Takso-Pobeda plastdekoor
#1

Väga huvitav takso-Pobeda salongi plastdekoor- http://pobedovod26.narod.ru/main.html
Kas Eestis on keegi midagi sellist trehvanud?

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#2

Kummaline. Kardan, et miski isetehtu (väikese värkstoa tehtu), millesse on integreeritud raadioluugi reljeefne kesksilt jms detailid.

Ei usu, et selliseid asju Gorkis tehti aga kes teab...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Igatahes auk on sobiv vanemat tüüpi taksomeetri jaoks.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Olen 99,99% kindel et tegu on samodelkiniga. Taksomeeter oli pobedadel teises kohas ja plastikkatte valmistamiskvaliteet on allpool igasugust arvestust. Pigem näen seal gaz21 ja gaz20 salongidetailide hübriidi.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#5

Sellised punase ja halli kombinatsiooniga Pobedad ja Vana Volgad olid ühe Moskva taksopargi värvides autod. Üsna levinud takso toonid veel ka 70-ndate lõpu Moskvas. Kahjuks ei ole mul skännerit käepärast, muidu ma teile siin skänniks, ühe Volga habemiku.

Äkitselt sattus sinna Moskva nimetatud taksoparki suurem partii Pobedasid, mis ei olnud algselt taksod ja siis tublid meistrid leidsid kohapeal lahenduse koduste plasti tööde näol?

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#6

Aspelund Kirjutas:Igatahes auk on sobiv vanemat tüüpi taksomeetri jaoks.

A.
Siin fotol käib nende vanatüübi taksomeetrite taatlemine kuskil Läti tehases http://wwwboards.auto.ru/retro/335070.html

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne