Uurimus.-Eesti kroon(Suur aitähh vastajatele)- teema kustutada.
#1

Vabandan ,et sellise teema siia tegin, ei sobi eriti, aga see ainuke mulle teada foorum, kus ka vanemaid inimesi liigub, kellest ka abi oleks.
Kui kellegil on 1992 aasta rahareformist või vahetamisest mingeid mälestusi võiksite mulle privasse need saata, lisada oleks tarvis ka nimi.

Teema on aktuaalne homseni, sest ülehomme pean töö valmsi saama ja nagu tavaliselt.. lükkan kõik viimasele minutile..
Vasta
#2

Võiks siis ka laiemalt lahti kirjutada, mida tahad teada? Jah, oli vahetus 92-l, ja siis?.. Ka nime mainimine peab olema põhjendatud
Vasta
#3

mossepower Kirjutas:Vabandan ,et sellise teema siia tegin, ei sobi eriti, aga see ainuke mulle teada foorum, kus ka vanemaid inimesi liigub, kellest ka abi oleks.
Kui kellegil on 1992 aasta rahareformist või vahetamisest mingeid mälestusi võiksite mulle privasse need saata, lisada oleks tarvis ka nimi.

Teema on aktuaalne homseni, sest ülehomme pean töö valmsi saama ja nagu tavaliselt.. lükkan kõik viimasele minutile..

Mis mälestusi seal ikka... ladusin allesjäetud 1500 rubla lauale ja sain 150 krooni vastu. Kodus uurisin, millised kroonid välja näevad. Kõik. Järgmisel palgapäeval sain kroone veel juurde ja nii ta läks.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne