Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
#1
Exclamation 

Tere,
Olen olnud kirjavahetuses sellise USA firmaga, nagu Coker Tires:

[Pilt: hero-45ba33adce8d0.jpg]

Nad on sealne suurim rehvide tootja klassikalistele ja restaureeritud autodele.
Nad on huvitatud oma kauba pakkumisest ka siinsele turule.
Hindade osas on niimoodi, et esialgne nende pakkumine oli -10% kodulehel olevatest hindadest.
Paar huvilist juba TQHQ foorumis on, kui saame mõne veel juurde võisk esimese tellimuse ära teha. Transa tuleks 5-6 komplekti tellimisel umbes 120.- USD vast.

Lisainfo esialgu minu käest:
anryo@bhra.ee
52 60 001
Vasta
#2

Mina olen lisaks kirjutamisel ka sealt rehve tellinud, kuid tuleb tõdeda, et odavam on kasutada selle sama ettevõtte Soome vaheladu, sest alati võib juhtuda, et tellitud rehvid ei ole ikka need, mis tahetud või üks rehv läheb Tallinna tänava peal katki. Siis on tunduvalt operatiivsem Soomega asju ajada.
Oleme selle ettevõttega ka lepingulistes suhetes, kuid eriti rehvide vahendamisest teistele isikutele huvitatud ei ole, sest nimetatud põhjustele lisaks tuleks mõelda ka nendele, mis on kirjas www.rehviliit.ee . Eraisikute omavahelisi kokkuleppeid ülemaailmse rehvikaubanduse ja vastutuse kohta see muidugi ei puuduta.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#3

Jah, on proovitud samade rehvitegelastega juba ka usa-st tellimise diili, kuid siiani õnneks on kõik õigesti läinud. Mudu väga toredad ja kiiresti suhtlevad tegelased.
Aga sellegipoolest on siiani kehtinud tõsiasi, et tavapostitusega ei tasunud selliseid suuremõõtmelisi kaupu tellida. Pigem ise sai kokku kogutud tellimus ja siis muu kauba/autodega koos konteinerisse kaasa panna. Siis tasus ära. Mudugi närve ja paberitööd siin tollitamises jagus.

- lp sm jaamakorraldaja -
¡Viva Rallye de Invierno de los Coches Antiguos!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne