Ostusoov: põlluharimise tehnikat
#41

(25-02-2013, 16:37 PM)v6sa Kirjutas:  Upitame seda kah ülespoole - kevad läheneb ja kaugel see suvigi on.

Rootorniidukit on vaja... Haagistega on aega, kuid eks üks tummine käru võiks olla.


Võib ka isetehtud "lamavoid" pakkuda, kuid siin sõltub ostuhimu pakutava seisukorrast ja asukohast. Aga siis peab plate ikka vähemalt 2,5x5 olema.

Juhtusin ka teemat sirvima.
Kas käru vastu on ikka veel huvi?

Mul on isegi pakkuda üks kaheteljeline kallutav haagis. (seeria kood on 887-B, kui sellega on midagi peale hakata)

Pilti pole kohe võtta, aga huvi korral teen kindlasti.

Käru sai renoveeritud mingi 5-7 aastat tagasi.

Renoveerimise käigus said puit porded vahetatud metall pordede vastu ja puit põhi metall põhja vastu.
Pirka peale on ehitusaastaks löödud 1985.
Kandevõime on 6.5T julgelt.
Kallutab igas suunas, kuhu vaja. (kes on käru ehitusega kursis saab aru)
Rooste puudub.
Isegi õhk pidurid on küljes, aga süsteemil on jubinaid puudu.
Tagurdamise lihtsustamiseks saab esi silla (pööramise agregaadi) lukku lülitada.
Rehvid on rahuldavas seisukorras.
Paberid on ka olemas, aga vaja üles otsida.
Eestis arvel ei ole.
Asukoht on Võrumaa.

Müügi põhjuseks on see, et traktor on liiga väike selle käru tirimiseks. Saab hakkama, aga suurema koorma tirimisel jääb pinnase kontakti väheseks

Hinda ei oska kohe küsida. Kui huvi siis jõuab kindlasti kokkuleppele.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#42

(26-02-2013, 23:21 PM)phyl Kirjutas:  Juhtusin ka teemat sirvima.
Kas käru vastu on ikka veel huvi?
...

Huvi on leige - käru mul ei pigista. Võrumaal resideeriva ja juba korda tehtud haagse jätaks pigem mõnele lõunamaisele uusrikkale. Mina toimetan teises Eesti otsas.Cool

Ma panustaks pigem remontivajavale isendile - saan kohe oma meki järgi ära kohendada.

Samas on hää, et üleliigne haagis teemaks tuli - neid ikka vahel otsitakse. Kuulutus koos pildiga võiks enam sobida rasketehnika ostu-müügikuulutuste alla.

887 peaks olema pöörderingi ja mitte käändtelgedega. Kui ikka on 2-PTS4...Rolleyes

Kui haagise põhiraam on tugevdamata, siis kaua ülekoormaid ei kalluta (nõtkub läbi). Tehas lubas kuni 4 t selga laduda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne