Kas keegi siit joonistab ka?
#1

Ise avastasin enda kunstivaimu praegu, olen joonistanud kokku umbes 1 kuu... Tööd on kõik üleval: http://fotoalbum.ee/photos/canyondrift/sets/
Mustangi jõusin ainult valmis (see ei ole õige mustang, mingi uus prototüüp)
Nagu näha Fotoalbumis töötan ma Paint'ga, Adobe Photoshopiga ja Adobe Illustratoriga.

Praegu teen ühe kaasfoorumlase Zigulid...

Siis selline teema, kes joonistavad saavad siia riputada oma joonistusi (joonestamised ja plaanid) või midagi sellist. Võiksite mainida ka milliseid programme kasutate jne.


canyondrift
Vasta
#2

Annet Sul on. Arvutis ise ei tee, paberile visandan ideeautosid, kuna disain meeldib.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#3

canyondrift Kirjutas:Ise avastasin enda kunstivaimu praegu, olen joonistanud kokku umbes 1 kuu... Tööd on kõik üleval: http://fotoalbum.ee/photos/canyondrift/sets/
Mustangi jõusin ainult valmis (see ei ole õige mustang, mingi uus prototüüp)
Nagu näha Fotoalbumis töötan ma Paint'ga, Adobe Photoshopiga ja Adobe Illustratoriga.

Praegu teen ühe kaasfoorumlase Zigulid...Kuni mul luba ei ole seda Zigulid esitada siis ma seda ei avalikusta.

Siis selline teema, kes joonistavad saavad siia riputada oma joonistusi (joonestamised ja plaanid) või midagi sellist. Võiksite mainida ka milliseid programme kasutate jne.


canyondrift
Need Mustangi pildid on küll üllatavad. Alguses ei tahaks uskuda, et keegi amatöör neid nii hästi joonistanud on.
Kui samamoodi jätkad võid varsti kuskil autotehases uusi mudeleid disainima hakata Wink
Vasta
#4

Ideeautod ja sellised ka kõik siia üles, ei ole tähtis kas käsitsi või arvutis. Kõike teen ma hiirega Big Grin See mustang on tehtud MS Paint'is mis on algselt igal windowsil peal (Vistaga ei ole kursis)
Joonistamise tahtmine tekkis Youtubest videosid vaadates, kui Paintis tehti igast masinaid...
Vasta
#5

Samas, kas sel on mõtet, autot on disainitud juba sada aastat ja viimased autonäitused ja -esitlused näitavad, et ühte asja pole võimalik lõputult modida, tulemuseks on pelgalt perverssused, nagu näitavad uute autude viimased mudelid.

Kui, siis oleks vaja juba tõesti uut kvaliteeti, aga neljale rattale toetuv plekkkast on minu meelest end küll juba täielikult ammendanud.


canyondrift Kirjutas:Ideeautod ja sellised ka kõik siia üles, ei ole tähtis kas käsitsi või arvutis. Kõike teen ma hiirega Big Grin See mustang on tehtud MS Paint'is mis on algselt igal windowsil peal (Vistaga ei ole kursis)
Joonistamise tahtmine tekkis Youtubest videosid vaadates, kui Paintis tehti igast masinaid...
Vasta
#6

Alguse kohta päris normaalne, kui mingi pildi järgi joonistad. Ehk kui hakkad millalgi oma peast tulevaid autosid joonistama, siis tahaks neid küll näha Smile

Obsidian CoupeR siin ka näha, kes veel näinud pole.
http://www.obsidiansg1.com/
http://wax.pri.ee/flash/obsidian.jpg
Vasta
#7

Saaks juba ühendust inimesega, kelle masinat ma hetkel teen... Ma usun et ta ei pahanda kui ma selle siia üles lükkan. See Obidian CoupeR'ist pole ma veel midagi kuulnud, aga pilt oli DeviantArt'is üleval ja sealt siis hakkasin maha tegema...
Joonistan alati kui pilt ees on. Omalooming ei tule eriti hästi välja.

See siis hetke seis: http://fotoalbum.ee/photos/canyondrift/sets/397662
Ma loodan et isik ei pahanda, kui ma ta pilti kasutasin...
Vasta
#8

Äkki viitsid midagi ümaramat ka joonistada? Näituseks vanat volgat?

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#9

Anna pilt, hea oleks kui pilt suurem oleks, muidu igatemoodi suumides läheb asi liiga piksliks kätte...
Praegu peaksin hakkama sõbra Samara't joonistama
Vasta
#10

Mul õde kõva joonistaja... http://ureiningyou.deviantart.com/gallery/
Vasta
#11

Õel päris hea omapärane käsi.
Kunstist rääkides olen fotograafiale südame müünud : www.flickr.com/photos/ficfic/show

PS. see võikski olla kunsti foorum. Kunstilembesed AMFis

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#12

Kas sellisega oskaksid midagi ette võtta?
http://www.unicweb.ee/modules/gallery/al...2008_1.jpg

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#13

Või sellisega?
http://www.unicweb.ee/modules/gallery/al...52_001.jpg

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#14

Ise olen ka proovinud joonistada, aga jah midagi ei tule välja. Olen saanud öpetust inimestelt kes väga hästi joonistavad, kuid ma olen aru saanud, et mul pole mötet sellega tegeled. Siis vaatan parem teiste töid.
Ladal(Þigulil) on ainult üks viga, vöibolla ta pole viga, aga mulle meeldiks see masin ilma selle sinise EST logota.
Muidu on sul väga ilusad tööd.

Jöudu ja jaksu ka edaspidiseks!

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#15

Oleks ehk wõimalik mõne IKARUS buss joonistada.Soovitavalt, ainult mitte 200 seeria oma.Algmaterjali võin ette anda.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#16

Kas kuskil netis on (maakeelset) õpetust (juhendeid) Adobe Photoshop 7.0 kohta. Päris asjalik programm, kuid suht keeruline selgeks õppida ilma kõrvalise abita.
Vabandan, et väheke OT.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#17

korvimees Kirjutas:Kas kuskil netis on (maakeelset) õpetust (juhendeid) Adobe Photoshop 7.0 kohta. Päris asjalik programm, kuid suht keeruline selgeks õppida ilma kõrvalise abita.
Vabandan, et väheke OT.

Ei noh, praegu on asi kõik ikka ingliskeeles. Kui oskad midagi siis vaata Youtubest "Adobe photoshop tutorial" sealt saad asju järgi teha, isegi kui keelest aru ei saa. Mina olen kõik omast käest õppinud...
Vasta
#18

PETSS Kirjutas:Oleks ehk wõimalik mõne IKARUS buss joonistada.Soovitavalt, ainult mitte 200 seeria oma.Algmaterjali võin ette anda.

Algmaterjal oleks jah teretulnud, mul praegu kaks asja käsil.. Big Grin kui aega leian teen ära Wink
Vasta
#19

Eriti pole otsinud seda juhendit, aga inglise keeles on neid juhendeid ikka natuke olemas. Soovitaks harjutamise mõttes näiteks kolm Virtual Tuningu projekti ära teha, siis peaks Photoshopi elementaarsed (!) funktsioonid ja nendega mängimine enam-vähem olema. Ise vähemalt nii tegin ja nüüd oskan paremal päeval midagi ära teha juba. Olgu öeldud, et nüüd, neli aastat hiljem, tundub sellega tegelemine täiesti mõistetamatu emmi pikendamine ja aja raiskamine.

Aga kui kunstist juttu tuli, siis vene keele sõnade töö teisele poolele olen joonistanud tuunitud riisiveski (esialgu oli mõte Calibra teha, a siis muundus see tundmatuks autoks) eestvaates ning Tammsaare-kontrolltööle kiirenduspüssi tagantvaates (inspiratsiooniallikaks üks kuri must elajas, kelle V8 möiratus on senini jätnud kustumatu elamuse). Kummalgi juhul pilti ees ei olnud. Samuti tulevad mul fotod aeg-ajalt üle keskmise välja. Kes viitsi mu albumist otsida, see ehk leiab midagi endale. Kahjuks ei ole jõudnud paremaid välja valida.

Ei tea, kas see kunsti alla liigitub, aga veel olen ma kirjanduse tundide ajal 11-kohalist (jah, üheteistkümnekohalist) arvu astmesse kuus võtnud. Käsitsi, paberil. Jõudsin neljanda astmeni, siis sai keskkool otsa. Seda tegin siis kirjanduse tundide ajal Wink

EDIT: väike parandus
Vasta
#20

41Degree Kirjutas:... Photoshopi elementaarsed (!) funktsioonid [...]
nüüd, neli aastat hiljem, tundub sellega tegelemine täiesti mõistetamatu emmi pikendamine ja aja raiskamine.

Photoshop oli, on ja jääb fotode töötlemise programmiks. Ja väga heaks programmiks selles valdkonnas - mina küll ei loe selle peensuste tundmist ajaraiskamiseks. Kui on korralik digikaamera või komplekt korralik klassikaline peegelkaamera + korralik negatiiviskänner, siis saab sellega kõik pildistamisel tehtud pisiapsud kergelt parandada, nii et tulemus enam-vähem vaadatav ka jääb. A la - histogrammi ja tasemete kompensatsioon, värvuste ja heleduste reguleerimine jms.

Kuna olen viimased 12 aastat mõisaid jäädvustanud, siis on tulnud neid pildistada igasugustes ilmastikuoludes ja igasuguse valgustuse ja päikese suunaga ning alati ei ole seetõttu õnnestunud kaamerasätingutega kõiki vigu parandada. Nii mõnegi (mõisa)ehitise korral tähendab aga ideaaltingimustes uuestipildistamine mitutsada kilomeetrit sõitu, mis ei ole eriti odav...

Ainus probleem on PhotoShopi korral minu arvates selle litsentsi küllalt kõrge hind. Mõtlesin aastaid tagasi üsna pikalt, enne kui selle endale soetasin...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne