Daewoo LeMans
#1

auto on siis;
sedaan,tumepunane,4xel.aknad,1,5gti (passis on vähemalt nii kirjas),66kw,1992a,
meenutab poel kadett E-d.

Vasta
#2

Ta ongi tegelikult Opel Kadett, mille liinid peale saksas tootmise lõppu koreasse müüdi. Huvitav mis mootor see tal on? Et, kas Daewoo enda oma või siis mingi Opeli \"järele aidatud\" versioon. Mul tuttaval Eestist 95 aastal ostetud sama asi, kuid masina nimi ei meenu. Igatahes mitte \"Le Mans\", see viimane oli vist GM-il Opeli lombi taga turustamiseks mõeldud nimi kah rohkem (Pontiac Le Mans)
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Alts
Ta ongi tegelikult Opel Kadett, mille liinid peale saksas tootmise lõppu koreasse müüdi. Huvitav mis mootor see tal on? Et, kas Daewoo enda oma või siis mingi Opeli \"järele aidatud\" versioon. Mul tuttaval Eestist 95 aastal ostetud sama asi, kuid masina nimi ei meenu. Igatahes mitte \"Le Mans\", see viimane oli vist GM-il Opeli lombi taga turustamiseks mõeldud nimi kah rohkem (Pontiac Le Mans)
Vasta
#4

mootrori kohta ei tea täpselt öelda aga opeli mootori vidinad lähevad külge küll.

su tuttaval oli äkki auto nimeks daewoo nexia
Vasta
#5

Opel Kadett = Pontiac LeMans = Daewoo PRINCE (väike \"feisslihvt\").
saab kah targemaks - ei teadnudki, et ka \"Daewoo LeMans\" on... Kadett mis Kadett. Ei ole küll ilmselt vanade liinide arenguriikidesse tassimise produkt - hakati tootma Kadetiga enam-vähem samal ajal (\'86; kadett \'84lõpust, sedaan \'86). Tootmises siis kuni \'97aastani (Kadett kuni \'91)... Wow! Tegelikult ongi siis \"Prince\" ilmselt \"LeMansi\" järeltulija.
huvitav, kust masin toodud - ta ju ilmselt \"kollaste\" turule ette nähtud? Klapikambrikaanel hieroglüüfe pole:keersilm? Huvitav, kust see mootor üldse võetud - ma küll Opelil ÜHTEGI 1.5 motot ei tea - ütlesid, et mootori-osad sobivad? Mõtlesid ehk esisilda? Mootor pritsungiga ilmselt? Ilmselt ikka \"päris\"-pritsung (mitte mono)?
tegelikult tahaks jubedalt seda \"imelooma\" näha!

EDIT: krt, \"Prince\" nime alt netist otsides leian nüüd vaid mingisuguseid USA-editione (paistavad sellised). Ometi olen Eestis näinud mitut \"natuke ümaramat\" Kadetti, millel kiri \"Daewoo Prince\"!

teet,
parandamatu E-kadeti-friik(eriti sedaani, miskipärast...)

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#6

Tegin talle mootori plokitihendi vahetuse ja sinna läks 1,6 tihend mis sobis sinna nagu valatult. kust toodud seda ei tea ütelda ostsin suksu 33kilo eest Eestist. klapikambrikaanelt heroklühve ei ole silma jäänd aga mujal on küll neid kirjakesi. mootor on vist daewoo nexia oma, seal on küll 1,5-ne. nii palju kui ma rem. olen teinud on sinna opeli jubinad toppinud. ma mõtlesin tervet veermiku. imeloom on Tallinnas.
Vasta
#7

leidsin enam vähem sama imelooma :
http://www.korauto.co.kr/models/lemans.jpg
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne