta tagasi ühes elektroonikapoes jõuluaeg telekat piiludes- silt oli kollane ehk "üüübersoodne", kuid sildi all oli valge silt, millel oli tunduvalt odavam hind. Tõenäoliselt muljutakse "soodustuse" nime all ikkagi psühholoogiale.
Sama on selle mitukümmend protsenti soodsama hinnaga- Eesti elatustaset ning näiteks Soome ja Rootsi hindu arvestades peaks see a la - 50% olemagi reaalne hind.
Üks väga hea näide, millega arvatavasti ka siin foorumis nii mõnigi kokku on puutunud, on mähkmed. Nimelt niikaua, kuni mu tütrel mähkmeid vaja oli, ei ostnud me kogu selle aja (esimene kuu välja arvatud, kuna ta sündis planeeritust 5 nädalat varem) mähkmeid Eestist, kuna Norrast sain Pampersi mähkmeid 2,5-3x odavamalt.
Aga mis Handy-Legmanni puutub, siis vaadata ikka võib, nagu siin alles toodi näide a la 2€ hilpudest, trööpamiseks ideaalne ju Smile
Vasta

(19-12-2019, 11:29 AM)Aare R. Kirjutas:  Üks väga hea näide, millega arvatavasti ka siin foorumis nii mõnigi kokku on puutunud, on mähkmed. Nimelt niikaua, kuni mu tütrel mähkmeid vaja oli, ei ostnud me kogu selle aja (esimene kuu välja arvatud, kuna ta sündis planeeritust 5 nädalat varem) mähkmeid Eestist, kuna Norrast sain Pampersi mähkmeid 2,5-3x odavamalt.
 Norra maksab mähkmetele peale, seepärast nad odavamad ongi. Ja sealgi käivad idaeurooplased bussitäite kaupa neid ostmas, muidu ümberringi rikkad riigid. Hädasti on vaja ju meil makse maksta, et lätlased odavamalt mähkmeid saaks. Nagu me juba liiga vähe maksuraha neile sokutaks  Smile

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

Jah, seda küll, et riik doteerib, kuid bussitäite kaupa ei müüda enam aastaid just sinu poolt välja toodud põhjusel, et bussitäite kaupa välja viidi, peamiselt leetlaste poolt. Nüüd on juba mitu aastat nii, et ühele inimesele müüakse vaid reeglina 2 pakki korraga, vähemalt lõunas, põhja poole minnes on olnud 4 pakki korraga võimalus ning päris põhjas (Tromsös) nägin ühes poes 5 paki võimalust. Kusjuures naljakas oli asja juures see, et see piirang oli välja toodud norra ja vene keeles, ma ei mäleta, kas inglise keeles üldse oli Big Grin
Vasta

Käisin ka foorumi reklaami peale kohapeal vaatamas mida head veel järel. Sain vajaliku Metabo töölaua miiusaepingile 140 euriku eest (hetkel ka teistes kohtades samal tootel allahindlus aga ikkagi ca 30 tugrikut soodsam). Kuna kast oli parajalt raske sai juurde võetud ka täiskummidega pakikäru(piinlik küll siin foorumis tunnistada sellise asja ostmist, aga noh valmis tükk kohe saadaval), sel oli ka mõni tugrik soodustust. Pea kõikidel asjadel oli jah kollane silt küljes. Ega muud huvitavat nagu ei märganudki, müüjate sõnul pidi aprillist pillid kotti panema.
Vasta

Hindadest. Nooremale põlvkonnale oli vaja kingikotti sony playstation 4 pro nimelist karpi. Laiutavates elektroonika butiikides on sama asi ca. 100 euri kallim, kui sony centerist (kohalik) ostes.
Vasta

Käisin ka täna tiiru Laagri Hundimu##i poest läbi. Hullumaja x2 :Big Grin  poes veedetud 15 minutiga veeti laiali EUROALUSETÄIS savist küpsetuspotte 2.99 kohalikku tükk. Jõhker tunglemine oli seal, kuulsin ka sõimu, et miks minu eest ära rabasid :Big Grin
Ise ostsin vaid paar paari kindaid. Muu oli ikka sama hinnaga... 
Jõhkrad jõulud Big Grin

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

[attachment=79441]     selline karbinurgake pildil .  Mis märk on see ümmargune ? tegelt on see karbitäis saadaval ,neid igasugu märke medaleid on rohkem

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

(18-12-2019, 16:28 PM)ivo86 Kirjutas:  Hinnad küll -80% ei ole. Samad hinnad ikka, vb 5% odavamad. pfff
Käidud, vaadatud.
Aspen, mis enne 25?€, oli kollase lipiku andmetel 19 kopikatega, seega lubatud % täitsa olemas. Aga ostsin ikka mujalt, ilma "soodustuseta". Pitskruvid ostsin, lihtsalt et kampaaniaga kaasa minna.


Vasta

Sattus ette tööriistakomplekt mille otstarbest enne aru ei saanud kui manuaali leidsin. Pole nagu ratast mille peal proovida ka aga võimalik et isegi toimib, ise pole sellist töös näinud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Pilt (pildid)
   
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne