Teema on suletud

Arvutiabi oleks vaja, sõbrad kaasfoorumlased...
#1

Lugupeetud foorumisõbrad, vajan Teie abi, siiski loodan mõistlikusele ja ehk on keegi targem, ning loodan, et järgmine post ei ole sellises stiilis mis käsiks pöörduda arvutifoorumisse.

Tulin koju ja arvutist oli heli kadunud. Klõpsisin Volume Controli ja arvuti andis veateate "Aktiivsed miksimisseadmeid pole saadaval. Miksiseadmete installimiseks juhtpaneelile ja klõpsake kausta Printerid ja muu riistvara ning seejärel Lisa riistavara."

Asusin siis riistavra lisama, kuid seal ta küsib kahte valikut
1)Jah, olen riistvara juba ühendatud
2)Ei, ma pole riistvara veel lisanud

Mis teha, väga nõutuks võttis, ma ei oska üldse enam edasi tegutseda, ehk on mingi kerge probleem ja viga.

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
#2

Restarti proovisid arvutil teha?
Vahepeal kipuvad lihtsalt segast peksma....



#3

Proovi näiteks helikaardi draiver uuesti installeerida kui sa saad aru mida ma mõtlen.
#4

Start-Control Panel-Device manager- sealt otsi oma heliseadmed üles ja kustuta ära. Edasi kas:
1. restardi ja lase windowsil seadmed üles otsida
või
2. installi uuesti kasutades seadmega kaasa tulnud installiplaati (eelista seda meetodit)

Kui probleem lähtub tarkvarast, siis peaks käima minema, kui aga raud vigane, siis vut-vut poodi uue järele Big Grin
#5

Sain korda asja, aitähh targematele Smile.

Aga igasugustele kibestunutele ma soovitan ainult puhkusele minna.

Teema võib lukku panna

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
#6

kui helikaart (= eeldatavasti "miksimisseade") on sees ning ülalmainitud restart tehtud, siis valik 1. Ää pelga - proovi asjad järele. Kui masin pärib, kas soovid tal seadet otsida, siis las ta otsib. Kes otsib, see leiab Smile
mis operatsioonisüsteemiga tegu on - windows või mõni linux?

Teet,
kelle arvutinäppimised jäävad küll (kahjuks) aastate taha

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#7

Ma pakun, et tal on windows, sest Linuxi(BSD) kasutajatel on oma foorum olemas www.pingviin.org ja sealt saab head nöu ja abi alati. Smile

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

#8

miniest Kirjutas:Ma pakun, et tal on windows, sest Linuxi(BSD) kasutajatel on oma foorum olemas www.pingviin.org ja sealt saab head nöu ja abi alati. Smile

Jah, Windows XP, aga nagu ennist mainisin asi töötas ja tänan veelkord targemaid kaasfoorumlasi Smile

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
#9

Kiire küsimus!
Häda arvutil ja vaja teha format C, kuid pole ennem teinud, kuid kuskilt mujalt abi ei leia siis tuleb ennast rakendada. Netis vist mingeid juhiseid ja õpetusi on, kuid tahtsin igaskjuhuks üle küsida, et kui ilusti juhendite järgi tegutseda siis vast midagi nässu ei lähe <Big Grin?

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
#10

siim089 Kirjutas:Kiire küsimus!
Häda arvutil ja vaja teha format C, kuid pole ennem teinud, kuid kuskilt mujalt abi ei leia siis tuleb ennast rakendada. Netis vist mingeid juhiseid ja õpetusi on, kuid tahtsin igaskjuhuks üle küsida, et kui ilusti juhendite järgi tegutseda siis vast midagi nässu ei lähe <Big Grin?
Kirjuta eelnevalt kindlasti kõik vajalikud failid mingi andmekandja peale! Ma lihtsalt igaks juhuks mainin, et pärast Sa neid faile muidu enam ei näe Wink Aga üldisemalt, kuna pole virtuaalset häda, mida üks format ei lahenda, siis kõikse halvemal juhul saad veel ühe formati teha Smile Nii et julget pealehakkamist ja vähemalt Windowsi puhul on see asi tehtud isegi ameeriklasele arusaadavaks Smile

EDIT: jutt natuke selgemaks
#11

siim089 Kirjutas:Kiire küsimus!
Häda arvutil ja vaja teha format C, kuid pole ennem teinud, kuid kuskilt mujalt abi ei leia siis tuleb ennast rakendada. Netis vist mingeid juhiseid ja õpetusi on, kuid tahtsin igaskjuhuks üle küsida, et kui ilusti juhendite järgi tegutseda siis vast midagi nässu ei lähe <Big Grin?
kui sul on D: draiv olemas (Hard Disk Driverites) siis kõik tähtsamad failid mina soovitaks sinna visata. pärast on sealt hea neid võtta.
[Pilt: 1219002802.jpg]
#12

Edasine jutt ei kuulu siia foorumisse ...

Dad.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne