K: m 407 kohta
#1

mul on avanenud võimalus soetada M407, küsimus on, et autol on kolmeosalised taga tuled nagu M402-l, kas see on mingi ise aretus või tulid äkki tehasest selliseid erilisi variante, ma pole küll auto passi näinud aga küljeliistud ja iluvõre viitavad m407-le ja kuidas uute sillaosade jm kuluosade saadavusega selliselle autole, kuna plaan on ta tehniliselt korda teha ja veidi sõita (n:vanatehnika üritstel) aga kere jätta niikui ta praegu on.
Vasta
#2

Kolmeosalised tagatuled on Moskvich 403E-l, pilt. Mosseklubis ka üks väga heas korras Moskvich 403, link.
Vasta
#3

tegemist ei ole selliste tuledega vaid kolmesalistega nagu m402, st tuled ei ole mitte ühtses plekist korpuses vaid kroom raamis, kui tava tulel on 2 osa eraldatud 1 kroomliistuga siis sellel on 3 osa eraldatud 2 kroomliistuga, 403e on export variant
Vasta
#4

need m-402 kolme klaasiga tagatuled olid esimestel m-407-l, samuti pärinesid triibuga stanged ja munaga iluvõre algul 402-lt.
Vasta
#5

Kolmeosaliste tagatuledega M407:
http://www.automoto.ee/galerii/view_phot...d=IMGP8500
http://www.automoto.ee/galerii/view_phot...d=IMGP8502
Vasta
#6

Jutt käib sellistest tuledest    
Vasta
#7

täpselt sellised, auto on 407 kuna küljepeal olev liist lõpeb kolmnurgaga millel on kiri 407, niiet kui ma õieti aru saan tulid 407 ka tehasest selliste tuledega
Vasta
#8

supp Kirjutas:täpselt sellised, auto on 407 kuna küljepeal olev liist lõpeb kolmnurgaga millel on kiri 407, niiet kui ma õieti aru saan tulid 407 ka tehasest selliste tuledega
Jah, aga ainult varajased.
Vasta
#9

taruvaras Kirjutas:
supp Kirjutas:täpselt sellised, auto on 407 kuna küljepeal olev liist lõpeb kolmnurgaga millel on kiri 407, niiet kui ma õieti aru saan tulid 407 ka tehasest selliste tuledega
Jah, aga ainult varajased.

Leidsin netiavarustest ühed pildid, mis panid mindki üllatuma. Tegu jällegi ühe järjekordse mudelivahetuse "hübriidmossega" aastast 1958. Tegu siis originaalvärvis väga varajase 407-ga, kuid väliselt enam sarnane 402-ga. Tagauksel veel kõrge "põlvekaitse", puudub küljeliist, kuid kapotil juba Moskvits kiri, mida 402 ei omanud. Ka uste akende ääristuseks juba al. liistud, mis 402-l terasest ja kerevärvi.
Kroomi kollakas värvus pärineb mingist konserveerimismöginast.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne