kirjalik materjal
#21

Kas kellelgil on raamatut kus oleks 6 voldise k650-ne elektriskeem???
Vasta
#22

Selline 76 aasta A.Palu raamat \"Mootorrattad\" oli mõned ajad tagasi müügil Kuressaares komisjonikaupluses 75 eek maksis, pidasin liiga kalliks. Siis nägin ühel laadal sama eksemplari 200 eekuga, ruttasin kähku tagasi. Läinud oli kurask. Tegelt endal nagu muret pole, olemas kolm erinevat Palu raamatut. Aga noh ega küll küllale liiga ei tee.
Vasta
#23

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: riho
Just, A. Palu raamat Mootorrattad ja motorollerid on välja tulnud aatal 65, mitte 78, nagu keegi kirjutas (kuigi mine tea, äki siis tehtud kordustrükk). Palul on veel olemas raamat Mootorrattad, see on hiljem välja tulnud ja seal ka uuemaid rattaid sees (näiteks Iz sport ja Jawa 634). Siis on tal veel üks varajasem raamat (neist kõige paksem), pealkirja raisk ei ole päris täpselt meeles enam (kui õhtul koju lähen, võin vaadata). Selles kõige esimeses raamatus on rohkem teooriat.
Vasta
#24

Kolmas link: ...Mootorratast kasutatakse nii individuaal-liiklemisvahendina, spordivahendina kui ka pangaröövi vahendina.Big Grin
Vasta
#25

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: riho
Just, A. Palu raamat Mootorrattad ja motorollerid on välja tulnud aatal 65, mitte 78, nagu keegi kirjutas (kuigi mine tea, äki siis tehtud kordustrükk). Palul on veel olemas raamat Mootorrattad, see on hiljem välja tulnud ja seal ka uuemaid rattaid sees (näiteks Iz sport ja Jawa 634). Siis on tal veel üks varajasem raamat (neist kõige paksem), pealkirja raisk ei ole päris täpselt meeles enam (kui õhtul koju lähen, võin vaadata). Selles kõige esimeses raamatus on rohkem teooriat.
Vasta
#26

Seni lugesin kogu aeg, et Palu ja Palu, kuni võtsin ühe nasa13 lingi ja nägin tuttavat raamatut, mis kunagi oli minu käes, pidin ma ta ära loovutama, see on tõesti piibel. Äkki kellelgi on tahtmist ja jaksu hakata seda raamatut sisse skännima ja siis kui vaja, et oleks kuskil olemas??? Mul muidu skänner on....
Vasta
#27

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: BurnStreet
Minu teada on Palu piibleid välja antud vähemalt 5 korda - Mootorratta juhi õpik \'51 ja \'53; Mootorratturi õpik-käsiraamat \'59; Mootorrattad ja motorollerid \'65; Mootorrattad \'76. Kõik nad erinevad üksteisest, on uute mudelite välja tulles ajaga kaasas käidud, teksti parandatud ja ümber töötatud. 50-te raamatutes on lisaks mootorratta karakteristikute teooriat jne, need on mahukamad. \'76-nda aasta raamat on kõige üldisem. Ega vene raamatud ei ole ka kehvemad. Kahju, et sellist kirjandust väga vähe liikvel on, seda võiks nt. virtuaalkujul rohkem levida.
Vasta
#28

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: BurnStreet
Minu teada on Palu piibleid välja antud vähemalt 5 korda - Mootorratta juhi õpik \'51 ja \'53; Mootorratturi õpik-käsiraamat \'59; Mootorrattad ja motorollerid \'65; Mootorrattad \'76. Kõik nad erinevad üksteisest, on uute mudelite välja tulles ajaga kaasas käidud, teksti parandatud ja ümber töötatud. 50-te raamatutes on lisaks mootorratta karakteristikute teooriat jne, need on mahukamad. \'76-nda aasta raamat on kõige üldisem. Ega vene raamatud ei ole ka kehvemad. Kahju, et sellist kirjandust väga vähe liikvel on, seda võiks nt. virtuaalkujul rohkem levida.

1951 tulid kaks trükki koguni. ma sain endale ka tänu raamatukoile kogu komplekti nüüd kokku.
Vasta
#29

Mind huvitaks see A.Palu ´76.a. raamat Mootorrattad.
Ehk oleks kellegil võimalus see skannerida ning virtuaalkujul üles lasta?


Võrrihunt,
huviline.
Vasta
#30

niih... kellel siis pole v6imalik saada kuskilt piiblit... palun v2ga... skännisin sisse...

Arseni Palu 1976 a. raamat... mootorrataste ehitus, ekspluatatsioon ja s6idutehnika...

http://www.zone.ee/a_palu
Vasta
#31

mul on palu piibel pdf-ina olemas
Otsige http://moto.kolhoos.ee linkide sektsioonist.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne