MB W115D 1974.a.
#21

Rool on sama 108,109,114,115 ja välja näeb selline:
http://cgi.ebay.de/Lenkrad-schwarz-W114-...dZViewItem

Pidurite väljapressimine läks sul õnnelikult, minul on elus kaks pidurisupportit käes puru läinud nii pressides, neid kui saad võta kohe varuks. Kindlasti varu endale ka taga poolasse, sest neid on suht masendav remontida.

Mul on olnud 108,114,115 seeria masinaid pea kümmekond ja sõidetud sai nendega kunagi palju, suht hea ja mugav aparaat, küll aga on selle juhitavusega libedal probleeme, 123 käitub libedal kordades paremini ning pahatihti puudub neil roolivõim, mis teeb 6-te mootoritega sõitmise rohkem ekstreemsportiga võrreldavaks kogemuseks.

Dad.

Dad.
Vasta
#22

Seda rooli asja olen tähelepannud nii,et need 115-ed,millel on esiustel kolmnurkaken on sellise rooliga,mis sina näitasid ja need millel pole seda akent on sellise rooliga nagu minul.Krt.päris segadusse ajab see asi,kumb siis õige on? Heameel on mul veel selle üle,et täna sain kätte küljekarbi,mida juba nädal aega ootasinSmile,saangi hakata keevitama ja muid keretöödega seonduvaid töid tegema.
Vasta
#23

Enda üks 115 on sellises seisus . Tänaseks sai pritsi ja krundi alla homme üritab proovivärvi peale lasta ja siis viimased silumised teha.
Vasta
#24

123e rool on ikka ise pandud, minul oli neid üldse kokku 2 kogu pundi peale ning üks 123-e rool oli pandud ka 108 peale. Ilma kolmurk aknata on 75-76 aasta mudelid ning nendel peab ka olema eboniidist rool, sirged esitule klaasid jms.

Dad.
Vasta
#25

No kui asi nii on selle rooliga,siis tekkis huvi selle õige rooli vastu.
To kalacompany:Sul jah seal kõva töö ära tehtud juba,käisin ka mersu foorumis su tööde kohta lugemas.
Vasta
#26

Polegi nüüd tükk aega mersu kallale saanud,aga eile õnnestus hankida,siis see õige rool,mida DAD mulle seletas ja sellega tekkis jälle indu juurde masina kallale toimetama minna.Pritsin pilte kah kui on midagi edasi edenenudWink
Vasta
#27

Nagu eelpool kirjutasin uuest hoost mersu kallale asuda,siis seda ka tegin.Alustasin küljekarbi eemaldamisega,mis nõudis ka esiporitiiva eemaldamist,mis oli tegelikult väga hea,sest sealt alt tuli välja paar mäda kohta.Lagedaks sai korjatud ka salong.Põhjamattide alt nagu midagi väga hullu välja ei tulnud väljaarvatud juhiistmealune,mis oli ikka päris hõre ja seisupiduripedaali juures polnud ka lood eriti kiita.Midagi uut peale eelmises postituses mainitud rooli külge pole veel pannud.Jutu lõpuks pritsin lubatud pilte ka(esimesed 11 pilti): http://www.foto24.ee/album/32341
Vasta
#28

Olen selle mudeli karpe vahetanud. Alt serv ei ole üldlevinud kombe järgi.
Vasta
#29

Endal ka selline seismas ja ootab taastamist
72a 2,0d


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#30

ladybird Kirjutas:Endal ka selline seismas ja ootab taastamist
72a 2,0d

Oo ma juba unistan kuidas u 5 aastapärast kõik kurbikud ennast ritta seavad Smile

Edu.

mesamees kaugel sinu tegemised on ?
Vasta
#31

Minu tegemised seisavad hetkel ajapuuduse taga.
Vasta
#32

Edusamme on olnud[/b]?

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#33

M-B 280 CE kerges remondis...    

Tervitab Veteran.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne