Renault 25 2.0
#1

Sai soetadud selline masin-
http://fotoalbum.ee/photos/kris282/19843289
ja http://fotoalbum.ee/photos/kris282/19843293
sain tasuta ainult treileri raha läks maksma. Plaanis teha nii korda kui võimalik.
Renault 25 2.0
värvus tumesinine
ehitus aasta 1988
võimsus 76 kw töömaht 1995cm3
Vasta
#2

krss Kirjutas:See on üks huvitavamaid autosid, millega on olnud au kilomeetreid mõõta, ainult et 2.7L V6 mootoriga, kõigi lisadega ja manuaalkastiga versioon. Minu teada seisab see auto veel praegugi ühes garaazhis ja ootab, et keegi selle ellu ärataks (jäi seisma peaaegu veatuna ja sõitvana, kuna omanik sai ametiauto, siis kadus võti ära ja nii ta sinna pikaks ajaks on ununeud). Ehk siis kui ehitama hakkad, soovitaks vana ja haruldasema auto puhul valida alati tippversiooni, mitte kõige lahjema mootoriga variandi. Kui huvi, siis võin uurida selle Renu kohta, aga kui huvi pole, siis jõudu ehitamisel ja pane see masin korralikult liikuma, tänapäeval nii mugavaid autosid lihtsalt enam ei tehta...

Mugavad on nad jah, sest kui ikka siise istud siis nagu diivanisse.Kajhuks pole kuskilt raha võtta, et tipp versiooni saada(ühe sellise eest küsiti 5000.-Sad )
Vasta
#3

krss Kirjutas:
kris282 Kirjutas:Kajhuks pole kuskilt raha võtta, et tipp versiooni saada(ühe sellise eest küsiti 5000.-Sad )
Soovitan soojalt teha omal excelis tabel, kus peaks kajastuma kõik autoga seotud kulud (v.a. oma töö). Pakuksin sellise auto kordategemise hinnaks ainuüksi juppide näol minimaalselt 20-50K vahel (+värvimine), võibolla ka rohkem, nii suurele autole ei saa isegi värvimist (kui teed eeltöö ise) naljalt alla 20K. Kuna see 5K on ca pooleteist korraliku rehvi hind, siis katsu näha ette olukorda paari aasta pärast, kui palju selle kõige peale aega ja raha on kulunud ja ehk leiad ka selle 5K praegu, kui saad selle eest parema tooriku. Praegune auto jääks siis lihtsalt varuosadeks (neil tegelikult veermik teistsugune, suurema mootoriga versioonidel veljed 5 poldiga jpm). Ma väga loodan, et ei vähenda Su entusiasmi praegu, kuid enamus inimesi (sh mina) armastab taastada autosid nii, et alles siis, kui ropp raha kulutatud ja tööd tehtud, jõuab kohale, et oleks pidanud võtma parema tooriku, siis müüakse asi maha ca 100K kahjumiga ja võetakse ette järgmine projekt. Teiste vigadest on odavam õppida kui enda omadest Toungue
Praegune auto on Sul tegelikult lihtsam ka tehnika poolest, st odavam remontida ja mugavust on praktiliselt sama palju kui tippversioonil, nii et "ilma rahata" tegema hakates on Su praegune auto ehk isegi sobivam, kuid ära loodagi, et Sinu isu süües ei kasva Big Grin

Jah eks te nii ole, aga mul sellest hea, et teine auto veel varuosadeks samasugune.
Vasta
#4

Mäletan mõne aja eest kahte sellist lihtsalt Mustamäel lagunemas. Rauahinna tõusul läksid nad teatavasse kohta. Muidu liikluses neid väga näha kah enam pole.
Vasta
#5

Olen jõudnud niipalju edasi, et uus kabott peal ja veidi roose tõrjet tehtud. Aga eks siis saab põhjalikumalt teha kui ilmad soojemaks arvavad minnaSmile .
Vasta
#6

Smile Mulle on sellised renaultida nagu takjaga külge pandud. Nimelt sain ühe veel juurde. 2.0 bensiin, ilmavalgust nägi 1985. Varustustase TS.
[Pilt: 04369442519fe5.jpg]
[Pilt: 043694419d0a80.jpg]

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta
#7

Regardman Kirjutas:Mäletan mõne aja eest kahte sellist lihtsalt Mustamäel lagunemas. Rauahinna tõusul läksid nad teatavasse kohta. Muidu liikluses neid väga näha kah enam pole.
Jah, viimaste aastate pankade laenukampaaniad ja rahaküllus koristasid palju sellist vana lääne tehnikat teedelt. On jäänud veel pensionäride Ladad, ja riigi ääremaadel liikuvad Sierrad, vanad Opelid ja Audid, jms.
Vasta
#8

Mnjaa, ma ei kannatanud enam toas istuda Big Grin .
[Pilt: 0460924498c2ec.jpg]

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta
#9

Mul ühel sõbrapoisil on ka neid "diivaneid" üpris mitu olnud.
Praegu on ühe taastamine(selle sõna otseses mõttes) pooleli.

Ma arvan, et ta oleks lahkelt nõus ka knowhow´d jagama. Eks tal ole neid liigseid varuosasid ka kõvasti üle

Muideks on see uskumatult mugav auto. Unise peaga ei saa sellega sõita, -jääd lihtsalt magamaBig Grin
Vasta
#10

Siit vaadates jumal normaalne
[Pilt: 045592975c1d84.jpg]

Ja lähedalt kisub asi vääga nutuseks
[Pilt: 0455929773d9c3.jpg]
[Pilt: 0455929819d8df.jpg]

Sad Kuramus küll, tuju nii null kui olla saab, ega midagi tuleb vist uus kere otsida.
Ega kellelgi pole pakkuda või äkki teab kedagi kellel on selline?? Igasugune info on teretulnud!!

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta
#11

Lukku palun.

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne