transport.automoto.ee
#41

Mind ei häiri need ühistranspordi loendajad,las lasevad edasi. Ise jälgin nii ühistransporti kui ka osaliselt uunikute teemasid ja ei näe siin küll midagi häirivat.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#42

valdo Kirjutas:
svenson Kirjutas:Pakkuge välja, kes teid kanseldama ehk modereerima hakkab.

Mina pakun alustuseks välja ühistranspordi sektoris kaks moderaatorit - 6631 ja Volli. Loomulikult eeldab see lisaks veel nimetatud kodanike nõusolekut ning teatud grupi tõsisemate foorumlaste nõusolekut... Seega võiks minu eeltoodud seiskohta esialgu võtta kui üht ettepanekut, mitte enamat.

Minu meelest võiks valiku teha järgnevate seast: Volli, oxygen, Albu, PargiJumal.
Vasta
#43

Arvestades praegust keerulist ja diskussioonide rohket aega,teen ettepaneku värvata staazikas bussijuht Tsiklimeister super moderaatoriks.

:I M Back
Vasta
#44

No ja mis siis saama hakkab?Ma harva loen tsiklite või põllumajandusega seotud asjade foorumeid. Ma neist asjadest suurt ei tea aga nad ei sega .Pigem saab sealt aeg ajalt midagi uut teada.Iialgi pole mõtesse tulnud nonde teemade mitte meeldiwuse kohta midagi öelda.Tollega nõus ,et ühistranspordi teemas eriti viimasel ajal ka saasta ilmunud.Aga miks peab nii tige olema.Kui ei meeldi ei tasu noid postitusi ju lugeda.Kewad pea käes .Rohkem mõistmist.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#45

OT: Ma ei saa aru, siin ka läinud asi rate sarnaseks, kus teistele kirves selga lüüakse. Tsiklimeister mis see sinu mune sügab mida ühistransporditeemas kirjutatatkse, sa ei pea ju seda teemat lugema, kui sulle ei meeldi. Sinu vanusel inimene peaks olema eeskujuks ja edasi töukavaks jöuks noorematele foorumikasutajatele, mitte piduriks.

Suhtume ikka tolerantsemalt teistesse kaas foorumlastesse, sest sellise suhtumisega jättame endast halva mulje ja teeme ise endal margi täis.


AM Foorumi surm-Miniest.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#46

Mulle meeldivad trammid. Elan Tartus, seetõttu on neid harv juhus näha. Mäletan, et olen sõitnud selliste trammidega nagu 97, 101 ja 100.
Kui läbu, siis läbu.
Tegelikult andis teema hea mõtte. Eks üritame siis rakendada. Oodata on auhinnavõistlust SIIN foorumis.
Jah.

Andres.
Vasta
#47

Nii. Ütleks mõned oma arvamused siis ka siia teemasse ära tulevase eraldiseisva ühistranspordifoorumi kohta.
1) On igati õige üt-teema muust eraldada, sest on näha, et see nagu ei sobi nende muude automoto-teemadega enam nii kokku, kui ehk alguses, kui teemasid oli vähem, osalejaid vähem, kuid jutud asjalikumad. Ise olen seda foorumit enne liitumist pikalt kõrvalt jälginud, nüüd tuleb tõdeda, et oleks võinud varem liituda ja sõna sekka öelda. Noh jah. Nii et lahutamine eraldi domeeni alla on õige.
2) Ka minu meelest sobiksid üt-teemast uunikumi alla (tagasi) tõsta teemad "Vanad bussid" ja "Ikarus", sest need kui teemad sõidukitest, mis uunikumi seisuses, sobivad sinna. Kõik muu jäägu üt-sse.
3) Viimasel ajal on tekkinud uute foorumlaste abil palju uusi teemasid. Seega kui teha suurte teemade jaotus, kus all alateemad, siis võiks olla näiteks nii: a) Tallinna ühistransport, mis jaguneks bussid-trollid-trammid, või siis eraldi trollid, trammid ja TAK busside alla; b) Eesti-sisene bussindus, kuhu enamik teemasid koonduks (firmad, ühisteemad, ka liinid); /kui ei tee Tln üt-d, siis eraldi bussid, kus kõik koos, sh TAK/; c) rongid; d) varia - teemad ala "kas annate peatusest väljuvale bussile teed". Ma pakun sellise variandi välja.
4) Kindlasti peab eristama püsiva väärtusega teemad ja hetkelise tähtsusega teemad, viimased siis teadagi "mis troll mis liinil täna sõitis". Nii et bussi (TAKi), trolli ja trammi teemas siis alateema stiilis "Tänased tähelepanekud".
5) Kasutajate postitustel võiks olla suurem mõte kui mingi trolli mainimine. (Rääkimata viimastel kuudel ilmnenud vastastikusest õiendamisest). Ehk minu põhimõte on, et tähtis pole postituste arv vaid postituste sisu. Viimasel ajal tundub olevat vastupidi. Kas nüüd just mehaaniliselt piirata postituste arvu päevas aga reeglites võiks sees olla, et postituses peab olema midagi kõigile juurde andev teave. Samas ei saa ka nii, et sellise reegli järgi tänased uusfoorumlased nagu ei saagi midagi kirjutada, seega kirjutagu "Tänased tähelepanekud" teemasse, aga seal ei peaks kogu aeg tilgutama vaid võiks ka kokkuvõtvamalt kirjutama.
6) Mainin ära sellise aspekti, mille võiks ka reeglistikku panna, et soovitav on oma postitus enne postitamist üle lugeda, et ei esineks liialt trükivigu, tekst oleks loetav ja arusaadav. See tundub ju iseenesest mõistetav, kuid vigaseid postitusi on ikka liiga palju olnud.
7) Reegel: uuel liitujal soovitav silme eest läbi lasta teda huvitava teema eelmised postitused. See ei tähenda, et ta peab kõik postitused läbi lugema, vaid just nii nagu öeldud. Sest täitsa piisab, et teemaga kurssi saada ja näha ka foorumi postitus-põhimõtteid.
8) Tegelastega, kes tulevad ühistranspordifoorumisse eesmärgiga mõnitavalt pärida, miks teil on selline imelik hobi, on kahtepidi lahendus. Ühest küljest peaks nende postitusvõimaluse kohe kinni panema, teisalt võib ju neile vastata-seletada, kuid jamale vastates see pigem suurendab kui vähendab seda tekkinud ebameeldivat olustikku... Viimasel põhjusel pole ka ise sõna võtnud, aga kui vaja, võin seda tegema hakata. Samas loodan, et selliseid õiendajaid rohkem ei tule. Kui keegi viisakalt küsib, on teine asi, aga millegipärast on selliste küsimiste alatoon olnud ikka selline mõnitav. Mina pole teiste teemadesse niimoodi roninud ega roni ka.
9) Modedeks peaksid olema foorumis pikalt olnud kogemustega kasutajad, soovitan näiteks 6631, Volli, oxygen, Regardman. Ise olen küll suur korra ja korrektsuse pooldaja, kuid modeks küll ei hakkaks.
Sellised kokku kogutud mõtted minu poolt, pikaks nüüd läks aga ehk pole hullu.
Vasta
#48

Soovitaks 6631,Volli,Martin 256,oxygen , kukkurkurat.Nemad Tallinna ühissõidukitest kõige teadjamad.Potsataja 103 , martinmannik , mrali, EDR teadjamad aga oludest väljapool pealinna.See waid minu ja ainult minu nägemus tulewase foorumi modedest.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#49

Moderaatorid ei peaks mitte olema kõik Ü.T huvilised.Kogemustega ja täiskasvanud inimesed,kellel ei ole sõpru ja sugulasi Ü.T.foorumi kasutajate hulgas võiksid opereerida.Ainult sellisel juhul on loendajaid võimalik ohjes hoida.

see@on soovitus.lik

:I M Back
Vasta
#50

Muidugi, Tsiklimeister, juhtimine tuleb ikka neile üle anda, kes asjast kõige vähem taipavad.
Tõenäoliselt saab agronoom kõige paremini arvutifirma juhtimisega hakkama.
Vasta
#51

Tsiklimeister Kirjutas:Moderaatorid ei peaks mitte olema kõik Ü.T huvilised.Kogemustega ja täiskasvanud inimesed,kellel ei ole sõpru ja sugulasi Ü.T.foorumi kasutajate hulgas võiksid opereerida.Ainult sellisel juhul on loendajaid võimalik ohjes hoida.

see@on soovitus.lik

Loendajad saaksid minu nägemuse kohaselt oma alafoorumi koha, loendavad seal ja mis siin ikka.
Tõsisem probleem on ikka need ......-d, nagu too Tolbakas. Kas selliste vastu muu ei aita, kui ainult õigel ajal ära ´bannimine´, kuni järgmise korrani, mil võib taas muu kasutajanimega lällama tulla!? ÜT-teemades jälle mingid läll-postitused sees... Aga vähemalt paaris teemas jäi ta oma lälliga üksi, vähem vastamist sellistele tüüpidele ja banned. Kui kuidagi registreerimist kontrollida ei saa...
Vasta
#52

Siit pisikene tellis modede ja foorumi omanike juurvilja hoidlasse.Olen seda kasutajaks regamist juba pikemat aega probleemiks lugenud,nüüd on käes ja arvata võib et mõlemas käes.


regamine.keerulisemaks@uutele.ru

:I M Back
Vasta
#53

Olen küll ühistranspordi huviline aga moderaatoriks saada ei soovi. Jätaks parema meelega selle "ameti" mõnele minust pädevamale vennale.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#54

Ma ei hakka lahku löömise teemal suuremat oopust kirjutama, minu arust tervitatav asi ja aitab parandada mõlema poole kvaliteeti.

Aga kuna siin võetakse läbivalt sõna selle kohta, kuidas toimub süstemaatiline "ajaloo jäädvustamine", siis ma klikkisin lahti suvalise näppu juhtunud teema: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=16477 ja seal esimest pildilinki http://images.koffer.ee/images/oxygen/img3926.jpg ning tekkis küsimus et mis jäädvustamine see selline on? Kui isegi pooleteise aasta vanused postitused kaotavad oma sisu, siis pole tegemist küll mingi jäädvustamisega, vaid lihtsalt informatsiooni tootmise ning suvalisse auku suunamisega. Ma täitsa usun, et antud pildi autoril on see kuskil ketta peal alles ning vajadusel taastatav jne, aga kettad lähevad rikki, rääkimata sellest kui näiteks Sven peaks kolimisel serveri vastu maad pillama ja kogu foorumi sisu vastu taevast lendab.

Enne Liivimaa Hendriku kõrvale pürgimist tasuks vast läbi mõelda, mismoodi see tohutu infomassiiv vähemalt ajahambale vastu pidavas vormis arhiveerida, rääkimata sellest et tegelikult oleks ju kena kui see ei oleks sadade postituste vahele laiali määritud, vaid mingi ülevaatliku kroonika, uurimistöö või lausa trükise kujul kokku koondatud.

Trammipargis jagati ekskursioonil väga mõnusat teost Tallinna trammi ajaloo kohta, selle käsitlus lõppes trükkimise hetkel, millal ilmub järgmine osa?
Vasta
#55

Jesper Kirjutas:Trammipargis jagati ekskursioonil väga mõnusat teost Tallinna trammi ajaloo kohta, selle käsitlus lõppes trükkimise hetkel, millal ilmub järgmine osa?
Sügisel on juubel järjekordselt, siis on lootust Wink
Vasta
#56

Ma nõustun Jesperiga, Oxygeni lingid enamuses ei tööta, või kui töötavad, siis suunavad vale pildi peale.

Vanades teemades peaksid pildid olema nähtavad, ise nägin ka üle-eelmisel aastal vaeva, et lingid taas tööle saada. Kui kasutada teenust, mis mingi aja jooksul pildid kustutab, siis peaks sellisest teenusest loobuma(kunagi oli pilt.ee, mis kustutas pildid ära ja siis teatas sellest, õnneks kustus ise ka lõpuks ära).
Suhteliselt nõme on lugeda postitusi mingi sõiduki tuvastamise kohta, ja kui asi jõuab pildini, siis seda lihtsalt pole. Enamvähem sama situatsioon on tihti ka ühistranspordi teemades, pangem rõhk ikkagi kvaliteedile, mitte kvantiteedile
Vasta
#57

Kunagi oli see nii. Tänaseks on minu lingid kõik toimivad ja suunavad õigele pildile. Ka antud lingi tegin korda, sest see pilt on mul ka praeguses galeriis olemas. Ja selles, et teatud teenused on kadunud ja lingid vananenud, mind end küll süüdi ei tunnista.
Vasta
#58

oxygen Kirjutas:Ja selles, et teatud teenused on kadunud ja lingid vananenud, mind end küll süüdi ei tunnista.
Vananenud linke on võimalik uuendada, ainult peale hakkamise asi.
Vasta
#59

Minu point ei olnud selles, et pildilinke tuleks elus hoida, vaid selles, et kui tegeldakse lipukirja "ajaloo jäädvustamine" all, siis peaks tegevuse lõpp-tulemuseks olema siiski mingi struktureeritud ja hästi hoiustatud teavik, mitte suvalised infobitid suure amorfse kogumina.

Ma võin selle peale trolli sarve närida, et hetkeks kui nende piltide kontekstis saab rääkida tõsiseltvõetavast ajaloost (50 või rohkem aastat tulevikus), pole enam olemas ühtki tänast pildiserverit ning ka Automoto foorumit.

Trolliteemaga oli lihtsalt hea mugav nähvata Smile
Vasta
#60

Kuidas võtta. Kas pildiserverid ja AMF olemas on seda ma ei tea, aga tore oleks ju mõelda, et noori huvilisi ikka tekib ja et kunagi tulevikus oleks keegi kes selle asjaga edasi tegeleb. Mina omalt poolt püüan enda pilte ja tabeleid võimalikult hästi säilitada. Foorumit olen kogu aeg pidanud mitte ajaloo jäädvustamise vaid sel teemal arutlemise ja info vahetamise kohaks. Ajaloo jäädvustamine toimub mul siin lauasahtlis.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne