kus on säilinud MB 770 W150 Pullmann-Limousine?
#1

Kas keegi teab, kus maailma (eelkõige Saksamaa) muuseumites on säilinud ja üldsusele vaadatav nimetet masin - MB 770 W150 Pullman Limousine?

MB erinevaid marke une pealt mitte jagajatele - ma mõtlen MB sõjaeelset suurimat autot (Grosser) 7,7 liitrise R8 mootoriga, selle uuemat, 1938.a. mudelit ning kinnise kerega masinat. Tehtud on neid üldse umbes kahekümne auto ümber; eeldada võib, et sõjas läks üsna mitu neist ka katki...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#2

Sinsheimis oli 770 aga pead ei anna kas kinnine, Stuttgarti Retro Messil oli ka üks lahtine väljas.

Dad.
Vasta
#3

kui mu mälu mind ei peta, siis kuskilt Khazastani kandist leiti üks mida venemaal taastatkse, vist paariaastavanuses cassic ja sportscaris oli mingi jutt sellest ja selle omanikust.
Vasta
#4

Lõpuks tuli meelde kus ma ühte nägin, www.mirbach.de müüs eelmine aasta ühte ja väidetavalt oli neid 18tk üldse tehtud. Mis aga puutub säilimisse, siis kui sa leitakse kere number, tehakse sinna ümber auto ka Wink

Dad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne