Tavotist vabanemine
#1

Et siis selline lihtne küsimus: kuidas vabaneda tavotist selle lahtileotamise teel. Ei taha anumat, mille põhjal ja seintel see asub, mehhaanilise eemaldamisega- kraapimisega, rikkuda. Kas on mingit odavat ja lihtsalt saadavat vedelikku antud toiminguks?
Vasta
#2

Ma nüüd ei tea, mida sa seal pärast hoida tahad, aga laagreid olen bensiinis leotanud, lähevad puhtaks küll.
Vasta
#3

Bensiin.
Vasta
#4

Kõige sõbralikumalt saad vees keetes .

:I M Back
Vasta
#5

Coger Kirjutas:Et siis selline lihtne küsimus: kuidas vabaneda tavotist selle lahtileotamise teel. Ei taha anumat, mille põhjal ja seintel see asub, mehhaanilise eemaldamisega- kraapimisega, rikkuda. Kas on mingit odavat ja lihtsalt saadavat vedelikku antud toiminguks?

Kuuma diisliga.
Vasta
#6

selge pilt, tänud vastajatele! Eks proovin otsast järgi need variandidSmile

Ja Jesperile: ega ei hakkagi seal sees midagi hoidma, tegemist 2. MS- aegse laskemoonakastiga, mida oma kogu tarbeks enam-vähem puhtaks soovin saada.

Teema lukku!
Vasta
#7

Kas siis kogu tarbeks enam autentset kastitäidet polegi? Nordstriimijad ja muidu vostoknaabrid hakkavad nõnda liialt ülbama. Wink

Kuda sa oma bussi pesed? Pesuaine ja soe survepesu takkajärgi...! Küll see kastki puhtaks saab.

loll on loll olla.
Vasta
#8

IIIFFFAR Kirjutas:Kas siis kogu tarbeks enam autentset kastitäidet polegi? Nordstriimijad ja muidu vostoknaabrid hakkavad nõnda liialt ülbama. Wink

Kuda sa oma bussi pesed? Pesuaine ja soe survepesu takkajärgi...! Küll see kastki puhtaks saab.

ehk saab ikke ilma originaalkastitäiteta hakkamaSmile. Need nordstriimijad ja vostoknaabrid vast mu tagasihoidliku õue peale laiama ei satau ja kui satuvadki, siis nende tarbeks teised vahendidSmile

aga survepesu pole pidevalt kahjuks käepärast võtta, muidu selle tavotisoga võtaks asi lahti ilmselt küll. Ja ega seda va bussi julgegi survepesuga torkida, mõned kahtlased kohad jäid värvi alla veel, kukub ehk laiali kuratSmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne