Teema on suletud

Pildimäng
#1

Vaatame kas siin siis töötab...

Mängu põhimõte

Keegi paneb pildi
Kui keegi arvab ära mis autoga on tegu,see paneb uue pildi

kui see kes peaks pildi panema,pole mingil põhjusel 24 tunni jooksul pilti pannud võib suvaline panna uue pildi



mina alustan
____________________________________________________


[Pilt: subaru.jpg]


sooviks teada auto margi mudeli kui ka aasta...

PS see on imelihtne WinkWinkWink
#2

lahe mäng :bounce

subaru impreza 2003

samas võiks panna natuke haruldasemate/vanemate autode pilte, avardab silmaringi ka. nagu need autode äratundmisvõistlused on.
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Ted
lahe mäng :bounce

subaru impreza 2003

täpsemalt - STI
#4

ok ted sa paned uue pildi
#5

PS! - ma juba tegin sellise mängu,kuid millegipärast see pandi lukkuSad
Reegel võiks veel olla,et kui 24h jooksul ei arvata pilti ära,siis pannakse uus pilt - ning,kui õieti arvaja ei pane 24h jooksul uut pilti võib selle panna keegi suvaline.
#6

no eaküll.. kui keegi ei taha uut pilti panna, siis eks ma panen ise... nonii poisid arvake ära mis auto see on.
P.S. need JackieD reeglid on väga head ja kui kellegil midagi selle vastu pole siis teemegi nii nagu ta ütles.

vaja oleks marki, mudelit ja aastat kah nagu ikka:



I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#7

Ford Focus WRC - 2001?
PS! - WRC autode kohta võiks küsida näiteks:
pilooti,kaardilugejat,rallit,autot,aastatSmile
#8

õige.. võik küsida küll.


vastus oli kah muidugi õige


JackieD - sul on õigus panna järgmine pilt

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#9


[Pilt: DuxK2410-12.jpg]
mark?
mudel?
aasta?
#10

sry et ma enne jaole ei jõudnud, aga need 24 tunni reeglid on head jah.

selle auto pildi ma leidsin raamatust \"esimesest autost viimase voorimeheni\", aga pildil on üks auto veel pildi all on selgitus veidi segane \"Sõiduautod Dux (u. 1910) ja Renault CV-6 (1927)\", samas pole öeldud kumb on kumb. Samas raamatupildil on ilusti näha et iluvõrel on kiri \"Dux\" niiet ma pakun seda. Eks mudeli ütleb siis keegi teine :keersilm

Parandus, leidsin oma arvamisele kinnitust aga mudelit ikka ei tea, google pakub mulle hotellide nimistuid :???
#11

lihtsalt küsimus... auto mark... muud pole vaja!

ps. siin foorumis on paar kindlat isikut kes seda teada võivad... paluks neil suu kinni hoida Big Grin
#12

Äkki on mingi Opel? Commodore näiteks?
#13

See auto oli Sul enam-vähem õige.Täpsemalt DUX K24 (1910-12)
#14


[Pilt: kysimus.jpeg]

ees on valge, taga kollane numbrimärk :eureka (mark ja mudel)

#15

see tiivuline embleem külje peal on kuidagi tuttav, lincoln? (svensoni pandud auto kohta siis Big Grin)
#16

PS! - Ärge pange enne uut pilti,kui olete eelmise ära vastanud ning Teile on pildi panija poolt teatatud,et vastus oli õige.Kui vastus on vale,arvake edasi.
#17

Svensoni poolt pandud pilt: selgelt itaaliahõnguline auto, disain jms. Ehk haruldasem Maserati või miskit? Ei tea ka Big Grin (auto tagaosa meenutab briti luksust, peegliosa hoopis Toyota Crowni)

Kollane auto:
Lotus?
#18

ma oleks kollast Bagheeraks pakkunud, aga vist siiski ei ole Sad
#19

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Jansa
ma oleks kollast Bagheeraks pakkunud, aga vist siiski ei ole Sad

Kipub jah sedamoodi, aga on ilmselt veel sarnaseid. Sad
#20

Nii, 24 tundi on möödas, kollane auto on Lotus Eclat, pool punkti nasa13le Big Grin

http://www.belchamber.org/
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne